Kas notiek Latgalē

:DDDDD -Nu lielās trofejas jau varat vilkt visi kā ikauņi, bet izvelkat pēc iespējas ātrākā datumā, jo daudzi te gaida savas trofejas- un ar savām laivām pidžinot, neļauj atnākt ziemai un uzlikt ūdeņiem vāku :))
4.decembris 2011, 10:25 | links
 
Drusku pielabošu: ātri izvilkt naf iespējams, labāk būt ikaunim un lēnām un mierīgi šo nokausēt. Nu par ledu nevaru neko prognezēt, pie šampja viņš vajadzīgs vienmēr.
3.decembris 2011, 21:49 | links
 
ehhh, braucu pāri Daugavai, i iemetās prātā doma, žēl ka pīckas līdzi nepaķēru :)) ūdens līmenis ar tāds pamazs izskatījās Daugavā ......
Bet nu jā, vismaz Janvārī es jau gribētu uz ledus sēdēt, tā ka kolēģi izvelkat ātri savas lielās rudens līdakas, un miers, lai takš sāk uzsalt! :))
3.decembris 2011, 21:09 | links
 
Ašukainis
Gan jau Martins copē bij, a ledus vēl būs gona, īstās līdakas pirms ziemas vēl klusē, gaidam lielo copi, ne asakas!
3.decembris 2011, 21:01 | links
 
Arī es šodien biju Depils pusē, pareizāk sakot Medumos, viena vain, ka ne uz copi, bet gan kauliņus bīdīt.....
bet diena Depils pusē -forša! :))
Tikai Martins neieradās uz strelku par tēmu -ledus :DDD
3.decembris 2011, 20:37 | links
 
Man viens jautājums - ja es copeslietās gribu ievietot savu video, vai es varu pievienot kādu dziesmu, vai tas būs autortiesību pārkāpums?
3.decembris 2011, 20:31 | links
 
Akal māmuļa, akal ar čomu, bet žēl, ka ne ar Modro :) Šodien bij manas dzimenes novēlotā dāvana Daugavas izpildījumā. Copējām no 9-16, uz abiem 8 copes, es realizēju trīs pirmās: 1,85kg, tad 7,05kg un 4,3kg, ceturtā cope druski nomaitāja izvilkšanas procentu, tikai smuki uzsita, pēdējās 6 copes bij veiksmīgas (2 iepr. makšķerēšanas reizēs bij 3 copes un 3 šnapiji), čomam pirmās trīs copes garām, otro labi paturēja, bet nomuka gan, toties 4 rezultatīva, 3,85kg. Kā saka, tika atriebta iepriekšējā neveiksme copē, bet čoms bij nepareizais :) Nu Lāčplesis godā. Uz copi teleponu aizmirsu, neviens nezvanīja tāpēc, ne atsēja, ne aizsēja copi. Vidējais līdaks palika laukos, mazāko bij neērti fočēt, bet lielākais būs albumā druski vēlāk. Za ripalku!
3.decembris 2011, 19:42 | links
 
Šodien biju aizstaigājis līdz Daugavai.. Laikam jau šī bija pēdējā reize uz spiningu.. Sezonu noslēdzu savā stilā - ar prikolu.. Asaris uz vobleri. Domāju ja jau noslēdz sezonu tad kaut kas labs ir jāizdara - zivi tā kā šodien vakariņās negribās, lai jau peld tālāk un aug lielāks.. :)
3.decembris 2011, 12:03 | links
 
Pabiju Daugavā, 1 cops un 1 šnapijs 51cm, tad sākās vējš un lietus.....
2.decembris 2011, 18:20 | links
 
kaadas 7 reizes tur biju, man standarts ap 2 kg taadas tur gaaja (10-14 uz maajaam atbrauca), un kaadi 4 zemmeeri, bij arii ashuki, bet lielaakais ap 500gr, ar itkaa gribeetos uz copi, bet laikam gaidiishu ledu, labaak aizbraukshu uz laukiem 7ien ko padariit, un taa liidz 26.decembrim:)
30.novembris 2011, 20:20 | links
 
Taisni turpat arī es vasarā pāris reizes parēgojos. Vietas jau likās tīri šmukas, vien zivis neķērās ne lūdzamas. Pāra mazi zemmēri un nekas vairāk.
Tai pat laikā Cirītī līdakas nāca stipri vien labāk.
Bet jautājums joprojām aktuāls - ko darīt brīvdienās, ja ezers neaizsals? :)
30.novembris 2011, 20:08 | links
 
nu tagad vairs nezinu.. , pagaajusho nedeelj nebiju, bet pirms tam 2 7dienas pa tuksho bij, savukaart liidz tam man forshi gaaja.. es visu laiku pa Bierzgalis pusi, uz lielo Jaunaglonas diikji neesu bijis...
30.novembris 2011, 19:26 | links
 
Klau, Ilmār, kā saprotu, tu regulāri apgrozies Rušonā. Kas tur tagad notiek - ķeras kas ar? Brīvdienās domāju aizšaut uz ezeru, bet uz Cirīti, kā parasti, ne sevišķi gribas - pēdējā laikā tur ir totāla necope - nekas ne uz ko. Tad nu Rušons šķiet kā alternatīva, ja vien tur arī nav iestājies tukšais periods.
30.novembris 2011, 19:16 | links
 
O, Edgars Zveja. Diez kādā tad valodā - varbūt pat latviski?
30.novembris 2011, 19:11 | links
 
2. decembrī plkst. 19.00 Preiļu kultūras nama mazajā zālē notiks Makšķernieku stāstu vakars.

Pasākumā piedalīsies makšķernieku raidījuma „Zveja” vadītājs Edgars Zveja.
Aicinām piedalīties ikvienu interesentu, kuram patīk gan nopietnas ‘copes’ lietas, gan makšķernieku stāstiņi.
30.novembris 2011, 18:33 | links
 
ugu, naakamgad decembra saakumaa:)
30.novembris 2011, 17:19 | links
 
Tonton, a nākamgad uzsals? :))))
30.novembris 2011, 07:54 | links
 
Martins
Nākamgad, kad uzsals, pāriesim uz bļitkām :)
29.novembris 2011, 22:51 | links
 
Skrejej, tāpēc arī neleju to ķīseli ni un ni vairāk! :DDD
29.novembris 2011, 21:46 | links
 
ashukainis,ko čakarējies,skopais maksā 2x:))
29.novembris 2011, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager