Lielupe

Nu es arī tā esmu novērojis, bet klīst visādas "speciālistu" teorijas, ka mazie nārsto ātrāk un lielie tikai kaut kad pēc jāņiem un pat jūlijā, tā ka baigi nereāli ar to laika noteikšanu. Bet par asariem piekrītu - pietiekami vērtīga zivs, lai ieviestu kādu saudzējošu mēru.
26.marts 2013, 22:25 | links
 
Slinkums meklēt bet pēc savas pieredzes un brekšu pavasara copes tas nārsto kautkad maija otra puse līdz jūnija vidum -- papildus cik ātri pavasaris iesilst
26.marts 2013, 21:52 | links
 
Kad breksis nārsto?:)
26.marts 2013, 21:38 | links
 
Man jau gan gribētos tomēr lai tādām zivīm kā vimba, breksis un arī asarim tiktu pāris nedēļas neaizskaramām mīlas spēlēm
26.marts 2013, 21:36 | links
 
Un Lielupē ir tieši tāpat - ir licenzētie posmi un ir pārējā upe.
26.marts 2013, 21:32 | links
 
Nu vispārējs liegums vimbai nav, vienkārši ir upju posmi, kuros valsts piešķir tiesības kādam apsaimniekotājam izvērst licenzēto makšķerēšanu. Piemēram, Ventā no Abavas ietekas līdz Kuldīgas tiltam ir posms, kurā notiek licenzētā makšķerēšana ar visām izrietošajām sekām, bet augšpus rumbas nekādas licenzes nevajag - kaut gan ir tur vietas, kur noķert var vimbas lielā skaitā īsā laikā. Lūgums tikai ievērot mēru un izmēru!
26.marts 2013, 21:30 | links
 
Palasi blogu.
26.marts 2013, 20:52 | links
 
Vimbu nāves ceļš, jeb par ko nerunā Buļļupes tīkotāji.

Visi, kas nodarbojas ar licencēto, makšķerēšanu zina, ka drīz būs vimbu nārsts un viena no iespējām, tās ķert nārsta aizliegumu laikā ir Lielupes, Mūsas un Mēmeles upes posmi. Šo licencēto makšķerēšanu organizē „Bauskas mednieku makšķernieku biedrība". Tā kā šis laiks vēl nav pienācis vērts paskatīties, kā veicās ar licencēto makšķerēšanu, gandrīz gadu atpakaļ t.i. 2012. gadā no 1.aprīļa līdz 16.maijam.
26.marts 2013, 20:51 | links
 
Nava vimbai nekāda lieguma, vismaz nav par tādu nekas pagaidām lasīts. Zivīm ir atļautais mērs un ierobežojums pēc skaita.
26.marts 2013, 20:50 | links
 
Veči apgaismojiet mani! :D Līdz šim nebiju dzirdējis ka no 1.apriļa līdz 16. maijam būtu vimbai kāds liegums.Un ka tikai vietas kur drīkst ķert ir Lielupes, Mūsas un Mēmeles upes posmi. Un jāpiebilst, ka tikai ar licencēm..Tātad es šinī periodā nedrīkstu ķert ar vai bez licenci,ne Ventā ne arī kur citur kur uzturas vimba..Pārlasīju makšķerēšanas noteikumus,nu sitiet mani nost :D nu nav tur nekāds vimbai liegums minēts.. Vienīgi Meža vimbai,bet tas ir cits kustonīts :)
26.marts 2013, 20:37 | links
 
kas jelgavaa ar vimbu?

andris23, 22.marts 2013, 20:41

vimba ir bet tā kā straumes nav pagaidām tad jameklē - kur trāpi pie deguna uzreiz ir... rītā došos pameģināšu - kā ies atrakstīšu
23.marts 2013, 23:28 | links
 
cik ilgi salakas raadiis interesi par eesmu?kameer ledus buus vai kaa??
sogad pirmo gadu kjeru!

Hugoss, 22.marts 2013, 21:27

Pavasari keru no grutenes, nepardzivo!!!
23.marts 2013, 22:10 | links
 
Uzvara. No 8.00-10.00 8 gab, no 10.00-13.15 0 gab.
23.marts 2013, 17:18 | links
 
cik ilgi salakas raadiis interesi par eesmu?kameer ledus buus vai kaa??
sogad pirmo gadu kjeru!
22.marts 2013, 21:27 | links
 
Jā, par autortiesībām no manis cepums!!!
22.marts 2013, 20:56 | links
 
Brauc virzienā no Rīgas pa Jūrmalas šoseju,pirms Lielupes tilta postenī nopērc caurlaidi,pārbrauc pāri tiltam,luksaforā pa labi,pēctam uzriez ieņem kreiso malējo joslu,brauc taisni līdz galam,galā varēsi braukt tikai pa kreisi,nogriezies pa kreisi,pārbrauc pāri vienai šķērsielai pie otrās pa labi būs balta norāde BUĻĻUCIEMS.Griez tur iekšā un taisni pa galveno līdz pašam galam.Atdursies pie salīdzinoši jaunām daudzstāvu mājām,tur arī meties mierā un meklē ledu. Pārsimts metrus iepriekš labajā pusē var nobraukt pie ūdens,stāv arī pāris jahtas un ir laipa un trepītes.Uzejot tur virsū turies pa kreisi un pa kanālu aiziesi līdz galvenajai ķeršanas vietai,jāiet apmēram 1km pa ledu.

Evaldsch, 22.marts 2013, 07:42

Re kā mans traki garais teksts kādam noderēja ;)
22.marts 2013, 20:46 | links
 
kas jelgavaa ar vimbu?
22.marts 2013, 20:41 | links
 
kas jelgavaa ar vimbu?
22.marts 2013, 20:41 | links
 
sveiki! Doma pirmo reizi stinti pamēģināt noķert, jautājums kā ir ar atļautajām mormišķām 2 vai 3, jo ķer gan gan?
22.marts 2013, 20:31 | links
 
Paldies kolēģi. Lai jums jauka diena.
22.marts 2013, 10:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager