Kas notiek Latgalē

vot vot, muļķadesa....
vairāk i netuvošos Tavai pasaules malai :DDD
6.decembris 2011, 20:47 | links
 
Tu ko, muļķadesa, cauri depilij izbrauci i nedezinficējies? :D:D:D:D
6.decembris 2011, 20:28 | links
 
a man tagad vislabāk :DDD
i domas par copi naff... Kaut kādu zarazu Martina krajā būšu noķēris ipio! :((
6.decembris 2011, 19:38 | links
 
Īsi par vīkendu - Daugava dzimtajos krajos, rezultātā forši izšūpojos, ne copes, viens izlamāts un na*ui aizsūtīts aborigēns un sagriezts viņa tīkls :D vot :)
6.decembris 2011, 18:11 | links
 
Copmann, a ko un pār kā malu tu tagad mērc??? :D:D:D
6.decembris 2011, 18:10 | links
 
RX65, prieks, ka proti skaisti baltaas pavilkt tagad, tas ir taa veerts, tagad gan tikai spinereeju, bet bija laiki, kad no ledus malas janvaarii meercu piicku, kjerot raudas, sapalus un teibas, kaa arrii foreliites\:)))

Koleegi, gaidu no Jums zinjas par mega giga uber trofejaam, iistais laiks izvilkt kaut ko paari 10...:DDD
6.decembris 2011, 16:50 | links
 
Daugavas raudas nebeidz priecēt arī decembrī. Sestdien 3.decembrī Kalniešu pagastā ar bezriņķu makšķeri ar pludiņu un, kviešu graudu uz āķa, savilkos 11 kg smuku Daugavas raudu.
6.decembris 2011, 13:08 | links
 
Biju Bērzupē, ašuki ķeras, bet izmērs var teikt nekāds, pilnīgi visus atlaidu, lielākie bij ap 60-80g. Lai paaugas, uzsals 1. ledus, būs jāpārbauda :)
5.decembris 2011, 21:36 | links
 
da vljip, a otkuda znajesh, chto ochkarik?:) kaut vai no shodienas nosoliijos vairaak rus nerunaat.... vismaz, kad man tas naff izdeviigi, zb tie kr vadonji.. sliktaak tik dara saviem tautieshiem, liek man aizdomaaties - kaapeec man rus runaat? kaut psrs sen jau veesture, juutu, ar kaiminjiem tik lv runaashu... a mosh ola mozok jodzer, reit iz dorbu :)
4.decembris 2011, 20:31 | links
 
Baigi atgādina to aņuku, kur vīrs stāsta draugam, ka šim kad nomirs, vissāpīgāk būs tas, ka sieva pārdos viņa štrumus pa tik, cik šis teicās tie maksājot, nu tjipa kaut kā tā....:)
4.decembris 2011, 20:07 | links
 
Nu ko? Vļip, očkarikkk:)))
4.decembris 2011, 20:05 | links
 
moraale. miiljie - vairaak runaajiet ar savaam miiljajaam par copi un axesuaariem...., kaut vinjaam itkaa tas ir poff.... , bet, tomeer, vinjas dazhreiz grib labu, un diemzheel nesanaak...
4.decembris 2011, 19:35 | links
 
Ilmār, labs :D
4.decembris 2011, 19:26 | links
 
sieva laba, bet viirs kaa jau viirs, tas es. atbrauc shon no Lietuvas - tas tev miiljais visvairaak babku tipo saliku utt, nu un ..... bij daudz un dazhaadas preces, bet taas kuras copei.....
zaabaki, iesaka injai visi - norfin snow - nu kur es ar shiem ieshu? ja nu 2-3 x gadaa uz ezera der... ehh, bled, jaapaardaavina kaadam ... lab ka xmas na nosu (tepat pat leetaak)
normaalu kurtku ar kapuci un kabataam panjeema, itkaa ar taas termoveljas iipashiibaam, tipo mitrums uz aaru mauc, i ko nu... uz futbolkas gjeerbt?:)
apgjeerbshu kreklu, jaku un buushu kaa ar prezi gludi novilkts?:) sajuutas diveejaadas, itkaa gribeeja labu, bet na - vikusi, priecaajies, bet sljunji puskai, taada situaacija kaa peec atriebiibas smako par visaam vasaras-rudens 7dienaam...
4.decembris 2011, 19:19 | links
 
Tonton uz bērniem un vājākiem zvejniekiem nav godīgi savas dusmas izgāst:)))
Liekas ledus tik drīz nebūs un būs jādod tev revaņša iespēja:))))
4.decembris 2011, 10:29 | links
 
:DDDDD -Nu lielās trofejas jau varat vilkt visi kā ikauņi, bet izvelkat pēc iespējas ātrākā datumā, jo daudzi te gaida savas trofejas- un ar savām laivām pidžinot, neļauj atnākt ziemai un uzlikt ūdeņiem vāku :))
4.decembris 2011, 10:25 | links
 
Drusku pielabošu: ātri izvilkt naf iespējams, labāk būt ikaunim un lēnām un mierīgi šo nokausēt. Nu par ledu nevaru neko prognezēt, pie šampja viņš vajadzīgs vienmēr.
3.decembris 2011, 21:49 | links
 
ehhh, braucu pāri Daugavai, i iemetās prātā doma, žēl ka pīckas līdzi nepaķēru :)) ūdens līmenis ar tāds pamazs izskatījās Daugavā ......
Bet nu jā, vismaz Janvārī es jau gribētu uz ledus sēdēt, tā ka kolēģi izvelkat ātri savas lielās rudens līdakas, un miers, lai takš sāk uzsalt! :))
3.decembris 2011, 21:09 | links
 
Ašukainis
Gan jau Martins copē bij, a ledus vēl būs gona, īstās līdakas pirms ziemas vēl klusē, gaidam lielo copi, ne asakas!
3.decembris 2011, 21:01 | links
 
Arī es šodien biju Depils pusē, pareizāk sakot Medumos, viena vain, ka ne uz copi, bet gan kauliņus bīdīt.....
bet diena Depils pusē -forša! :))
Tikai Martins neieradās uz strelku par tēmu -ledus :DDD
3.decembris 2011, 20:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager