Vimbas

Vai tiešām beidzot Lielupē parādījušies inspektori? Dzirdēju, ka vienā kolhozā esot gandrīz visi panikā bēguši.

jurciks66, 4.aprīlis 2024, 14:51



Domāju, ka baumas. Bēgt ir jēga, ja nav copes kartes, ja ir beigtas vimbas vairāk nekā norma. Liekās vimbas var atlaist, ja ir dzīvas, liekās makšķeres izvilkt un liekos āķus noņemt. Par inspektoriem nezinu, bet Jelgavas tuvumā citugad esmu saticis municipāļus, kas ar kvadru braukā un pārbauda karti. Diezgan jēdzīgi čaļi likās. Nepiečakarējās arī pie viena zivju tīkliņa man un puikam. Lai gan arī vimbu skaits tur nebija vairāk nekā 5. Pabrīdināja gan. Bet nu mums vairāk par 5 arī nevajag :D Šogad tos čaļus neesmu manījis, un arī kvadru sliedes līdz šim nebija redzētas. Varbūt tagad, kad vimba pa visu upi iet, braukā.... Bet inspektorus nē... neesmu redzējis. Ņemot vērā gaidāmo reorganizāciju, pieļauju, ka ja līdz šim nebija, tad no vasaras vidus nebšu vēl vairāk :D
4.aprīlis 2024, 15:51 | links
 
Diemžēl tādā sabiedrībā dzīvojam .. Bauskā arī pavisam skumjšs skats, pie tilta džeki ķer un maisus krūmos un pat pie krasta esošajās miskastēs slēpj ...
4.aprīlis 2024, 15:47 | links
 
Vai tiešām beidzot Lielupē parādījušies inspektori? Dzirdēju, ka vienā kolhozā esot gandrīz visi panikā bēguši.
4.aprīlis 2024, 14:51 | links
 
Abavnieks [4.apr]: irganviens [10m]: Tu diezgan kategoriski uzskati, ka tas viss tiek darīts tikai, lai palielītos internetā. Domāju, ka motivāciju paturēt vairāk par atļauto ietkmē (varbūt pat vairāk par soc. tīkliem) arī:
1. Zemas morāles un lielas drosmes kombinācija
2. Alkatība un vēlme "atsist" izdevumus
3. Ieradums


mirtins [12:12]: Jūs tā attīrat karmu vai kaut kā citādi jūtaties labu darbu izdarījuši čīkstot internetā? Cik no Jums reāli pazvana inspektoram vai pp redzot nelikumīgas darbības vai rīkojas ūdeņu malā?

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 11:38


Nečīksti, ka citi čīkst. Propagandas ietekme ir neapgāžama. Ja visos forumos lielākais vairums cilvēku norādītu uz šo herņu, tad, tici man, kopējā nostāja, ka nav labi rīkoties slikti, mainītos. Turklāt, ja nesaprati, es tieši runāju par postiem soctīklos un nemoralizēju par to, cik kurš apēd. Galvenā doma - nelielīties soctīklos, kāds esi ķēms. Ar laiku pieradīsi tāds nebūt :)))Ja cilvēki darītu kaut ko lietas labā nevis čīkstētu internetā, tad lietas mainītos. Tās Tavas vimbas ir maza vienība un šaubos vai tie opji un omes lasa cl un fb forumus. A tie kas lasa - ierēc par Jums - interneta taisnības cīnītājiem un moralizētājiem. Tici man -ierēc. Katra bilde, kur tiek pārkāpti mn ir kārtējā izdevusies diena tam makšķerniekam, jo pie upes kāds neko nepateica, inspektori nebija un viss beidzās labi. Tici man, viņi nepārdzīvo, ka kaut kāds Mirtins viņus nosauca par cūkām un badā esošiem

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 12:53

Vēlreiz - es nečīkstu un man vienalga, kā kurš sabiedz savu karmu. Ja tu nesaproti, tad nelec no biksēm. Tieši tādu dēļ, kā tu, aizveras tie, kam ir ko teikt. Nepatīk, nelasi, nav spiesta lieta. Ja neredzi atšķirību starp pārkāpumu dabā, kur ne tu ne es neko nevaram izdarīt... pilnīgi neko, kas būtu likumīgs un lielīšanos, ka tev visiem un visam uzdirst, varu tikai izteikt nožēlu :)) Bet, pārkāpumi dabā ir tieši saistīti ar krāniņu atrādīšanu soctīklos. Ja nevajadzētu mērīties, daļa atlaisstu. + Tavas zināšanas par soctīklu lietotājiem ir līdzīgs kā Latvijas valdībai. Tieši tādēļ dirsā mati. Ja neesi spējīgs saprast ko saku, tad nečīksti. Tā ir tava, nevis mana problēma :)

mirtins, 4.aprīlis 2024, 13:56Un stulbums, noteikumu nezināšana arī!
Nomainīsies paaudze un daudz stulbumu izzudīs paši no sevis.
Ir bijis gadījums (pirms vairākiem gadiem), kad ziņoju VVD par pārkāpumiem, bet pēc 10 minūtēm pārkāpēji kravāja mantas, lai dotos prom. Kravāšanās laikā bija lamāšanās un citu cilvēku gānīšana. Pēc stundas ieradās VVD inspektori, kuri demonstratīvi atbrauca pastaigāties un ātri aizbrauca.
Ir arī gadījumi, kad viņi atbrauc un izdara savu darbu.
Secinājumus vari izdarīt pats par mūsu sabiedrību visos līmeņos.
4.aprīlis 2024, 14:43 | links
 
nitaurietis [4.apr]: Cope321 [28m]: nitaurietis [40m]: Varbūt jāievieš vimbu sezonas limits. Katrs copmanis sezonā drīkst aizstiept mājās ne vairāk kā tik un tik vimbas. Šobrīd ir tā ka vietējais Jelgavnieks katru vakaru var aizskriet uz upi un atstiept mājās pa 5 vimbām, bet tālbraucējs kurš aizbrauc vimbās reizi vai divas pa sezonu un paņem vairāk kā 5 vimbas ir noteikumu pārkāpējs. Tikai kas un kā to izkontrolēs...Jelgavnieks (tālbraucējs) aizbrauc uz Daugavu noķert 2 samus (vai tikai vienu) pa 3 makšķerēšanas reizēm. Vietējais var ķert katru dienu un noķert 15 samus pa vasaras sezonu.:D
Kāda netaisnība...

Katrā vietā ir savas zivis un citādāka daba. Ar to Latvija un pārējā pasaule ir arī skaista. Nav tur nekādas netaisnības. Baudām dzīvi, dabu un makšķerēšanas procesu. Viss pārējais ir sekundārs. Zivis var nopirkt arī veikalā.Nemaz jau tās vimbas tā nevar veikalā nopirkt. Varbūt vienīgi centrāltirgū. Lauku veikaliņos ir tikai sālīta siļķe un šprotes :D
Arī samu nevar nopirkt daudz kur Latvijā.:D
Netaisnība beidzas pat nesākusies.
Mums dzīvē nebūs visas lietas blakus, kuras mēs vēlamies, bet dzīve nesākas un nebeidzas ar šīm maznozīmīgajām "problēmām". Nītaure ir netālu no Daugavas un daudzām foreļupēm. Tātad daba sniedz daudz citu lietu, kuras Zemgalē ir grūtāk iegūstamas.
4.aprīlis 2024, 14:28 | links
 
irganviens [4.apr]: Tu diezgan kategoriski uzskati, ka tas viss tiek darīts tikai, lai palielītos internetā. Domāju, ka motivāciju paturēt vairāk par atļauto ietkmē (varbūt pat vairāk par soc. tīkliem) arī:
1. Zemas morāles un lielas drosmes kombinācija
2. Alkatība un vēlme "atsist" izdevumus
3. Ieradums


mirtins [12:12]: Jūs tā attīrat karmu vai kaut kā citādi jūtaties labu darbu izdarījuši čīkstot internetā? Cik no Jums reāli pazvana inspektoram vai pp redzot nelikumīgas darbības vai rīkojas ūdeņu malā?

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 11:38


Nečīksti, ka citi čīkst. Propagandas ietekme ir neapgāžama. Ja visos forumos lielākais vairums cilvēku norādītu uz šo herņu, tad, tici man, kopējā nostāja, ka nav labi rīkoties slikti, mainītos. Turklāt, ja nesaprati, es tieši runāju par postiem soctīklos un nemoralizēju par to, cik kurš apēd. Galvenā doma - nelielīties soctīklos, kāds esi ķēms. Ar laiku pieradīsi tāds nebūt :)))Ja cilvēki darītu kaut ko lietas labā nevis čīkstētu internetā, tad lietas mainītos. Tās Tavas vimbas ir maza vienība un šaubos vai tie opji un omes lasa cl un fb forumus. A tie kas lasa - ierēc par Jums - interneta taisnības cīnītājiem un moralizētājiem. Tici man -ierēc. Katra bilde, kur tiek pārkāpti mn ir kārtējā izdevusies diena tam makšķerniekam, jo pie upes kāds neko nepateica, inspektori nebija un viss beidzās labi. Tici man, viņi nepārdzīvo, ka kaut kāds Mirtins viņus nosauca par cūkām un badā esošiem

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 12:53

Vēlreiz - es nečīkstu un man vienalga, kā kurš sabiedz savu karmu. Ja tu nesaproti, tad nelec no biksēm. Tieši tādu dēļ, kā tu, aizveras tie, kam ir ko teikt. Nepatīk, nelasi, nav spiesta lieta. Ja neredzi atšķirību starp pārkāpumu dabā, kur ne tu ne es neko nevaram izdarīt... pilnīgi neko, kas būtu likumīgs un lielīšanos, ka tev visiem un visam uzdirst, varu tikai izteikt nožēlu :)) Bet, pārkāpumi dabā ir tieši saistīti ar krāniņu atrādīšanu soctīklos. Ja nevajadzētu mērīties, daļa atlaisstu. + Tavas zināšanas par soctīklu lietotājiem ir līdzīgs kā Latvijas valdībai. Tieši tādēļ dirsā mati. Ja neesi spējīgs saprast ko saku, tad nečīksti. Tā ir tava, nevis mana problēma :)

mirtins, 4.aprīlis 2024, 13:56
Un stulbums, noteikumu nezināšana arī!
4.aprīlis 2024, 14:28 | links
 
Tu diezgan kategoriski uzskati, ka tas viss tiek darīts tikai, lai palielītos internetā. Domāju, ka motivāciju paturēt vairāk par atļauto ietkmē (varbūt pat vairāk par soc. tīkliem) arī:
1. Zemas morāles un lielas drosmes kombinācija
2. Alkatība un vēlme "atsist" izdevumus
3. Ieradums


mirtins [12:12]: Jūs tā attīrat karmu vai kaut kā citādi jūtaties labu darbu izdarījuši čīkstot internetā? Cik no Jums reāli pazvana inspektoram vai pp redzot nelikumīgas darbības vai rīkojas ūdeņu malā?

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 11:38


Nečīksti, ka citi čīkst. Propagandas ietekme ir neapgāžama. Ja visos forumos lielākais vairums cilvēku norādītu uz šo herņu, tad, tici man, kopējā nostāja, ka nav labi rīkoties slikti, mainītos. Turklāt, ja nesaprati, es tieši runāju par postiem soctīklos un nemoralizēju par to, cik kurš apēd. Galvenā doma - nelielīties soctīklos, kāds esi ķēms. Ar laiku pieradīsi tāds nebūt :)))Ja cilvēki darītu kaut ko lietas labā nevis čīkstētu internetā, tad lietas mainītos. Tās Tavas vimbas ir maza vienība un šaubos vai tie opji un omes lasa cl un fb forumus. A tie kas lasa - ierēc par Jums - interneta taisnības cīnītājiem un moralizētājiem. Tici man -ierēc. Katra bilde, kur tiek pārkāpti mn ir kārtējā izdevusies diena tam makšķerniekam, jo pie upes kāds neko nepateica, inspektori nebija un viss beidzās labi. Tici man, viņi nepārdzīvo, ka kaut kāds Mirtins viņus nosauca par cūkām un badā esošiem

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 12:53

Vēlreiz - es nečīkstu un man vienalga, kā kurš sabiedz savu karmu. Ja tu nesaproti, tad nelec no biksēm. Tieši tādu dēļ, kā tu, aizveras tie, kam ir ko teikt. Nepatīk, nelasi, nav spiesta lieta. Ja neredzi atšķirību starp pārkāpumu dabā, kur ne tu ne es neko nevaram izdarīt... pilnīgi neko, kas būtu likumīgs un lielīšanos, ka tev visiem un visam uzdirst, varu tikai izteikt nožēlu :)) Bet, pārkāpumi dabā ir tieši saistīti ar krāniņu atrādīšanu soctīklos. Ja nevajadzētu mērīties, daļa atlaisstu. + Tavas zināšanas par soctīklu lietotājiem ir līdzīgs kā Latvijas valdībai. Tieši tādēļ dirsā mati. Ja neesi spējīgs saprast ko saku, tad nečīksti. Tā ir tava, nevis mana problēma :)

mirtins, 4.aprīlis 2024, 13:56
4.aprīlis 2024, 14:25 | links
 
Kā aukstais laiks ietekmēja vimbu copi Lielupē, vai normu var noķert?
Par to vimbu ķeršanu maisiem - kad šogad biju Tetelē, tad lielu negausību nemanīju. Kad pašam neveicās, tad vienreiz kaimiņš no Jūrmalas laipni padalījās ar savu lomu. Pats parasti turos normas robežās.
Virsnormas vimbu atlaišanu Tetelē esmu novērojis, taču dažas no atlaistajām tomēr vēlāk neizdzīvoja.
Ne asakas un patīkamu copi!
4.aprīlis 2024, 14:24 | links
 
Cope321 [4.apr]: nitaurietis [40m]: Varbūt jāievieš vimbu sezonas limits. Katrs copmanis sezonā drīkst aizstiept mājās ne vairāk kā tik un tik vimbas. Šobrīd ir tā ka vietējais Jelgavnieks katru vakaru var aizskriet uz upi un atstiept mājās pa 5 vimbām, bet tālbraucējs kurš aizbrauc vimbās reizi vai divas pa sezonu un paņem vairāk kā 5 vimbas ir noteikumu pārkāpējs. Tikai kas un kā to izkontrolēs...Jelgavnieks (tālbraucējs) aizbrauc uz Daugavu noķert 2 samus (vai tikai vienu) pa 3 makšķerēšanas reizēm. Vietējais var ķert katru dienu un noķert 15 samus pa vasaras sezonu.:D
Kāda netaisnība...

Katrā vietā ir savas zivis un citādāka daba. Ar to Latvija un pārējā pasaule ir arī skaista. Nav tur nekādas netaisnības. Baudām dzīvi, dabu un makšķerēšanas procesu. Viss pārējais ir sekundārs. Zivis var nopirkt arī veikalā.
Nemaz jau tās vimbas tā nevar veikalā nopirkt. Varbūt vienīgi centrāltirgū. Lauku veikaliņos ir tikai sālīta siļķe un šprotes :D
4.aprīlis 2024, 14:15 | links
 
mirtins [4.apr]: mirtins [12:12]: Jūs tā attīrat karmu vai kaut kā citādi jūtaties labu darbu izdarījuši čīkstot internetā? Cik no Jums reāli pazvana inspektoram vai pp redzot nelikumīgas darbības vai rīkojas ūdeņu malā?

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 11:38


Nečīksti, ka citi čīkst. Propagandas ietekme ir neapgāžama. Ja visos forumos lielākais vairums cilvēku norādītu uz šo herņu, tad, tici man, kopējā nostāja, ka nav labi rīkoties slikti, mainītos. Turklāt, ja nesaprati, es tieši runāju par postiem soctīklos un nemoralizēju par to, cik kurš apēd. Galvenā doma - nelielīties soctīklos, kāds esi ķēms. Ar laiku pieradīsi tāds nebūt :)))Ja cilvēki darītu kaut ko lietas labā nevis čīkstētu internetā, tad lietas mainītos. Tās Tavas vimbas ir maza vienība un šaubos vai tie opji un omes lasa cl un fb forumus. A tie kas lasa - ierēc par Jums - interneta taisnības cīnītājiem un moralizētājiem. Tici man -ierēc. Katra bilde, kur tiek pārkāpti mn ir kārtējā izdevusies diena tam makšķerniekam, jo pie upes kāds neko nepateica, inspektori nebija un viss beidzās labi. Tici man, viņi nepārdzīvo, ka kaut kāds Mirtins viņus nosauca par cūkām un badā esošiem

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 12:53

Vēlreiz - es nečīkstu un man vienalga, kā kurš sabiedz savu karmu. Ja tu nesaproti, tad nelec no biksēm. Tieši tādu dēļ, kā tu, aizveras tie, kam ir ko teikt. Nepatīk, nelasi, nav spiesta lieta. Ja neredzi atšķirību starp pārkāpumu dabā, kur ne tu ne es neko nevaram izdarīt... pilnīgi neko, kas būtu likumīgs un lielīšanos, ka tev visiem un visam uzdirst, varu tikai izteikt nožēlu :)) Bet, pārkāpumi dabā ir tieši saistīti ar krāniņu atrādīšanu soctīklos. Ja nevajadzētu mērīties, daļa atlaisstu. + Tavas zināšanas par soctīklu lietotājiem ir līdzīgs kā Latvijas valdībai. Tieši tādēļ dirsā mati. Ja neesi spējīgs saprast ko saku, tad nečīksti. Tā ir tava, nevis mana problēma :)
Nomierinies krāniņ un beidz pāriet kaut kādos personīgos pārmetumos, starp citu, kārtējo reizi. Es atšķirībā no daudziem interneta taisnības cīnītājiem un čīkstētājiem savas copes vietas kopju un sargāju, trīs reizes izņemtas gruntenes un neticēsi - ceturtā reizē to tur nav. Tārpotāji foreļupēs arī nav jāsit vai jādur riepas, der arī verbālās spējas. Tas ir tas, kas notiek dziļi mežos, kur zvanīt iestādēm diemžēl nav jēgas. Ja Jūs, kas čīkst, ka pilsētas centros tiek pārkāpti likumi ko VISI blakus esošie redz, bet izdarīt neko nevarat ( visdrīzāk pat netiek pazvanīts inspekcijai, jo viņi jau neko nedara, tāpēc pačīkstēšu internetā gan par pārkāpējiem gan inspektoriem) tad diemžēl paši vainīgi. Ļoti skumji, ka uzskati, ka Tu neko nevari izdarīt lietas labā, dēļ tādiem kā Tu, arī daudzi neko nedara, jo kāda jēga, vai ne?
4.aprīlis 2024, 14:11 | links
 
mirtins [12:12]: Jūs tā attīrat karmu vai kaut kā citādi jūtaties labu darbu izdarījuši čīkstot internetā? Cik no Jums reāli pazvana inspektoram vai pp redzot nelikumīgas darbības vai rīkojas ūdeņu malā?

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 11:38


Nečīksti, ka citi čīkst. Propagandas ietekme ir neapgāžama. Ja visos forumos lielākais vairums cilvēku norādītu uz šo herņu, tad, tici man, kopējā nostāja, ka nav labi rīkoties slikti, mainītos. Turklāt, ja nesaprati, es tieši runāju par postiem soctīklos un nemoralizēju par to, cik kurš apēd. Galvenā doma - nelielīties soctīklos, kāds esi ķēms. Ar laiku pieradīsi tāds nebūt :)))Ja cilvēki darītu kaut ko lietas labā nevis čīkstētu internetā, tad lietas mainītos. Tās Tavas vimbas ir maza vienība un šaubos vai tie opji un omes lasa cl un fb forumus. A tie kas lasa - ierēc par Jums - interneta taisnības cīnītājiem un moralizētājiem. Tici man -ierēc. Katra bilde, kur tiek pārkāpti mn ir kārtējā izdevusies diena tam makšķerniekam, jo pie upes kāds neko nepateica, inspektori nebija un viss beidzās labi. Tici man, viņi nepārdzīvo, ka kaut kāds Mirtins viņus nosauca par cūkām un badā esošiem

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 12:53


Vēlreiz - es nečīkstu un man vienalga, kā kurš sabiedz savu karmu. Ja tu nesaproti, tad nelec no biksēm. Tieši tādu dēļ, kā tu, aizveras tie, kam ir ko teikt. Nepatīk, nelasi, nav spiesta lieta. Ja neredzi atšķirību starp pārkāpumu dabā, kur ne tu ne es neko nevaram izdarīt... pilnīgi neko, kas būtu likumīgs un lielīšanos, ka tev visiem un visam uzdirst, varu tikai izteikt nožēlu :)) Bet, pārkāpumi dabā ir tieši saistīti ar krāniņu atrādīšanu soctīklos. Ja nevajadzētu mērīties, daļa atlaisstu. + Tavas zināšanas par soctīklu lietotājiem ir līdzīgs kā Latvijas valdībai. Tieši tādēļ dirsā mati. Ja neesi spējīgs saprast ko saku, tad nečīksti. Tā ir tava, nevis mana problēma :)
4.aprīlis 2024, 13:56 | links
 
nitaurietis [4.apr]: Varbūt jāievieš vimbu sezonas limits. Katrs copmanis sezonā drīkst aizstiept mājās ne vairāk kā tik un tik vimbas. Šobrīd ir tā ka vietējais Jelgavnieks katru vakaru var aizskriet uz upi un atstiept mājās pa 5 vimbām, bet tālbraucējs kurš aizbrauc vimbās reizi vai divas pa sezonu un paņem vairāk kā 5 vimbas ir noteikumu pārkāpējs. Tikai kas un kā to izkontrolēs...
Jelgavnieks (tālbraucējs) aizbrauc uz Daugavu noķert 2 samus (vai tikai vienu) pa 3 makšķerēšanas reizēm. Vietējais var ķert katru dienu un noķert 15 samus pa vasaras sezonu.:D
Kāda netaisnība...

Katrā vietā ir savas zivis un citādāka daba. Ar to Latvija un pārējā pasaule ir arī skaista. Nav tur nekādas netaisnības. Baudām dzīvi, dabu un makšķerēšanas procesu. Viss pārējais ir sekundārs. Zivis var nopirkt arī veikalā.
4.aprīlis 2024, 13:52 | links
 
Striķītim vienalga pienāk gals,šòdien rīt nepieķers,bet parīt vimba var iznākt tik dārga ka gadiem negribēs ķert,šogad viens paziņa iekrita,tikai inspektora žēlastības dēļ,arī vimbas bij dzīvas un atlaida,tika cauri ar 200e,bet varēja būt tūkstoši
4.aprīlis 2024, 13:49 | links
 
Varbūt jāievieš vimbu sezonas limits. Katrs copmanis sezonā drīkst aizstiept mājās ne vairāk kā tik un tik vimbas. Šobrīd ir tā ka vietējais Jelgavnieks katru vakaru var aizskriet uz upi un atstiept mājās pa 5 vimbām, bet tālbraucējs kurš aizbrauc vimbās reizi vai divas pa sezonu un paņem vairāk kā 5 vimbas ir noteikumu pārkāpējs. Tikai kas un kā to izkontrolēs...
4.aprīlis 2024, 13:34 | links
 
Postpadomju valstīs daudz cilvēki nesaprot atšķirību starp demokrātiju un anarhiju. Tā ir galvenā problēma pilnīgi visās mineto cilvēku dzīves jomās. Ja opim nav ko ēst un viņš grib savākt pārtiku, tad tur vēl ir kaut cik pamatota vēlme kaut ko pārkāpt (kaut gan tāpat nesmuki).
Ja jau zivis tiek vāktas biznesam bez nomaksātiem nodokļiem, tad tā ir stipri nosodāma un smagi sodāma rīcība.
Vēl viens aspekts par sliktu "biznesmeņiem". Viņu rīcību redz citi, kuru pēc gada vai ātrāk arī var uzsākt "biznesu" un radīt konkurences apstākļus labākajām zivju ieguves vietām, kā arī dempingot cenu gatavajai produkcijai. Tad sājas iekšējās cīņas un "biznesi" sāk buksēt, kā arī uzrodaskonkurence no ārienes, kā tas ir noticis Bārtā. Beigās visi cīnās par vietu pie upes un bizness kļūst vairāk par hobiju, kas knapi atsit izmaksas. Vienā vārdā bardaks un anarhija, kurai nav nekāda sakara ar demokrātiju!
Jo vairākās jomās tiek veicināta anarhija, jo lielāks bardaks valstī un politiķiem ir vieglāk arī dzīvot savām interesēm, jo zaglis, kurš protestē pret citu zagļu zagšanu nevar dabūt domubiedrus pietiekamā daudzumā, lai ietekmētu lielo zagli. Tā nu mēs paši esam tikuši pie tādas valsts kāda mums tagad ir!
Sevi jāsāk mainīt, lai tālāk jau mainītu arī lielās lietas. Arī cilvēkiem vienoties kļūs vieglāk, ja katrs nedomās tikai par sevi un spēs paskatīties uz apkārtējo pasauli!
4.aprīlis 2024, 12:56 | links
 
mirtins [4.apr]: Jūs tā attīrat karmu vai kaut kā citādi jūtaties labu darbu izdarījuši čīkstot internetā? Cik no Jums reāli pazvana inspektoram vai pp redzot nelikumīgas darbības vai rīkojas ūdeņu malā?

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 11:38


Nečīksti, ka citi čīkst. Propagandas ietekme ir neapgāžama. Ja visos forumos lielākais vairums cilvēku norādītu uz šo herņu, tad, tici man, kopējā nostāja, ka nav labi rīkoties slikti, mainītos. Turklāt, ja nesaprati, es tieši runāju par postiem soctīklos un nemoralizēju par to, cik kurš apēd. Galvenā doma - nelielīties soctīklos, kāds esi ķēms. Ar laiku pieradīsi tāds nebūt :)))
Ja cilvēki darītu kaut ko lietas labā nevis čīkstētu internetā, tad lietas mainītos. Tās Tavas vimbas ir maza vienība un šaubos vai tie opji un omes lasa cl un fb forumus. A tie kas lasa - ierēc par Jums - interneta taisnības cīnītājiem un moralizētājiem. Tici man -ierēc. Katra bilde, kur tiek pārkāpti mn ir kārtējā izdevusies diena tam makšķerniekam, jo pie upes kāds neko nepateica, inspektori nebija un viss beidzās labi. Tici man, viņi nepārdzīvo, ka kaut kāds Mirtins viņus nosauca par cūkām un badā esošiem
4.aprīlis 2024, 12:53 | links
 
Galvenā doma - nelielīties soctīklos, kāds esi ķēms. Ar laiku pieradīsi tāds nebūt :)))

mirtins, 4.aprīlis 2024, 12:12


+++ :)

...240km/h braucējs dabūja mizā par savu lielību
4.aprīlis 2024, 12:16 | links
 
Jūs tā attīrat karmu vai kaut kā citādi jūtaties labu darbu izdarījuši čīkstot internetā? Cik no Jums reāli pazvana inspektoram vai pp redzot nelikumīgas darbības vai rīkojas ūdeņu malā?

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 11:38


...sīku cilvēciņu žēlabas, par to, ka citi dara nelikumības, bet pašiem tādām nelikumībām nav iespēju, vai "zarniņa par tievu" :)

štrunts par tām "asaku buntēm" (nez CIK vajag paturēt, lai kriminālu pantu dabūtu??)...postpadomju telpā sīki (administratīvi) pārkāpumi tiek veikti 1001x dienā , par to neviens neraud

iedomājieties, ja jums piederētu MANGĀNA RŪDAS RAKTUVES... vai Lamborghini, kas iet 300+ km/h

tas būtu reāls izaicinājums :DDD
4.aprīlis 2024, 12:14 | links
 
Jūs tā attīrat karmu vai kaut kā citādi jūtaties labu darbu izdarījuši čīkstot internetā? Cik no Jums reāli pazvana inspektoram vai pp redzot nelikumīgas darbības vai rīkojas ūdeņu malā?

Abavnieks, 4.aprīlis 2024, 11:38



Nečīksti, ka citi čīkst. Propagandas ietekme ir neapgāžama. Ja visos forumos lielākais vairums cilvēku norādītu uz šo herņu, tad, tici man, kopējā nostāja, ka nav labi rīkoties slikti, mainītos. Turklāt, ja nesaprati, es tieši runāju par postiem soctīklos un nemoralizēju par to, cik kurš apēd. Galvenā doma - nelielīties soctīklos, kāds esi ķēms. Ar laiku pieradīsi tāds nebūt :)))
4.aprīlis 2024, 12:12 | links
 
Var vainot inspektorus, ka tie nekontrolē, bet inspektors ir tikai persona, kas dzēš ugunsgrēku. Cēlonis ir katra copmaņa galvā. Kamēr nesaimniekos un nedomās ilgtermiņā, tad šādu ugunsgrēku būs ļoti daudz. Diemžēl.
4.aprīlis 2024, 11:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager