Kas notiek Latgalē

Uz līdakām vai visām ziftelēm? Kā ar izmēriem?
21.novembris 2011, 11:13 | links
 
Tonton, i nesmej :) uz šitādiem pāris puiki i tepat Latgalē labi strādā :)
Ir baigā vēlēšanās paprovēt, ja tik izdosies atrast.
21.novembris 2011, 11:06 | links
 
Nu ar šitādu ķirzak-varž-zivs veidīgo jau jebkurš varēs noķert :) Vēl ja uz batarejām un ar pulti strādātu :)))))))))))))0
21.novembris 2011, 10:54 | links
 
Biedri troļļi, a jūs pamēģiniet tajos poligonos kur velcējat uzdžigot. tas krītošais māneklis, kurš šad tad uz grunts paliek nekustīgs uz brīdi, citreiz monotono vobleri ui kā var pārspēt... :)

P.S.
Kāds ir pie mums depilī kādā bodē ir manījis Savage Gear Alien Eel? vai kādu līdzīgu produktu?
21.novembris 2011, 10:30 | links
 
Īsumā par vakardienu - necieta nekas.. ne zivis, ne mānekļi :))) neredzēju ne copīti.. kaut gad pirmā pusotra stunda pagāja līdaku plunkšķu ielenkumā. pa niedrēm raudas dabūja iekšā pēc pilnas programmas, visu laiku sijājās un bēga, blīkšķu pavadītas. niedrēs neko izspēlēt nevarēja, gar to malu, ne uz ko nekas nereaģēja. izmēģināju visu - vardes, džerki, vecai labais silikons un pāris svimi. visam ignors..
vispār gismeteo priecē un liek domāt ka sezona vēl nav cauri.. :))
21.novembris 2011, 09:28 | links
 
Atbrauca ciemos copes kolēģis un aizšāvām uz Cirīti ar naivu cerību, ka reiz necope tur būs beigusies un kaut ko jau dabūs. Dažas stundas izbraukājām pa visvisādām vietām, izmēģinājām dažādus vizuļus - nekā. Kolēģim tā kā līdaciņa ņēma, bet nepaņēma, man ar tā kā 1 (visticamāk neliela asara) cops bija, bet arī nerezultatīvs.
Parunājām ar citiem copmaņiem - arī tie spļaudījās, ka nekā.

Tiesa, dziļumā nevelcējām gan - varbūt tur kas arī būtu.
21.novembris 2011, 08:52 | links
 
Ar dziivesbiedreni pavelceejaam sodien. Rezltaataa chetras liidacinjas no1.1 liidz1.6, un asariitis uz gramiem triissimt. Visas zivis dziljumaa,metros septinjos un vairaak. Cope bija tikai aptuveni no vieniem liidz diviem,kaut arii uz ezera bijaam no devinjiem liidz chetriem. Eholots zivis raadiija tikai dziljaakajaas vietaas,pa zaaleem un seklumu pilniigi nekaa. Un kaa parasti ezeraa Raaznas nac. parkaa.
20.novembris 2011, 21:21 | links
 
nu, Martins, kolisj - kaa gaaja, cik maaneklju noraavi utt

a man otkon Oblomovichs bij ciemos, shvaagers 1nu mazgabariita nokjeera...
20.novembris 2011, 19:12 | links
 
Vishivaj krestikom.. ;)))
Mans rit paproves vienu varzhojamu un dzherkojamu pelkji. Cerams ka tur ar rudens izmers njammaas...
19.novembris 2011, 18:26 | links
 
Vo, bļin, bišk uzrāvies kļovam, apsveiciens ar rudens copes sākšanos!
Šodien noraustījos no vēja un copēt devos uz māmuļu. Laiks nebij tik riebīgs kā likās, bet bij jau par vēlu.... 2 copes bija, viena izvagoja džiga galvu ar saviem retajiem zobiem, otru pailgi paturēju, bet tad palaidu vaļā, lai paaugas :)
Atpakaļceļā ierullēju slepenajā, visas pazīmes liecināja, ka varētu sākties rudens copssss, bet..... kuju, copi neredzēju, 2 aplauzieni jau uzkrāti gan māmulītē, gan slepenajā, būs jāpievēršas kādai adīšanai.....:))))))))))
19.novembris 2011, 17:13 | links
 
Aglonas galā nekļovs, kaut kā pēdējos gados viiss ar kaajaam gaisaa.Jo agraaks rudens jo labaak njem, jo veelaaks rudens jo shvakaak. Peedeejaas 2 dienas izbraukaaju ejoshaakos vieteejos ezerus i niko navaida. Abas doienas pa tukšo.
19.novembris 2011, 15:45 | links
 
martins
3nieces ir kā atgādinājums,ka drīz būs ledus:)
19.novembris 2011, 00:07 | links
 
Nu i pakala to ziemu... Vismaz man vel tik rudens cope sakas ;))) sodien vietas ne tik talas. Saku ar varzhoshanu pa seklaam zaaleem, shnappiji demonstreja akrobaatiku profesionaalaa liimenii liidz pat pirueteem :))) salasot pa daarzinjiem divus meerinjus, devos apluureet dziljaakus uudenjus.. apluureeju ;))) uz ashuku silikona bez pavadas ar triicoshiem celjiem izstiiveeju shnappiiju uz 3.5 kg. Tad shis silikonins aatri tika nokosts... Nomainu shtrumentus uz gruntiigaakiem un aiziet. Aatri uzseezas viena pusotriniece, tad cope taalajaa distancee metros 10, kaa sienaa, papumpee un nost ir. :(( neko, viileeju taalaak, bams!!! kaata gandriiz aaraa un eleganta trijnieciite... Naakamaa metienaa veel trijnieciite... Zheel, bet turpinaajumaa tikai dazas copiites...
Kopumaa - man patika.. ceru, ka veel ne peedeejaa cope shinii planckaa... Ledum nee!!!! ;))
P.s. gruti no telefona rakstit...
18.novembris 2011, 22:27 | links
 
Aldēn, katram savs :))
18.novembris 2011, 21:45 | links
 
A es jau gaidu aprīli.Nafig tā ziema.
18.novembris 2011, 20:25 | links
 
Ilmār, es joprojam gaidu ziemu ar ledu :))
mazais kaķītis īsina laiku -kasās kā traks pie manis šobrīd -i nav laika par copi domāt :DDD
18.novembris 2011, 18:57 | links
 
nu, prazdnovojam, voi i copii kaids ira bejs?
18.novembris 2011, 18:55 | links
 
Nu, ja ticēt Gismeteo, tad vēl jau, Tonton, ezerus varēs pātagot uz nebēdu :))))
Izņemot marazilku nekas vēl pēc ledus neož, vai ne Ašukaini? :)))
16.novembris 2011, 08:02 | links
 
Nu jā, tiku galā ar zifteļu tīrīšanu. Bet būs gardi....
15.novembris 2011, 21:38 | links
 
eduk, nu laikam ka ne :) biju trīs reizes slepenajā.. tikai vasarā bija viens mēra šnappijs, nafig :) labāk uz slepeno varžu poligonu, ja līdaks vēl tādā seklumā tup :) da i ezera vienīgā dziļbedre nav tālu :)))
P.S.
kā ļurbuki?
15.novembris 2011, 20:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager