Kas notiek Latgalē

Nu pabiju Višķos, no rīta pūtiens bij baigs. 3 šnapijus ap 45cm atpakaļ, 1 atkratījās pats, un vēl 2 ašukus ielaidu piemājas ezerā, 1 ap 300g, otrs sīkāks, slinkums bij rokas smērēt :) Martina līdakas neaiztiku, lai drusku vēl paaugas. Velcētāji citos ezeros velk, protams visi klusē.
12.decembris 2011, 18:05 | links
 
Tonton, izskatās, ka te labākajā gadījumā tik stāvosie ūdeņi ar nelielu vāku nosegsies, ja vispār nosegsies, Daugavā varēs velcēt cauru gadu laikam :DDD
12.decembris 2011, 10:09 | links
 
Vakar dikos krajos paljurbojamies pie Daugavas. Līmenis augšā, draza itp. sarežģīja visas izdarības. Nu cops ieslēdzās ap 17 un klope bij līdz pat 19, tad nākamais šturms ap 21. Skaits neskaitāms....un zemmērs. Vien brīd kollega pat iesaucās - "ņurņuku noķēru!"...lukturītis tāds pablāvs bij. Nu daudz maz ņemamu normu savāca visi un bija pat 0,8 un 0,5 kg eksemplāri, bet katram pa vienai. Vsjotaki podohli labie izmēri. Topā bij plakanā gaļas klucis, ko brīžiem pat liekas nevis rija bet sūkāja :)
12.decembris 2011, 08:33 | links
 
Atceros, atceros, sūkstījies vēl baigi, karodziņiem ņestojačka :) Būs, būs ļads šogad, kaut kur točna, moš Sviedrijā, moš tāļāk kaut kur, bet uz Daugavas diez vai :) Vienu gadu, atceros, janvārī spiningojām...
11.decembris 2011, 23:20 | links
 
Tonton, ņea...... tur man ir standarts- pa visu ziemu noķeru veselu vienu līdaku uz karodziņa, vismaz tā ir bijis pēdējos 3 gadus :))
11.decembris 2011, 22:35 | links
 
A Lubančikā varētu būt? :)
11.decembris 2011, 22:34 | links
 
Martin, tas nevarētu būt es..... Tavos krajos neesmu medijies :DDDD
11.decembris 2011, 22:14 | links
 
Man vakar viena bij iezīmēta - viena krūšu spura bij nokosta.. Ašukaini, mož tu šitā ļeidakiem pupos kod? :D:D:D:D
11.decembris 2011, 22:00 | links
 
Martin un Tonton, Jums abiem vajadzēu ieņurkot tajā savā ezerā un iezīmēt savas līdakas !
MArtins lai savām atkož astes, Tontons savām lai ieliek pīrsingus! :DDD
Vismaz turpmāk nebūs problēmu, zināsiet kurš savas vai naparņika zivis izvilcis :))
11.decembris 2011, 21:55 | links
 
Daugavā līmens iet augšā, redzamība ap 30cm, vot jāmetas apakaļ uz ezeriem, kamēr naf vāka. Vēl šito nedēļu droši varēs špiningot, tad jau redzēs. Man ar kaut kā neticās, ka ezeros lielāku par 3kg nauuu, gudras ātrāk:) Man jau ļoti lielu nevajag, galvenais, lai tā būtu Martina, tas priecētu, rīt ieklapēšu.....
11.decembris 2011, 21:50 | links
 
a nu i pokuj juga, ka nabiusj lada.... nebūs šogad, būs nākamgad, nebūs nākamgad- būs aiznākamgad! :))
Martin, es tak tā zviegšu-tāpat kā ķēve, kas izgājusi no staļļa laukā pirmajā sniegā vārtīdamies, ja būs tāds laiks, kad būs 6 mēneši riktīga ziema :DDDD -it kā kaut kur dzirdēju, ka tagad vajadzētu būt bargām ziemām, neatceros cik gadus pēc kārtas -moš 10 gadus.... tur tie vērotāji kaut ko tādu teica ka ik pēc 300, ja nemaldos gadiem 10 gadi ir ļoti auksti.....
11.decembris 2011, 21:37 | links
 
a ļada tik un tā nabūs :))))
11.decembris 2011, 21:17 | links
 
Martin, haļava ņi večna :DDD
11.decembris 2011, 21:07 | links
 
Eduk, tas man par to, ka dzimtajos Daugavas plašumos zivu takas ir nobīdījušās no manām bērnības koordinātēm un pagaidām nevaru jaunās uziet.. vismaz šeit tas placis ir biki atkosts... itkā :)
11.decembris 2011, 20:57 | links
 
Jā, Martins uzgājis īstās ļeidaku takas :), lai jau, lai jau viņam arī tiek ;)))))...
11.decembris 2011, 20:28 | links
 
Daugavpils puses puikas, kas i ko, nevarat ļeidakus sadalīt godīgi div čupiņās a?
11.decembris 2011, 20:06 | links
 
Pļac, vo kāpē to vienu nevarēja no grunts atraut uzreiz, turējās kaut kur :))))
11.decembris 2011, 19:56 | links
 
Man tur dažas ir piesietas, kā saka - dežurnās :)
11.decembris 2011, 19:34 | links
 
Tonton, tu nazini slepenos punktus, mans novērojums, ka viņas tur pa visu bedri nekust :)
11.decembris 2011, 19:31 | links
 
Martins
Grozās, grozās, mani gaida :) Rīt uz to pusi šļūkšu, bet doma uz Višķiem, nu paskatīšos kas būs ar vēju. Tu jau tur būsi visas nolasījis, naf vērts laiku tērēt :))))
11.decembris 2011, 18:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager