Kā gāja copē (atskaites)?

daddy_j [28.10.22]: ...Tu taču sejas maskā copēji?? :)
Protams ! Kur ta bez tās, drošības labad pat cimdos :)))
28.oktobris 2022, 12:58 | links
 
Saucas covid-19 pašizolācija. Jācer, ka līdakam nepieķersies dranķa vīruss:)

RaimisD, 28.oktobris 2022, 11:13


...Tu taču sejas maskā copēji?? :)
28.oktobris 2022, 12:13 | links
 

Peld tālāk
28.oktobris 2022, 11:15 | links
 

Bleķis
28.oktobris 2022, 11:14 | links
 

Meža ezerā pa trīs stundām viena cope :(
Izmētātas gumijas, vobleri bez rezultāta. Paņēma uz klasiku. Kapara 15g karoti.
Stāvēju 3m strādāju uz dziļumu 6m. Paņēma zem laivas. Līdaciņa 3kg.
Aizpeldēja savās darīšanās.
Lai nesāpinātu Jūs, kas darbā. Man neplānotais atvaļinājums. Saucas covid-19 pašizolācija. Jācer, ka līdakam nepieķersies dranķa vīruss:)
28.oktobris 2022, 11:13 | links
 

Vakar Ventā uz microjig mazais sams pieteicās. Uz vēžveidīgās gumijas. Kopumā vakar nespēju atrast tēmu. Bija zemmēra līdaka. Izskatās, ka Ventā ir saskrējušas vimbas. Bedrēs eholote rāda Dieva zīmes
26.oktobris 2022, 11:17 | links
 
Nevienam nekā personīga. Nevienu necentos apvainot. Ja kāds apvainojies, es saku piedod! ;)
25.oktobris 2022, 21:56 | links
 
Vecie
25.oktobris 2022, 21:54 | links
 
Blj ne cecie ne notelefone smaidi neiet
25.oktobris 2022, 21:53 | links
 
:D ;). @)
25.oktobris 2022, 21:52 | links
 
Bet jūs te jā jaunas meitenes
25.oktobris 2022, 21:51 | links
 
Un pa lielam, ja bail no zobiem, neķer! Es personīgi līdakai uztveramo neizmantoju. Ja redzu ka apēdīšu viņu ta psņemu. Ja ne ta saudzīgi pievelku. Ir bijuši sakosti pirksi kas nedēļām sāp, bet nu plēsēju medības tak .
25.oktobris 2022, 21:49 | links
 
Auklu pinums no vecuma tak jūk. Neviens jau nezin cik gadus atpakaļ aukla razota.
Kapronieku nav problēmu salabot. Vīri gados ganjau zin.
25.oktobris 2022, 21:42 | links
 
JK7 [25.10.22]: Personīgi jau 2 gadus lietoju LJ gumijoto, bet ar izvelkamo rokturi, pluss vēl salokas! Sākumā gribēju ņemt ar fiksēto rokturi, bet veikalā sapratu, ka vienam būs grūti to turēt ar kreiso roku un paņēmu vieglāko!

Nenožēloju ne mirkli! Ja arī āķis ieķeras (tas notiek reti), tad samēra ātri var dabūt laukā!

Arī pirms tam bija “vecais zilais”, tas bija murgs! Vienu reizi iekrita tīklā un šī caur caurumu aizmuka, otru reizi 40min piņķerēju mānekli! Da nu!
Es būtu paņēmis nazi un izgriezis to mānekli. Nejau 40 min sipties ar āķiem un diegiem. To darīt var pensionārs kam vairs nev nekur jāsteidzas. Tīkliņu var salāpīt. Protams ja māk.
25.oktobris 2022, 21:30 | links
 
Personīgi jau 2 gadus lietoju LJ gumijoto, bet ar izvelkamo rokturi, pluss vēl salokas! Sākumā gribēju ņemt ar fiksēto rokturi, bet veikalā sapratu, ka vienam būs grūti to turēt ar kreiso roku un paņēmu vieglāko!

Nenožēloju ne mirkli! Ja arī āķis ieķeras (tas notiek reti), tad samēra ātri var dabūt laukā!

Arī pirms tam bija “vecais zilais”, tas bija murgs! Vienu reizi iekrita tīklā un šī caur caurumu aizmuka, otru reizi 40min piņķerēju mānekli! Da nu!
25.oktobris 2022, 19:29 | links
 
Davis-Di [25.10.22]: Savage ir ok, vienīgais saku, ka kāts varēja būt garāks manā skatījumā.
Tas jā, bet manā gadījumā airu laiva, borti zemi, kāts garš, līdaciņu varēs noparkot arī neizvilktā sačokā.

,,Pret auklas sietu man ir pretenzijas no savas pieredzes, pat salīdzinoši nelielas ja dabon purnu iekšā saplēsīs kā nemetās "
Ir gadījies, bet labāk tāds monofīlās auklas sačoks kā kaprona šņores uztveramais. Saplēst tik viegli nesaplēsīs, bet sapiņķerēsies kapitāli. Visu ,,žoru,, nokavēsi kamēr bez naža mēģināsi izmudīt āķus.
25.oktobris 2022, 18:48 | links
 
Jā , tiks ņemts gumijotais savage gear.
Tagad cena feina.
Pirms kāda laika paši ieteicāt.

RaimisD, 25.oktobris 2022, 18:02


Savage ir ok, vienīgais saku, ka kāts varēja būt garāks manā skatījumā.
25.oktobris 2022, 18:08 | links
 
Tie krutie ir smagi!ja divatā ok,bet vienam...es nesen nopirku Akara ar auklu sietu!!gribi teikt nav labs!??...97cm iesmēlu smuki!
..bildē vecais zilais!no tā čakars āķus izņemt!

Willy, 25.oktobris 2022, 17:51


Ja viens laivā vēl ir starpība vai pūslī, kur kājās necelies vai citā kur celies kājās, noteikti vienam esot vajag vieglāku.
BFT ir pasmags, bet arī pietiekoši liels lai nav jāmocas vienam lielu ielocīt, divatā vispār nav problēmu.
Pret auklas sietu man ir pretenzijas no savas pieredzes, pat salīdzinoši nelielas ja dabon purnu iekšā saplēsīs kā nemetās, lielās vispār ja dur ar purnu pa priekšu var cauri iziet, ka nesapratīsi kas notika, tik caurums tā kā bebrs būtu izgājis cauri. :D
25.oktobris 2022, 18:07 | links
 

Jā , tiks ņemts gumijotais savage gear.
Tagad cena feina.
Pirms kāda laika paši ieteicāt.
25.oktobris 2022, 18:02 | links
 
Davis-Di [25.10.22]: Baigi neap..iršiet par sūdīgu sačoku :) . Jūsu ieteiktais tiks iegādāts tuvākajā laikā un ta ne priekš šīs laivas.

RaimisD, 25.oktobris 2022, 16:54

Es no auklu pinumiem sen atteicos, man pat savulaik Vitālijs no ProfiTackle no kaut kādiem leišiem dabūja ar 1,0mm vai tml. tīklu lielajam uztveramajam tīkliņam un vienalga plīsa.
Ko ieteikt, lai ir 100%, pat nezinu, jo man šogad pat BFT Monster Net XL faktiski salūza - lielā vējā 113cm ~10kg+ uz borta biju nolicis un šūpojoties pa viļņu kustībām līdaka ar savu svara triecienu lejā aizlauza tur kur zari stiprinās, ka aizvērās, tagad tāds pašķībs - nav taisns. :D Bet tā jau kalpojis godam ~5 gadi.
Katrā ziņā gumijotajos mazāk ķeras āķi, ja neiemauc sāna lentē vai kāda dūlā neizdomā savērpties ap asi.

Budžeta klasē ir ok Savage - metrus ieloca un iztur, bet kāts īss, man prasās tomēr garāks.
Savulaik viens pazīstams copmanis arī te CL nopirka šādu tikai XL versiju ja nemaldos, vēl joprojām lieto - vismaz bildēs dažreiz var manīt https://happyangler.com/product/depaul-design-l-folding-net-69501547/
Zinu, kas lieto šo, it kā ok, bet rāmi paliecis.
https://happyangler.com/product/patriot-folding-net-with-rubber-netting-xxl-69369201/
Nu ja budžets ir liels, tad jau jāskatās uz BFT/CWC, tie laikam nopietnākie, bet arī tos var salauzt.
Savage un BFT/CWC noteikti var LV atrast uz vietas veikalos.

Tie krutie ir smagi!ja divatā ok,bet vienam...es nesen nopirku Akara ar auklu sietu!!gribi teikt nav labs!??...97cm iesmēlu smuki!
..bildē vecais zilais!no tā čakars āķus izņemt!
25.oktobris 2022, 17:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager