Kas notiek Latgalē

ashukainis gribi brivdienas blitkot ??
11.novembris 2010, 12:50 | links
 
Martin, vot kā reize īsto bildi sev profilam uzliki, varēsi pliku d........ pa ledu maukt! :)
11.novembris 2010, 13:53 | links
 
ņea.. tā i tā bilde, kuru redzēs tie, kas ledu ļoti kāro :)
11.novembris 2010, 14:21 | links
 
katrs izprot Tavu bildi pa savam-es saprotu, ka Tu nevari sagaidīt ziemu, lai varētu ar pliku pakaļu pa ledu maukt:D:D:D :)
11.novembris 2010, 14:23 | links
 
Martin nu ti i dojoš! :) Vispārzināms fakts ir tas, ka vēžu ezeros kā likums ir rupji asari un konkrētais ezers nav izņēmums. Galvenā niance, kas man ļoti patīk, ka tur var normāls bļitkotājs izvērsties, jo nekādi "tirinātāji" tajā ezerā nav konkurence, tikai bļitkā ir spēks! :))
11.novembris 2010, 19:29 | links
 
eduk, es pa div gadiem tanī lumpī esmu sapratis, ka rudens sākumā pie apmēram noteiktiem apstākļiem tur kožas līdaks un sazīmējis zināmas sakarības kā tas līdaks uzvedas un kā jākacina.. tagad gribu k-kā izkost to līdaku ziemā :):):)
a par vēžu saistību ar ašuku - nudie neko nezināju :)
par vertikālo bleķi grūti spriest, bet šķērseni tur ne ļoti gribēja, lai gan kas zin, mož tanīs reizēs vispār negribēja neko...
11.novembris 2010, 19:41 | links
 
jā, tur man gan pagājušā gadā, gan šinī ir vienā reizē noķerto līdaku un arī justo copu skaita rekordi, nevienā citā ūdenī tik šikas copes nav bijis, lai gan ir bijušas itin labas :)
11.novembris 2010, 19:43 | links
 
Nu bljin juus te dojotje, 2 lapas piestreebaat bez manis!
Nu visus latgaljiishus, changaljus un paareejos muzhikus laachpleesha dienaa! Proziit!
Shoriit slepenajaa no 8-10 dabuuju 3 ashukus, 11 jau biju Vishkjos un liidz 15 kaadi 7-10 nogaajieni, ashuku protamsss:), joptvai. Riit aiz Aglonas jaaaizlaizh, tur petrovichss daavanas par velti dodddd:)))....
11.novembris 2010, 20:02 | links
 
P.s.
Slepenajaa 1 ashukam veezha kaajinjas taadas sarkaniigi novaariitas pa muti izveelaas:) Ashuki tur i smuki, bet baigi nu ne izlepushi, ietiepiigi, izveeliigi, bet gudri gan :))) A ljiidaks viens bij siikalja, 2 nopurinaajaas, no kuriem 1 vareeja buut labs, nu 5-7kg,haaaaaaaa
11.novembris 2010, 20:06 | links
 
Tontons
tad jau baigi "produktīvi",ja tik daudz nogājieni!!!
:DDD
11.novembris 2010, 20:09 | links
 
Martin, cik es ievēroju, līdaki slepenajā lumpī turas netālu no niedrēm - sievastēvs vienā copes reizē 3 šķērsenes sabaroja, paldies dievam līdaki manas vertikālās lika mierā :)), bet gar kanti dežūrē lielākie okuneni :)...
11.novembris 2010, 20:14 | links
 
Tonton, ja mums ar tevi būtu tik daudz paikas, mēs ar tikpat izlepuši būtu :DDD...
11.novembris 2010, 20:16 | links
 
Eduk, tu kādreiz parādi savu vertikalku kolekciju :) saprotu un apzinos, ka tur es ir pilnīgs iesācējs un man mācīties un mācīties :)
11.novembris 2010, 20:19 | links
 
Tas gan, paika tur peld biezaa biezoknja slaanii, bet manu iekarinaato gumijeli viens otrs dumikjis nogarsho. pats diivainaakais, ka viss notiek tikai 1 vietaa, un reljefs tur pilniigi garaam, kur shie tusee.
11.novembris 2010, 22:07 | links
 
a shnapiji normaali, t.i. virs 2kg naf traapiijushies ne reizi :(((((((( neticas, ka nauuuuuuuuu...
11.novembris 2010, 22:17 | links
 
ir, ir.. ir sanaacis ar sameeraa sakariigiem vechiem paplaapaat, shie ir sho to pastaastiijushi, i pats esmu paaris pamatiigus gungjus redzeejis kaa uzgriezh siikos patramdot.. ir aizdomas, ka lielaas tusee vairaak ap to dzilaako vietu kur vienmeer dazhaada kalibra plakanais peldaas...
12.novembris 2010, 08:06 | links
 
Kstatji, aizmirsu par ljadu pateikt. Tiirot ashukus, tauku kaartinja pavisam nieciiga, tas vareetu liecinaat par maigu ziemu, tikai 3 lielaakie bij trekni:) un no 18 notiiriitajiem tik 6 bij ar ikriem, paareejie papuciishi. Par atdotajiem 10 info nafff...
12.novembris 2010, 08:39 | links
 
Ew davai parunājam pa vasaru :):):):)
12.novembris 2010, 08:42 | links
 
Martin, teikšu godīgi, šobrīd nekādu grandiozo vertikālo kolekciju es vēl nenažil, jo tik vēl 3 gadi (sezonas) pagājuši, kā tā pa īstam esmu atgriezies pie bļitkas. Līdz tam daudzus gadus "tirināju" :DDD, bet man tas gandarījumu tik lielu nenesa un lēnām atgriezos pie bļitkas raustīšanas... Manā kastītē ir pāris mīļi bļitkju modeļi, ko pamatā lietoju un mazliet balasta :D, ko uzlieku retāk. Aizvien patīk universālā salmo2, bet šo arī veiksmīgi jāsaregulē, lai kko noķertu normāli - no 6 kastītē esošajām labi strādā tikai 2... Agrāk taisīju bļitkiņas pats priekš sevis, tagad lēnām atkal kautko mēģinu meistarot, jo lai cik laba ir salmo2 un tai līdzīgās, dažiem gadījumiem tās nav tik labas, kā gribētos...
12.novembris 2010, 09:07 | links
 
ņja, tas laikam ir iemesls kapēc man balansieris labāk par vertikālo patīk. lai ko daudzi teiktu, bet uz šķērseni nianšu ir daudz mazāk. a par vertikālo īpatnībām un niansēm.. varbūt par maz esmu centies, varbūt vienkārši pagaidām īsti neiebraucu.. :) citreiz iet, citreiz nē, i viss :)
12.novembris 2010, 10:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager