Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Kkaa negribaas ticeet, ka nav zivju. Peec ilgiem laikiem ieshu patrenkaat asarus.
29.jūnijs 2015, 17:42 | links
 
Kuha

Tas jau sen zināms fakts ka Latvijā zivju naf!:(
Un pat labākais ka atbildīgās iestādes neko nedara lietas labā!:)))
27.jūnijs 2015, 18:21 | links
 
Izmisumā atkal iebraucu Ķīsīti, šoreiz ļoti vēlu, un malā izbraucu pēc pusnakts, melnā tumsā. Jūs domājat, tas līdzēja? Nekā! Vakarā kriminālā līdaķele, bet jau pustumsā- viens zandartiņš, tieši mērā. Un viss, ktm! Sākumā bija kādas desmit laivas, tad līdz tumsai palikām trīs dullie, bet beigās- es viens pats. Un kāda jēga? Zivju nav un copes nav!
27.jūnijs 2015, 14:28 | links
 
Ezerā šogad ir pilnīga bezcope. Gaidam asarus no jūras. Var būt kaut kas mainīsies.
27.jūnijs 2015, 11:43 | links
 
Nekaunīgs jautājums :) Vai kāds rīt nebrauc uz ķīšezeru copēt, bez kompānijas? Labprāt to sastādītu :) Rupji nelamājos, cepumus copes laikā negraužu :) Varam braukt ar manu auto, žēl, bet laivas man Rīgā nav :(
Kā maiņas variantu varu piedāvāt kādu nedēļas nogali aizvizināt uz Burtnieku, tur ir gan laiva, gan motors :)
27.jūnijs 2015, 09:55 | links
 
Celms, dzenāt jau var, tikai, vai sadzenāsi? Es mēģinu, man nesanāk...
26.jūnijs 2015, 14:51 | links
 
Ir jēga braukt padzenāt zandartus pie ozo golfa kluba? Pirmo reizi ar čomu laistu.
26.jūnijs 2015, 12:44 | links
 
drīz būs sacenes ķīsī, tad jau redzēs kas tur ir par desām. pats kādu laiku neesmu bijis un tik drīz arī nesanāks.
26.jūnijs 2015, 12:36 | links
 
Hello!
Vai kāds var pateikt kaut ko iepriecinošu par Ķīsīti?
Man liekas, ir sliktākais copes gads, kādu jebkad atceros. Bezcerīgi! Pat sprīdi garu asarīti noķert ir liela problēma. Ezers kā miris. Pa retam ieraugu pa kādai beigtai zivij. Varbūt, ūdenī kāds draņķis nonācis? Dzirdēju runājam, ka pirms kāda mēneša kaut kas tāds noticis pie TEC-a.
Laivu ezerā arī gandrīz nav, pa retam, pa kādai. Paziņas arī tukšā un lādas... Kas notiek, ktm?
26.jūnijs 2015, 11:29 | links
 
Ir tā "laime" dzīvot pie ķīš-juglas kanāla. Esmu tur spīņojis.. uz vienas rokas pirkstiem saskatāms. Bieži apjautājos vietējiem pļēguriem kā cope. Parasti špļaudās un nav labā omā( 2 varianti alko beidzies vai tiešām 0 cope --> parasti 0 copes). Runājot par murdiem, tīkliem. Es tāpat esmu pļāpājis ar Rīgas pašvaldības policistiem, kuri ar motorlaivu ķemmē šo apvidu(notiek samerā reti, bet ir). Nu un saka ka tiešām bieži viskko izceļ. Acupriekšā vēl todien TV izcēla, un laivā metājās tīkli. Pašiem veči ir jāskatās.. Uzskatu ka šeit lielākā daļa ir tiešām lojāli, šīs nodarbošanās-sporta cienītāji, kuriem ir vēlme labi atpūsties. Kas par atpūtu, ja ir draņķi, kuriem patīk sačakarēt lietas. Plus copmaņu ir daudz, bet ka sāk nākt tiklinieku, tad viss pa ..khm. Tāmdēļ gadiem dzivojot pie itkā okey vietas negribās tur iet, jo neuzskatu jēgu veltit savu laiku nekam, tad labak pirkt hotbi licenses un makskeret vietas kur 75% bus sportins. Acis vaļā un veiksmi !
22.jūnijs 2015, 18:10 | links
 
Mežparka līcī viens 2 nieks zandarts pa virsu uz sprāgšanu taisijād...bet ja pa copi tad gluži nav tā ka nekas neķeras)
21.jūnijs 2015, 20:06 | links
 
6dien manījām arī normāla izmēra karūsu peldam pa virsu. Protams arī necope, divi džeki, divi asari. Depresija... :D
17.jūnijs 2015, 15:27 | links
 
Jā ! Te nu ir skaidrs. Visu nedēļu ezerā praktiski neviena nav un ja ir tad totāla necope toties kā sestdien brauc tā pilns ezers ar sprāgoņām. Piektdien tīrīti murdi... un zandartu ir tik daudz ka visus metam atpakaļ.Stulbie zandarti -ko peld tik dziļi.
17.jūnijs 2015, 15:02 | links
 
kadmijam arī ir taisnība...īpaši tagad kad ūdens ir jau silts un čalis vnk vairs nespēj atkopties. Pat no kants uzrautam zemmēram, ja āķis ir lūpā, un ātri saudzīgi atlaists, pēc 10-15 min tas nereti pārtop par izpriecu kaijām.
17.jūnijs 2015, 14:07 | links
 
Čaļi, tie pusdzīvie bez traumām ir jūsu pašu ķertie, strauji izvilktie no dziļuma un pēcķ atlaisti.

Straujas spiediena maiņas rezultātā noliek karoti pēcāk, tāpēc neraujiet to zandartiņu tādos tempos virs ūdens.
17.jūnijs 2015, 13:51 | links
 
Iepriekšējos gadus arī sprāgoņus esmu daudz manījis...tagad gan kādu sprīdi ezerā neesmu līdis...tam nopietnāk sākšu pieiet pēc svētkiem. Ja pusdzīvi tad tas jau izklausās dīvaini. Tad tur tiešām vajadzētu kādam uzziņot lai papēta situāciju,.
17.jūnijs 2015, 11:36 | links
 
nedomāju , ka tikai murdi. Pēdējo reizi redzēju divus zandartus kas bija acīm redzami kaut ko sarijušies, peldēja pa ūdens virsu un knapi kustējās. Nekādas acīm redzamas traumas nebija. Iepriekšējo gadu taču aŗī bija murdi , bet tādi skati nebija. Vai tiešām šeit forumā nav kāds no vides dienesta un varētu kārtīgāk papētīt šo lietu.Vispār varbūt es kļūdos , bet tas sākās kad beidzās kanalizācijas izbūve kanālā
17.jūnijs 2015, 11:30 | links
 
murdi iesaluši stāv visu ziemu...kas jūsuprāt tur var būt pavasarī?
17.jūnijs 2015, 10:14 | links
 
mikas
man pazīstamie no mana kooperatīva ir neskaitāmas reizes uz velci ejot ierāvuši šajos murdos un ja izdodas pacelt,tad skats ir vienkārši baiss. Nav tālu jāmeklē...patin šo sadaļu atpakaļ, ja nemaldos maija mēnesī kāds bija rakstījis, ka bija pacēlis murda galu Langas galā un paskatījies lācītim vēderā. Un tavuprāt ja Langas galā bortiem pāri pārmet uzpūtušos zivju līķus tie nenokļūs līdz jaunciema ostai? Murdi ir Gan pie Langas, gan pie OZO, gan Sužos, gan pie Juglas, gan Mežaparka... es esmu pārliecināts ka vaina ir šajā...uzskatu, ka ūdens tīrība diezvai būtu pie vainas, jo tur tak taisa kontroles īpaši pirms peldsezonas, kā arī ar straumēm no/uz jūru tur ūdens mainās iespaidīgi....
17.jūnijs 2015, 10:06 | links
 
Vakar iebraucu ķīšezerā un praktiski ne copes. Tika mēģināts gan uz MJ, Jig un Trollingu - nekā. Pirms nedēļas līdzīgi 1 asaris un viens zemmēra zandarts. Iespējams nepatstāvīgais laiks, vai stiprais vējš vakar ietekmēja copi. Gar, kants malu sēklī velcējot (pretī vecmilgrāvja tiltam) eholotā manīju baigos zivju barus, virs ūdens baltas putas (pieļauju, ka brekši nārsto). Taču ir liela problēma. ĶĪŠEZERĀ IR BEIGTAS ZIVIS! Pirms tam sazvanīju čomu, kas nodarbojas ar vindsērfingu (mežaparka galā) teica, ka manījis daudz beigtu zivju ezerā. Pats laidos pie ZS eglīšu rūpnīcas, nepagāja ne 10 min, ka ieraudzīju beigtu zandartu 1,5 kg. Vēlāk vēl kaut kas aizdomīgs paliels planēja, bet nepiebraucām (kaijas tik uz nebēdu šīs ēd nost) un plus vēl dažas mazās zivtiņas beigtas. Kā arī lasot šo forumu, daudzi ir minējuši par beigtajām zivīm ezerā. Jautājums, ko darīt šādā situācijā? Kas par to ir atbildīgs un kam ir jārisina šāda veida problēmas? Iespējams, ka problēma nemaz nav tik liela. Varbūt arī ir tā, kā arvis_an iepriekš minēja par tiem murdiem. Tomēr arī tas tādā gadījumā būtu jārisina. Dienas beigās uzskatu, ka tam ir jāpievērš uzmanība, jo nevēlos, lai ezers aiziet postā.
16.jūnijs 2015, 13:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager