Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Man arī ir viens padoms par Peipusu - beidziet cūkoties! To vien uz ledus redz kā stikla taru un cigarešu pačkas ar LV akcīzi, pārtikas produktu iepakojumus no LV un citus mēslus! Mēs taču braucam viesos, viesībās arī jūs prom ejot pied...at namatēva istabas stūrī? Nē taču... Paldies par uzmanību un jā - man ir liela kaste, es aiz sevis savācu!
22.janvāris 2013, 13:28 | links
 
To ka gliemji ir dikti akurāti,nešaubās neviens šī foruma lasītājs...,ieliec šo uzsaukumu arī kādā citā valodā...
22.janvāris 2013, 13:35 | links
 
To ka gliemji ir dikti akurāti,nešaubās neviens šī foruma lasītājs...,ieliec šo uzsaukumu arī kādā citā valodā...

Tonis, 22.janvāris 2013, 13:35


Cilvēks ar diviem asariem, +10
Un vēl tai tautai jāmācās savu dzimto valodu lietot kaut cik literāri. Man nav nekas pret krievu valodu - tā ir plaša un ļoti bagāta valoda, bet tas, ko mēs nereti dzirdam uz ezera ir kaut kas cits!
22.janvāris 2013, 14:09 | links
 
staigājot pa ielām neredz skaitas sievietes, jo pa ielām ne es , ne viņas nestaigā:)
22.janvāris 2013, 14:14 | links
 
Kā jāsaka,tie murgi kad abdzeras,vispār nav ciešami...pat copēt nav iespējams,un zivis ar tā domā.:)Tak uzkožat lai nereipst tik ātri..:)
22.janvāris 2013, 14:18 | links
 
Runāts te tiek par visu! Tas ir labi, bet kātad ar pašu galveno...cope ir vai nav uz dāsnā peipusa ezera!?
22.janvāris 2013, 14:21 | links
 
Ninā šogad dzirdēts monologs: "Kļuņ, s..ka! Kļuņ, bļ..d, kamu govorju! Da kļūn, joba...j vrot! Piz..c!"
22.janvāris 2013, 14:22 | links
 
Ja atrodi pareizo lunku,tad copē,un pat nejūti ka sāk tevi apurbt.
22.janvāris 2013, 14:23 | links
 
Ninā šogad dzirdēts monologs: "Kļuņ, s..ka! Kļuņ, bļ..d, kamu govorju! Da kļūn, joba...j vrot! Piz..c!"

Peipusnieks, 22.janvāris 2013, 14:22


Un kļunula??
22.janvāris 2013, 14:24 | links
 
Silti iesaku,ja baigais žors lienat teltī,jo apurbēju tur netrūkst,jo lūr ar binokļiem,un tad sākas zemais starts,kurš nu tuvāk pielīdīs,un uz kā ķeras,kāda krāsa murmulim,utt
22.janvāris 2013, 14:26 | links
 
Ninā šogad dzirdēts monologs: "Kļuņ, s..ka! Kļuņ, bļ..d, kamu govorju! Da kļūn, joba...j vrot! Piz..c!"

Peipusnieks, 22.janvāris 2013, 14:22

Un kļunula??

uldeens, 22.janvāris 2013, 14:24


:-)))))))
A h..i jevo znajet! Nažralsa v sraku, bļ...d! Zaje...lsja, po do berega dohu...ril!
22.janvāris 2013, 14:32 | links
 
Ninā šogad dzirdēts monologs: "Kļuņ, s..ka! Kļuņ, bļ..d, kamu govorju! Da kļūn, joba...j vrot! Piz..c!"

Peipusnieks, 22.janvāris 2013, 14:22

Un kļunula??

uldeens, 22.janvāris 2013, 14:24

:-)))))))
A h..i jevo znajet! Nažralsa v sraku, bļ...d! Zaje...lsja, po do berega dohu...ril!

Peipusnieks, 22.janvāris 2013, 14:32


Mums te čomu aprindās klasika -daudzus gadus atpakaļ omedu pusē-no rīta sēžam pie pirmās lunkas-viens krieviski runājošs ribaks pieslīd-bļ..d nu što ešo ņiadnovo naļima nepaimaļi ,tagda n..j tut sidjiķi un aizvilka pie nākamās kompānijas:)))
22.janvāris 2013, 14:37 | links
 
ribaks isķinu glagoļit!:DDD
22.janvāris 2013, 14:52 | links
 
Zināmi tādi subjekti, kam patīk pienākt un papļurkstēt (90% krievu mēlē runājoši - viņiem laikam ir tāda tautas īpatnība). Ja atbildēsi tik īsi, cik vien iespējams, ar zivīm neplātīsies, tad visticamāk vilksies prom, jo ko nu pie tāda neatsaucīga cilvēka sēdēs. Ja atbildēsi nopietnāk, tad vaļā netiksi. Sāks stāstīt par vietas īpatnībām, par to, kas te noķerams, ar ko jāķer, par to kā vakar ķēruši milzu maisus ar trofejām u.t.t. u.t.t. Šie altruisti paši neķer, viņi tikai gudri pamāca :)

Un tas attiecas ne tikai uz Peipusu, bet uz jebkuriem ūdeņiem.
22.janvāris 2013, 15:10 | links
 
Šajā sakarā man super patika šī pasen atpakaļ tepat ievietotā bilde.
22.janvāris 2013, 15:15 | links
 
Peipusniek
Man tāds uzraksts uz kastes sarakstīts,ar piebild"vodku budu",kaut pats nedzeru vispār,bet zālēm var i ieliet.
22.janvāris 2013, 15:41 | links
 
bet ja nopietni par to copi tad pa šiem aukstumiem kads ir kko arī dabūjis???
Kā šobrīd iet ar raudām.
22.janvāris 2013, 15:55 | links
 
Nau nevienas atskaites es ieliks saveejo !!! :::))) Biju Peipii 13.01 2013 Smiltene 4 no riita 24.5 miinuss. Peipusam tuvumaa sadila un 12 miinuss bezveejsh. Ranaa bet sliidam uz Kallastes pusi pret saldeetavaam 4 km no krasta 10 km no Rannas. Esam tockaa jau knapaa gaisminjaa. Copeejam kolegam divi pannas asari man n.....ehuja. Paarvietojamies tuvaak krastam un saakaas asreeni kaa no lielgabala bet ne paaraak ilgi un labi vien ir jo cik tad tos mazos var cemmereet. Bij arii ko uzlikt uz pannu. Ja tuvaakai pagaatnei tad 20.01.2013 cope jau tuvu peipusa copei lielaaki asari rauda jau kaa liidz shim kad ir tad skaista. Asari labaak pat uz bljitku nekaa uz murmuli. Tas viss no vieteejaa juuras vilka Ninaa. Attaalums apmeeram 4km no krasta. Shonedeelj veel garaam bet 02. 03. februaarii atkal peipuss bet vieta laikam tomeer Nina liidz veedzelju copes aktiivaakam saakumam. Veiksmiigu copi tiem kas brauc shonedeelj.
22.janvāris 2013, 17:22 | links
 
Biju nobriedis gari un plaši rakstīt,bet...šitādu ablamoviču satikt...Nav pat ko rakstīt.Nu tā.Bijām Peipī 3 dienas no 20-21-22.darbojāmies pa Ninu(no 4km - 6km apm.)Trīs personas raustījām "dzelzi" un balansieri,bet ceturtais murmuli.Tie kas raustījām "dzelzi" Pa 3 dienām noķērām tik 6 asarus!!Mazos ASARĪŠUS neskaitam(no 10gr līdz180gr).Tie seši bija no 200gr līdz400gr.Tas kurš raustīja murmuli arī neko uzmanības vērtu nenoķēra.Bija tikai pāris raudas.Izrādas,ka pat vietējiem zvejniekiem zivis tīklos neiet!!Tātad secinājums ir tikai viens ...........Paldies peipi,bet domāju,ka tiksimies pēc pāris gadiem.
22.janvāris 2013, 21:25 | links
 
Piekrītu Braly, ja turpināsies tāds rūpnieciskās zvejas spiediens, uz Peipi varēs aizbraukt uz pirti utt., bet ne uz sakarīgu copi...Protams, kāds jau kaut ko noķer, bet tas nav to vērts. Šoziem tepat pierīgā asaru lomi 3xlielāki kā Peipī, gan izmēra, gan daudzuma ziņā.... par Ventas bedrēm, kas 200km no Rīgas pat nerunājot. Cerams, ka Peipja piekrastes makšķerēšanas tūrisma pārstāvji pacels zobenus pret tralistiem!
22.janvāris 2013, 21:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager