Kas notiek Latgalē

Hip Hip urraaaa sezonis atklaats - un jasaka pat godam - sausaam kaajam un ar lomu....
Eduks mani sakaitinaja , jo pats taisijos tikai treshdien, nu tak sakaardfinaja - aizbraucam pacholeet - nu un taa ka Eduks svaraa pavieglaks aizgaja taalak.. vinja par 18 zivem 3kg - siikaak pastastiis pats, neieshu jau raut vardus no mute aaraa DDD - pasham 21 ashuks kopsvars 2,300.- un vienu atlaid lai paugaas - man 3 lialakie ap grami 250 - 300, Eduka lielakais 420.
Ledus - nu kaa kur - bet relatiivi droshs, ja es ar savu 120 kg kopa ar ekipejuma svaru vareju staigaat - tatad ir ok !!!! Vietejie teica, ka vakar cope bijusi vel maktenaka.. nakushi tadi 300- 400 gramigie aaraa uz bljitku- es ar bljitku kacinaju bet kjeru uz murmuli uzreizes tajaa pat cohumaa. Eduks praktiski tikai bljiktu kratiija
8.janvāris 2012, 17:36 | links
 
Veči,sorry,par Rēzekni uzrakstīju/Alūksnes raj.Sīkās ne to raj.nospieda.
8.janvāris 2012, 17:31 | links
 
Šodien laikam noslēdzām atklatu ūdeņu sezonu Sīverā. Uz 3 copenēm viens ņēmiens - 3kg. I vsjo. Ledus tik pa dažiem līčiem.
8.janvāris 2012, 17:12 | links
 
Martinam domāts bij.
7.janvāris 2012, 22:36 | links
 
Ko klusēji visu vakaru? Es rīt uz Višķiem taisos, galvenais, lai ledus nebūtu.
7.janvāris 2012, 22:35 | links
 
Martin, neķer kreņķi! Es jau ar Feimanī šodien nebiju, tikai izdaru secinājumus pēc šodien redzētā un zinot šī ezera dziļumu :)
7.janvāris 2012, 22:29 | links
 
tikai atstāstu to, ko dzirdēju.
7.janvāris 2012, 22:23 | links
 
Atgriezos no inspekcijas brauciena pa Aglonas apkārtnes ezeriem. Rušona seklākie līči ir pārklāti ar 2-3 cm biezu ledu. Lielais ezers vēl viļņojās. Cirītim līcis pie Poguļankas ietekas bija ar ledu, pret Aglonu vaļā. Pārsteidza dziļais Ilzas ezers pie Jaunaglonas, kas bija jau aizsalis. Ja 3 dienas būs solītie -7, nākošnedēļ saksim :) Par velcēšanu Feimanī šodien mani māc pamatotas šaubas...
7.janvāris 2012, 22:19 | links
 
H*iviņzina... šodien pie Višķiem veči runāja, ka mož vajadzēja uz Feimani laist, it kā esot tur vēl pa putru velcējuši... ei nu sazini.. Pats šodien ne copi nemanīju.. Dienas otrajā pusē iepūta tā, ka maz nelikās.. pa 4 vai 5ām troļļu laivām viena līdaka - laikam 6,700 bija.. tagad domāju, mož rīt laivu izmazgāt? vai vēl nē?
7.janvāris 2012, 21:27 | links
 
dzirdeeju uz Feimanju ezera kamikadzes ir jau seedeejushi un ljoti labas raudas vilkushi.... , bet es tikai pameegjinaaju laukos diikja ledu - nekaa tur nav - 2kaartiiga pleeve... ar kaaju bez piepuules var paarsist, par staaveeshanu uz taa nav ko i domaat...
7.janvāris 2012, 20:58 | links
 
Sakait tauta lūdzu! Vai Krāslavas rajonā ezeri ir ar ledu klāti?
7.janvāris 2012, 20:30 | links
 
es tikko sāku priecāties par mīnusiem aiz loga un še tev, minūšu 15 laikā 5, ja ne vairāk cm sniega piebira kā no spaiņa..... :((
7.janvāris 2012, 12:28 | links
 
Man jau līdakas nevajag, uz tām tak liegums no 01.01. laikam, es uz ašukiem kārsss...
6.janvāris 2012, 15:02 | links
 
To Tontons7
Jā jā, tieši tur.
Paņem kadi 500 Lt visādam gadījumam....
6.janvāris 2012, 14:26 | links
 
Spiningists
Nu jā, pavisam biju piemirsis par to. Tu domā Antalieptes (Ļitovskije razļivi) ezeru? Vienīgi vēl var traucēt gredzenu piesalšana, būs jāpaštuko.
6.janvāris 2012, 13:50 | links
 
To Tontons7
Lietuvā tagad labi ņemot līdakas. Riktīgi labās. Un vaļā ezeri.
P.s. kredītkarti nepieņem, ja nu tik autorizē pa vien vietu :)
6.janvāris 2012, 13:25 | links
 
Šodien ideāls laiks būtu copēšanai, bet nesanāk, paliek maza cerība uz svētdienu, ja vēl neaizraus ciet, kaut gan nekādus lielos mīnusus nerāda, tā kā vēl varbūt varēs izpeldēt arī nākošnedēļ. Galvenais lai nebūtu ne šis, ne tassss....
6.janvāris 2012, 11:56 | links
 
Man viņi ir kaudzēm,un visi viņi dzied apmēram vienādu dziesmu.Kā vieni pamaina parametrus-tā citiem parādās tuvu līdzīgi.Nu nav jau viņiem katram savs sputņiks!Salīdzini kaut vai LV ziņu dienestus-katrs saka savādāk,es neticu viņiem.Ja jau muļķim skaidrs-ka būs lietus-tad jau viņi nesamelo!
6.janvāris 2012, 10:43 | links
 
To aakis
Tie ir ļoti NENOPIETNI pofigisti ....
6.janvāris 2012, 10:30 | links
 
Rēzeknē jau nopietni copmaņi uz ledus sēž
6.janvāris 2012, 10:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager