Durbes ezers

Spiningošana no laivas
Sveiki!

Kāda situācija Durbes ezerā? Kāds ūdens, kāds līmenis, kā ezera plēsoņas uzvedās?
28.jūlijs 2015, 12:24 | links
 
Sovakar uz paris h iebraucu ezera ar domu par kadu zandartu uz drop shot sistemu,bet kartejais meginajums atkal tuksa!! Ar sitiem pagajusas nedelas lielajiem vejiem ezers ir ta sadulkots ka nevar gumiju redzet jau apm 20cm zem udens varbut vel kads ir bijis provet uz lidaku???
13.jūlijs 2015, 22:52 | links
 
Esmu bijis durbes upē 3 reizes, bet rezultāts tieši tāds pats. Nu labi, vienā reizē kaut kā nejauši bija breksis ap kilo, bet parējās tikai sīkaļas un asari
29.jūnijs 2015, 09:37 | links
 
divus vakarus pec kartas centos nokert kadu lini vai breksi,bet atkal aplauziens! visadas sikalas keras bet ne to ko gaidu nezinu kas sogad notiek ar zivim! varbut vel kads ezera ir meginajis ko lidzigu izmanit un ja ir meginats kadi rezultati??
29.jūnijs 2015, 01:28 | links
 
01.05.2015. cope var teikt,ka sūdīga, viena līdaka zem mēra,viena uz 2kg,plus vēl garīgo nosita cobras vienība uz ūdens, uzlika 30eir.sodu par to ka nebija glābšanas veste.
2.maijs 2015, 18:03 | links
 
Nu nav jau tik traki. Man līdaka, dēlam smuks asaris.
Čoms četrinieci izmānija un ļoti daudz zemmēru, kas tika atlaistas lai paaugās.
1.maijs 2015, 22:20 | links
 
Durbes ezers shodien paraadija raksturu tik suuudiiga pirmaa maija cope veel nebija pieredzeeta. No 6.00 liidz 14.00 man divi zemmeeri koleegjim viens zemmeers...paareejie vechi arii nebrauca krastaa ar sajuusmu :D
1.maijs 2015, 14:32 | links
 
Tātad biju uz feeder durbes ezerā ! Viss ir nenormāli parplūdis . Plus minus lidz 1 m ! Copes nekādas!
25.marts 2015, 22:02 | links
 
Sveiki kāds ir bijis tagad durbes ezerā!
22.marts 2015, 12:51 | links
 
[Brauciet uz Vaiņodes, Kalvenes puses ūdeņiem, tur ledus ir un makšķernieki arī ;)

Zivniex, 29.janvāris 2015, 20:10

Tieši tā! Ja ledus nenak pie mums tad jaiet tur kur ir ledus. Nav parbaudits bet 90% ka ledus ir uz Reiņu ezera,Sepenes ezera,Podnieka utt. visi vinji ir 30 -40 minušu braucienā no liepājas. Nau ko sedet majas un domat ka būtu ja būtu.

ksrocker, 29.janvāris 2015, 20:22[/quote]


Viedi vārdi, vajag tik rakt, tad būs arī rezultāts!
29.janvāris 2015, 20:58 | links
 
Brauciet uz Vaiņodes, Kalvenes puses ūdeņiem, tur ledus ir un makšķernieki arī ;)

Zivniex, 29.janvāris 2015, 20:10

Tieši tā! Ja ledus nenak pie mums tad jaiet tur kur ir ledus. Nav parbaudits bet 90% ka ledus ir uz Reiņu ezera,Sepenes ezera,Podnieka utt. visi vinji ir 30 -40 minušu braucienā no liepājas. Nau ko sedet majas un domat ka būtu ja būtu.
29.janvāris 2015, 20:22 | links
 
Brauciet uz Vaiņodes, Kalvenes puses ūdeņiem, tur ledus ir un makšķernieki arī ;)
29.janvāris 2015, 20:10 | links
 
Usmā ta var uzlīst bez saliem, bet interesati ka Durbē nekā...
29.janvāris 2015, 17:17 | links
 
Kā sastāv ar ledu uz ezera, vajadzētu jau tā ka būt...

airi2, 28.janvāris 2015, 20:15

airi no kurienes viņš radisies ja lauka ir plusos:)
28.janvāris 2015, 21:34 | links
 
Kā sastāv ar ledu uz ezera, vajadzētu jau tā ka būt...
28.janvāris 2015, 20:15 | links
 
Tomēr izdevās šo gadu noslēgt uz ledus nevis spiningojot. It kā tā tam būtu jābūt, bet laika prognozes atkal liecina par pretējo un janvāra sākumā varēs jau sākt jauno MJ sezonu. :) Bet par šodienu - raudeles dzīvajam dabūt nebija problēmas, tāpēc uzliku karodziņmakšķeri. Kopā 5 copes. Viena norauta zivtiņa, divas sakošļātas, viena līdaciņa izvilkta (56 cm) un vienai viltīgi izdevās mani apčakarēt un pie āliņģa pamukt. Pēc sajūtām lielāka kā izvilktā. Tas viss pavisam nelielā teritotijā pie estrādes. Citur nelīdu, jo uz ledus sniega putra un peldes ziemā nav priekš manis. Ar bļitku atkal apaļa 0, pat ne piesitiena. Ne asakas nākošajā un tiekamies uz (pie) ūdeņiem!!! ;)
31.decembris 2014, 15:39 | links
 
Nu ta si gada sezona noslegta uz ezera!Rits iesakas ne visai veiksmigs jo tur kur gribeju tikt nebija iespejams un tur kur daudz maz vareja nekas pratigs nebija....un ta vietu nomainot treso x un ari sija vieta ledus bija EXTREMS lai neteiktu vairak karodzini leca gaisa viens pec otra ka rezultata man 4 lidakas lielaka 65cm un kolegim 2 lidakas un redzejam vel viens virelis 2 dabuja ,bet taka udens pa avotiem naca arvien vairak uz ledus un bija jau lidz potitem un loms ari bija iepriecinajis tad metam mieru. Ne asakas visiem un laimigi zivigu nakamo gadu!
31.decembris 2014, 14:44 | links
 
Vai ir kāds info par ledu Durbes ezerā?
28.decembris 2014, 11:04 | links
 
Man tieshi tas pats rezultaats!Kaa sniegelis nokusa taa zives pazuda!Bet pirmajai reizei ir OK!
7.decembris 2014, 12:41 | links
 
Sezona no ledus atklāta, bet ielūkojoties sinoptiķu prognozēs, laikam, arī tā būs jānoslēdz. Durbeniekā rīt jau vēl varēs uzkāpt, bet šodienas lietus tam noteikti stiprību nepiedos, kaut savi 10 cm biezumā ir. Ja par pašu copi, tad "dzīvās" ēsmas sagādāšana nebija problēma, ko nevar teikt par līdaku apetīti. Grūti teikt vai visā ezerā gavēnis vai tikai tajā vietās, kur ķēru es. Tikai 2 copes, viena realizēt, svarā ap 1,5 kg, bet savas muļķības pēc pad...u arī to pašu...:D Uz bļitku vispār apaļa 0. Kopumā jau atpūta ar fizkultūras elementiem izdevusies. Mājās braucot +6 grādi, tākā jādomā atkal būs par spiningošanu...:)
6.decembris 2014, 21:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager