Kas notiek Latgalē

Martin nekaitini savu vārda brāli! Mārtiņ, pasaki labāk Ashukainim, drīz būs ledus!-i Tavam vārda brālim paliks labi:)
31.oktobris 2010, 19:55 | links
 
Ashukaini
ledus jau IR!
atver tik moroziļņiku!!!
:)))
31.oktobris 2010, 20:02 | links
 
Urmaas-i to jau mazliet iepriecināji mani, a to visi saka ļadus nabyusj,, ļadus nabyusj :( :D:D:D:
31.oktobris 2010, 20:41 | links
 
jaaaaa.. ledus i.. pa bebru kanaalu liidaam ezeraa, paaris vizniishi bija :)
31.oktobris 2010, 20:44 | links
 
Vo Vārda brāl pareizs domu gājiens-DRĪZ Byusj ĻADUS:D:D:D:
31.oktobris 2010, 20:48 | links
 
Ashukaini
cepumiņš gārds???
:DDD
31.oktobris 2010, 20:52 | links
 
Urmaas-nelietoju, tagad nemaz, veselība neatļauj:( -arī kad atļāva veselība ar neko stipru neniekojos:D:D:D kokchiki un piviishi vien.... bet daudz:D:D:D
31.oktobris 2010, 20:54 | links
 
Biju maamuljaa ieskreejis. 1 cope, bet riktiiga, vareeja buut pat sama. Diezgan patureeju, taadi truli stiepieni un tad aiz akmens zaceps ar visu vobleri.......
2.novembris 2010, 22:36 | links
 
abidno, ponimaeš:( būs jau labi TOnton-nakamreiz nakažeš viņu:)
2.novembris 2010, 22:37 | links
 
Da es nejemu galvaa, taa tam buut, uzvareet gudraakajam. shodien akal kurviiti Daugava iedeva, 1 siikalju sabuchoju gan, un gona..........:)
3.novembris 2010, 18:53 | links
 
Iesakiet kādu normālu viesu māju, kopā ar normālu velcējamo ezeru, kur padzīvot dienas divas Ladgales reģionā.
Varbūt zinat kādu viesu māju Lubānas ezera krastā...
4.novembris 2010, 17:29 | links
 
Sazaan-aptuveni 15 km no Lubančika ir VAS ''LVM''atpūtas bāze''Ezernieki'',vietiņa jauka,par cenu vienojieties paši.
4.novembris 2010, 18:01 | links
 
Sazaan, pie Rušona "Silmalas".. Zive domājams ka Rušonā ir, vieta tur smuka, vasarā vienas kāzas tur kodām.. man patika :)
6.novembris 2010, 19:16 | links
 
par tēmu - no lēkta līdz rietam pa Luknu/Višķiem.. džigs, džerks, velce... Jau domāju ka būšu ar Petroviču kopā atbraucis uz ezeru, bet nē, pārbraucienā uz velcīti viena uzkārās... visu pārējo laiku ne copa.. līdz kādu stundiņu līdz tumsai atradu kur viņas tusē, vēl divas mēra, viens zemmērs un daudz piesitienu/zolīdu belzienu, bet garām.. un tad satumsa, bij jātinās... līdaki 1.5;1.6;1.7kg..
žel, ka rīt netieku :(
Ak jā, arī koļega tontons7 tika sastapts ezera plašumos.. :D:D:D nu bet par viņa sasniegumiem ganjau viņš pats kādā brīdī iešņāps ;D Priekā, za ribalku! :)
6.novembris 2010, 19:21 | links
 
Biju pavagot latgales uudenjus rezultaata biki noraustijos braukt ar eletromotoriiti jo bija ta ka ar 5 pret veju un vilni knapi knapi.... bet 7 zanderus izvilku.... tikai visi zabuchati un atlaisti neviena merinieka... un vienu kautko metri 15 uz auklas patureju.. cik dzirdeju runas daudzi suukstijuas ka mazie zanderi trakojushi
6.novembris 2010, 21:15 | links
 
Martins_
Nu tik publiski vareeji arii nezinjot, ka mani tomeer atpazini. Joprojaam nesaprotu kaa tev tas izdevaas :( Zem laivas biji paliidis vai tas oranzhais koshums tev aciis dikti duuraas?:))) Veseliiba jau saak atgriezties, driiz varees vagot akal, korkjis taads izstiepaas bishk......
9.novembris 2010, 10:19 | links
 
tontons7 :D:D:D
kad biju piebraucis un ar tavu koļegu pārs vārdus pārmijām, tu tak ar biji galvu pacēlis :D:D:D
9.novembris 2010, 15:26 | links
 
Martins_
Tik daudz arii atcerossss...:))))))
Edukam!
Tavaa slepenajaa ezeraa shodien 28 ashuki, lielaakie triis 330-370g, kopasvaraa 4,5kg. Biju patiikami paarsteigts, a iebraucu tik razvedkas un aplauziena peec :)
10.novembris 2010, 22:40 | links
 
Tonton tajā ezerā, kura kantes tu man uz e-pastu sūtīji? :)
Pļac, gribu ļadu :(((...
11.novembris 2010, 09:16 | links
 
Eduk -Tev ir savs ezers?:) -kad brauksim notestēt?:)
yessssssss, Eduks arī grib ļadu!
moš ja visi Latgales copmaņi gribēs ļadu-tad viņš ātrāk uzsals!!!!!!!! :)
11.novembris 2010, 10:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager