Līdakas

Vīri, uzsvars bija uz šūpiņu. Rotiņus un vobleri arī mētāju. Velcēju arī. Šūpiņu jautri un ar garām pauzēm.
3.oktobris 2019, 11:13 | links
 
Vakar biju Usmas puse ;metaju 0 ,dzivais 0
3.oktobris 2019, 10:51 | links
 
cupix [7m]: Interesanti, es domāju, kā tāds riktīgs rudens žors nav sācies. Nesen biju ezerā, mētāju līdz šim tur rezultatīvu šūpiņu. 2 copes, viens zemmērs. Tālāk lieku tādu pašu šūpiņu, tikai jau lielu, 27 g. Nekā, pat piesitiena. Tālāk rotiņi, vobleris, nekā. Cope beidzās. Laiks likās supper.

naloxon04, 3.oktobris 2019, 10:15

Rotiņš nav rudens māneklis =) Vari palikt tukšā pat tad kad citam būs 30+ līdakas. Paskaties par rudens specifiku copējot līdakas.Kas to izdomājis?!

Abavnieks, 3.oktobris 2019, 10:46


No kuriem laikiem mainījusies līdakas uzvedība rudenī, ka tā aktīvi vēlas skriet pakaļ māneklim?

Es nesaku , ka nevar noķert ,bet varētu apgalvot ka rotiņš zaudēs vairākkārt skaitā ,piemēram, tviwcham ar pauzēm.
3.oktobris 2019, 10:50 | links
 
cupix [03.10.19]: Interesanti, es domāju, kā tāds riktīgs rudens žors nav sācies. Nesen biju ezerā, mētāju līdz šim tur rezultatīvu šūpiņu. 2 copes, viens zemmērs. Tālāk lieku tādu pašu šūpiņu, tikai jau lielu, 27 g. Nekā, pat piesitiena. Tālāk rotiņi, vobleris, nekā. Cope beidzās. Laiks likās supper.

naloxon04, 3.oktobris 2019, 10:15

Rotiņš nav rudens māneklis =) Vari palikt tukšā pat tad kad citam būs 30+ līdakas. Paskaties par rudens specifiku copējot līdakas.
Kas to izdomājis?!
3.oktobris 2019, 10:46 | links
 
Interesanti, es domāju, kā tāds riktīgs rudens žors nav sācies. Nesen biju ezerā, mētāju līdz šim tur rezultatīvu šūpiņu. 2 copes, viens zemmērs. Tālāk lieku tādu pašu šūpiņu, tikai jau lielu, 27 g. Nekā, pat piesitiena. Tālāk rotiņi, vobleris, nekā. Cope beidzās. Laiks likās supper.

naloxon04, 3.oktobris 2019, 10:15


Rotiņš nav rudens māneklis =) Vari palikt tukšā pat tad kad citam būs 30+ līdakas. Paskaties par rudens specifiku copējot līdakas.
3.oktobris 2019, 10:40 | links
 
Vēja virziens bija DR.
3.oktobris 2019, 10:17 | links
 
Interesanti, es domāju, kā tāds riktīgs rudens žors nav sācies. Nesen biju ezerā, mētāju līdz šim tur rezultatīvu šūpiņu. 2 copes, viens zemmērs. Tālāk lieku tādu pašu šūpiņu, tikai jau lielu, 27 g. Nekā, pat piesitiena. Tālāk rotiņi, vobleris, nekā. Cope beidzās. Laiks likās supper.
3.oktobris 2019, 10:15 | links
 
Neasakietis3 [14.09.19]: svens76 [18m]: cik lielas gumijas?5-7cm
:) tādām džiggalva pietiks
14.septembris 2019, 15:14 | links
 
svens76 [14.09.19]: cik lielas gumijas?
5-7cm
14.septembris 2019, 15:06 | links
 
Neasakietis3 [14.09.19]: Ne pa tēmu, bet uz kā vislabāk iesācējam ķert līdakas? Un vai gumijām var likt jig-galvas virsū, vai jāliek speciāla sistēma?
cik lielas gumijas?
14.septembris 2019, 14:54 | links
 
Ne pa tēmu, bet uz kā vislabāk iesācējam ķert līdakas? Un vai gumijām var likt jig-galvas virsū, vai jāliek speciāla sistēma?
14.septembris 2019, 14:45 | links
 
naloxon04 [14.09.19]: Sveiki, copmaņi. Pēdējā laikā līdaku cope bijusi rezultatīva. Jāatzīst, kā sliktā laika dēļ neesmu bijis apmēram nedēļu. Mans novērojums, ka līdakas vislabāk ņem, kad vējš ir 2-4 m/s, kad prognozē 5 m/s ņem, bet copes jau retākas. 7 m/s un uz augšu, tad pavisam švaki. It kā dzirdēts teiciens no wind no pike, vet vai tā tiešām ir, šaubos. Gaidu, kad vējš atkal būs mazinājies.
Tie, kas ,, brauc pēc lielajām,, mazākā vējā kā 6-8m/s nemaz no mājas, laukā nekustas. :)
14.septembris 2019, 14:40 | links
 
Cik interesanti. Man jau pašam liekas, ka ārā dienas nomākušās, tāds līdaku laiks, bet negatīvās pieredzes dēļ atturos dzīt mašīnu tieši tā stiprā vēja dēļ. Bet kas zina, tas copes trakums jau citreiz dzen. Un bijis visādi. Gan stiprā lietū, krusā, pērkona negaisa laikā. Tad gan rezultāti švaki. Ir bijis, kad asari trakojuši pirms lietus, bet kā sāka līt, tad arvien gausāk.
14.septembris 2019, 13:50 | links
 
Mana pieredze ir pretēja, pareizā virziena stiprs vējš, nomācies un līdakas pašas lec laivā :)
14.septembris 2019, 13:45 | links
 
Sveiki, copmaņi. Pēdējā laikā līdaku cope bijusi rezultatīva. Jāatzīst, kā sliktā laika dēļ neesmu bijis apmēram nedēļu. Mans novērojums, ka līdakas vislabāk ņem, kad vējš ir 2-4 m/s, kad prognozē 5 m/s ņem, bet copes jau retākas. 7 m/s un uz augšu, tad pavisam švaki. It kā dzirdēts teiciens no wind no pike, vet vai tā tiešām ir, šaubos. Gaidu, kad vējš atkal būs mazinājies.
14.septembris 2019, 13:41 | links
 
Man gadījās ka līdaka pēc divām nedēļām paņēma tai pašā vietā un pēc izmēta arī tāda pati.kaimiņam Engurē norāvās 4 niece un cits paziņa to noķēra pēc 3 h ar kaimiņa rotiņu šai mutes kaktiņā
8.septembris 2019, 09:23 | links
 
Sveiciens cpmaņiem!
Dikti kreņķē viens tāds jautājums par līdaku tēmu! Biju copēt, paņēma kārtīga sešiniece, pēdējā brīdī pievīla pavada. Līdaka ar visu džerku prom. Varbūt speciālisti var paskaidrot, cik ilgā laikā līdakas tiek no pīrsingiem vaļā un kā ar sadzīšanu un iekaisumiem? Dikti jau gribas vēlreiz ar to zivtiņu satikties...
8.septembris 2019, 07:30 | links
 
Manuprāt labākais kāts iesācējam kurš grib ķert līdakas būtu vismaz 2,4m un 10-30g, varēsi gan 2nr rotiņu aizmest gan kādu vobleri paraustīt.
Sapratīsi ,kas labāk patīk un tad jau varēs iziet uz sevis izvēlēto stilu.
23.augusts 2019, 18:12 | links
 
Starpība starp JIG un spin kātu būtiska ? Lai izmantotu universāli ? testi tie paši

xctaps, 23.augusts 2019, 13:57

Džigošanai paredzētie kāti ir ar ātrāku akciju, pārsvarā strādā kāta augšējā daļa. Babītei tas nav aktuāli, rotiņiem un gumijām var ņemt "mīkstākus" kātus. Ja tu taisies pirkt, tev to visu veikalā izstāstīs, bet, ja tev jau ir nopirkts, tad atliek tikai testēt.
23.augusts 2019, 14:01 | links
 
Starpība starp JIG un spin kātu būtiska ? Lai izmantotu universāli ? testi tie paši
23.augusts 2019, 13:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager