Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Peipuss ir savu izdarījis ļāvis Latvijas ezeriem un upēm ziemas mēnešos daudz maz atpūsties ,jo presings uz tiem tika mazināts.Pašlaik laikam tiešām mūsmājās lomus var gūt -varbūt ne tik dižus kā tur ,bet lieluma ziņā priecējošus .
22.janvāris 2013, 21:46 | links
 
a man joprojām peipusā labāk - Latvijā 3 zivis, peipusā 3kg, + no zvejniekiem panemu kādu "cēlzivi" par ļoti labu cenu :) nupat noēdām vienu sānu no 3.5kg zandarta...:DD
22.janvāris 2013, 21:51 | links
 
Jautājums, vai Peipusā var likt Ūdas ?
22.janvāris 2013, 21:54 | links
 
Neba es te prātu jaucu visiem ar līci!!! Protams nostaļģija un viss jau taiciņā iemītais velk uz to pusi, bet pēc tādiem kāsieniem, nabaga asakas negribās ravēt!!! Vēl jo vairāk ka mēnesī labākajā gadījumā paris reizes izdodās izrauties!!! Ezers visaugstākās klases un cilvēki ap to , bet par to rūpalu gan vajadzetu padomāt citā līmenī!!! SKARBI! Ar cieņu seedoo!!!
22.janvāris 2013, 21:55 | links
 
Nav ko činkstēt! Jāpriecājas par to, kas ir un kā ir. Kam par maz, var piļīt uz Zviedriju vai Norvēģiju. Nedomāju, ka mums būtu tiesības sākt mācīt estus, ko un kā ķert Peipī, lai mums vairāk paliek. Tad jau leiši arī var daudz ko pieprasīt Liepājā. Varbūt skarbi, bet tieši. Ne asakas tiem, kas brauc atpūsties, nevis pēc cukura maisiem ar lieliem asariem.
22.janvāris 2013, 22:12 | links
 
Piekrītu ,,nafff ko čīkstēt,, vēl jau vēdzeles ir palikušas:))) Jau pag. gad. mērķa zivs tika mainīta uz vēdzelēm, un ne bez rezultātiem, personīgi ezeram esmu pateicis labdien, pateikšu arī uzredzēšanos!!! Ne asakas!
22.janvāris 2013, 22:17 | links
 
Pareizi ir, zinātnisku pamatojumu regulārai vadu zvejai jau arī mūsu bāleliņi organizē.nav ko ķert cukurmaisus, cope ir atpūtas, ne iztikas jautājums.sporta asara un ķīša jau netrūks.
22.janvāris 2013, 22:25 | links
 
Nu tak, ceļa nauda vismaz ir jāatsit...:))
22.janvāris 2013, 23:06 | links
 
Nav svarīgi tie cukura maisi ar asri 200g. vērtē, bet regulāri 350-600g., daži pa dienu februārī, kas LV ūdenstilpnēs ir kā aizbaukt uz Marsu ar zaparožecu..piem. 2000sajā gadā bija Marss" un vēl vairāk, 1,5 km no krasta...un sajūta, ka apakšā ir, un tikai tehnikas lieta, lai būtu kastē, bet kas tagad? Ak jā, ašuku filejas vāciešiem par 15 EUR? Braucu uz Peipi jau no videnes, un tādu zivju trūkumu neesmu redzējis.
22.janvāris 2013, 23:24 | links
 
=>Tonis
Es cepum graužu un padomāju..
Toni, nav mana darīšana, bet rihtīgi greizi nošāvi ar tiem palagiem par biznesa dalīšanu starp letiņiem Zviedru galā. Tev kaut kā vajag restartēties!
22.janvāris 2013, 23:25 | links
 
Apelsīn,
par mani neķer kreņķi,ar glumiem smerdeļiem vienmēr tikšu galā,bet ar tiem cepumiem gan piebremzē...:)
22.janvāris 2013, 23:34 | links
 
Es jau puišels tev, bet ar lozungiem ''glumie smerdekļi'' gan tā prātīgi, jo sausais atlikums nav tev par labu. Tomēr publiska telpa..
Vista vai ola, kurš bija pirmais to jau niviens vairs nezin tā īsti
22.janvāris 2013, 23:41 | links
 
Par tiem 'sausajiem atlikumiem'lai katrs spriež pēc sava laba prāta.
Ar labunakti.
22.janvāris 2013, 23:57 | links
 
Nu tad Āmen!
23.janvāris 2013, 00:02 | links
 
Palasiju par to naudas atsišanu un nodomāju-kad brauc uz Kanāriju salām,arī domā par naudas atsišanu
23.janvāris 2013, 09:02 | links
 
:)) Piekriitu !! Sports,atpuuta,briiviibas sajuuta Peipusa ezeraa tas ir Ok. Man patiik kaa tas viss notiek. Copes biedri sarunas kaada kaarshu partija vakaraa mazliet cepums naakamaas dienas plaani un taktika. Uhhhh zeel kad nesanaak tas viss biezaak. Bet tikuntaa lai veicaas !!! Zivis Peipusaa ir vajag tikai pamekleeet. Kaa mans faateriitis saka Veci Jaaabrauc !!!!
23.janvāris 2013, 10:57 | links
 
Rakstīju ne jau tamdēļ,lai kādu atrunātu!!!
Nu tak, ceļa nauda vismaz ir jāatsit...:))

Tonis, 22.janvāris 2013, 23:06


Nekad nēesmu pat tā domājis.Neredzu loģiku braukt un strādāt:)

Piekrītu ,,nafff ko čīkstēt,, vēl jau vēdzeles ir palikušas:))) Jau pag. gad. mērķa zivs tika mainīta uz vēdzelēm, un ne bez rezultātiem, personīgi ezeram esmu pateicis labdien, pateikšu arī uzredzēšanos!!! Ne asakas!

seedoo, 22.janvāris 2013, 22:17

Tā jau nebija čikstēšana.Vienkārši ja esi nourbis pāris dienās entos hektārus-un esi dabūjis tikai trijus asarus (mazie asarīši neskaitas) tad paliek šķērmi ap sirdi:) Bet!!Pilnībā piekrītu Tev--būs jāpāriet uz vēdzelēm.
Palasiju par to naudas atsišanu un nodomāju-kad brauc uz Kanāriju salām,arī domā par naudas atsišanu

aric56, 23.janvāris 2013, 09:02

Cik slimam ir jābūt,lai divas dažādas lietas salīdzinātu???
23.janvāris 2013, 16:03 | links
 
Varbūt kādam ir info kā ar uzbraukšanu uz ledus ar auto Rannā caur to pagalmu, kur iekasē 2 eur?! :)
23.janvāris 2013, 16:12 | links
 
Par to slimošanu-es braucu vai nu uz Peipi vai uz salām,vai vēl kur pat uz laukiem atpūsties labā kompānijā un doma par naudas atsisšanu mani piemeklē tikai darbā,kad tā ir ieguldīta precē,bet klienti ir aizbraukuši uz Peipi nevis pie manis.
23.janvāris 2013, 17:18 | links
 
Veši esiet prātīgi!!! Ievērojat Igaunijā CSN, tiko info no čaļiem, kas brauc mājās. Varņā visus uz ķemmi, trubas zobos, lukturi salonā. Nešķirojot igauns vai letiņš vai........ Piečakarējušies par to, kāpēc brauc ar iedegtiem tuvās gaismas un miglas lukturiem kopā, kautgan Latvijā tas ir atļauts. Dīvaini, bet fakts!!! Beigās izrakstīts čeks par 12 eirām :). Itkā pa lēto, bet tomēr...
23.janvāris 2013, 18:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager