Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Uldenam taisnība, tam dēļ ar sjobivajem tālāk no ārišķīgajiem. Protams ir ar mūsu mēlē runājošiem ne tās vien īpašības. Ne asakas un necelsim naidu. Izlasam vēlreiz foruma noteikumus!
1.februāris 2015, 18:56 | links
 
Ja krievi kaa cilveeki man pienaaktu un pateiktu. - Piedo,vot nemaaku kjert,paraadi luudzu.Es paraadiitu pastaastiitu.Bet nee pastumj malaa manas mantas un ieurbj blakus,izbiedee lielo asari kas jau saacis kjerties un tad seezh maati piesaukdams un trinaas.Nejau to uz ledus ejot es mekleeju.Saprotu mazaa uudens tilpnee,jaapaciesh,bet taadaa lielaa kaa Kjiisis.Jebkursh par nacikji paliks
1.februāris 2015, 19:39 | links
 
Es arī naciķis. Parasti tādus, kas virsū urbjas sūtu nakui, jo "tinies irst" šie nesaprot. Šinī ziņā esmu gana agresīvs, jo tieši Ķīsī ir regulāri slikta pieredze ar vatņikiem.

Ja krievi kaa cilveeki man pienaaktu un pateiktu. - Piedo,vot nemaaku kjert,paraadi luudzu.Es paraadiitu pastaastiitu.Bet nee pastumj malaa manas mantas un ieurbj blakus,izbiedee lielo asari kas jau saacis kjerties un tad seezh maati piesaukdams un trinaas.Nejau to uz ledus ejot es mekleeju.Saprotu mazaa uudens tilpnee,jaapaciesh,bet taadaa lielaa kaa Kjiisis.Jebkursh par nacikji paliks

Ruu, 1.februāris 2015, 19:39
1.februāris 2015, 20:11 | links
 
Ne par tēmu, bet tomēr! Tieši tāpēc jau daudzus gadus nebraucu uz ,, visiem zināmajiem,, jo gribu copēt nevis kašķēties ar ,, Pakaļniekiem,,! Ja nu kāds uzrodas tad izsaku piedāvājumu paplašināt aizmugurējo izeju līdz 115.mm-parasti pietiek ar piedāvājumu! Tikai joprojām ir Jautājums-Vai tiešām mūsu zemītē ir tikai desmit ,, Visiemzināmie,,?
1.februāris 2015, 20:46 | links
 
kjiisii lielaakie vakar bija 100gr, taa ka nevajag nu peipusu nolikt ;)

daddy_j, 1.februāris 2015, 10:47
šodien noķēru 5 ķīšus pa 150 gr. katru.Rīt centrāltirgu tirgošu no rīta

john123, 1.februāris 2015, 18:55

ungura tadus var savilkt ta ka panest nevaresi.
1.februāris 2015, 21:52 | links
 
tu uldeens esi mudaks un nacists

Fjodors1961, 1.februāris 2015, 18:40

uldens istens latvietis,tjipa.sezj uz dikja klusejot.
1.februāris 2015, 21:54 | links
 
Es laikam ilgi atcerēšos kā Salacgrīvā, Salacas krastā draudzīgi komunicēja divi čuvaki ...

Pēc ilgstošas necopes vienam pēkšņi izdevās izvilkt kārtīgu zembreksīti. Ar neviltotu sajūsmu viņš pilnā kaklā pamācīja draudziņu - Vot tak Eģik, ribu nado loviķ a ņe hui sosaķ.
To laikam varēja dzirdēt pat otrā krastā ;)))
Eģik, jobannij v rot, kto že tak ribu lovit !?
Un Eduardam tas nelikās jocīgi, ka čoms viņu nosauc par mutē izdrāzto :DDD

Kā saka, cita mentalitāte ;)
1.februāris 2015, 22:53 | links
 
Es vēl ievēroju ka ziemā , salā viņiem "mantiņas " tīri trauslas jo bļauj pa visu ezeru "hu.... sarvalsa" .
2.februāris 2015, 08:51 | links
 
Sestdien.31.01. Kodaverē pie kapiem. 3,5 kg asari. Lielākais 230 gr. pārējie tā kā visiem.Copējām līdz 1,5 km no krasta, tālāk aiz sanesumiem neriskējām iet- tur melnais jaunais ledus. Divi lielie autobusi bija ar LV numuriem. Stipri pūta vējš, dabūju celt telti.
2.februāris 2015, 09:37 | links
 
Jāapciemo man ar Peipuss būtu!
2.februāris 2015, 21:22 | links
 
sveiki var kads palidzet ar aprakstu ka var pasutiit bilets neta! Paldies!
2.februāris 2015, 22:30 | links
 
Pamācība

braly, 28.janvāris 2015, 22:34


REKU ir
2.februāris 2015, 22:32 | links
 
Paej trīs lapas atpakaļ....
2.februāris 2015, 22:33 | links
 
kam tev biljetes panjem snabi un biljetes bus poohu..
2.februāris 2015, 22:43 | links
 
ja nebrauc tala dziljuma pie robezas ta licenze tev nav vajadziga un ja brauc pie bara redzesi un tjip ej prom a pi viena vai paris vinj tak neteres benzhu un nebrauks klaat
2.februāris 2015, 22:46 | links
 
Vai kāds zin cik tālu no krasta ir normālais ledus Kallastē?
2.februāris 2015, 22:46 | links
 
Vēlreiz.pamācība
2.februāris 2015, 23:18 | links
 
Marger man domāt ka tev bēniņos nav 100. ja tu domā ka pie ziemeļu kaimiņu robiem var tikt cauri ar Tevis minēto polšu .Tad pateikšu ka tā nav tiesa un arī neiesaku piedāvāt. Var trāpīt uz īstajiem ziemeļniekiem ar visu viņiem piemītošo lēnumu.Viņi Tavu dāsnumu nenovērtēs. Visticamāk ka dabūsi bišku pa ķešu un iespējams arī kādu laiku liegumu ko gan Tev nenovēlu. Lai drošs ledus zem kājām. Čpokš.
3.februāris 2015, 00:50 | links
 
Paldies Braly. Aivars Tukums :)
3.februāris 2015, 14:57 | links
 
Šodien pabijām BERESJA! Laiks ideāls,zivju nav:( Vieni ķīši!!! Līdz martam šaurumā nav ko darīt! Otrais ABLOMS pa divām nedēļām
3.februāris 2015, 17:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager