Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
gint,-trīs makšķeres.
16.februāris 2012, 21:59 | links
 
Man tāds čujs ka Valkā aptrūksies lapiņas kur krustus vilkt! ;)
16.februāris 2012, 21:59 | links
 
Nissan , pārvari savu skarbumu un izstāsti , kā tur īsti ir ar to makšķerēšanas rīku skaitu , esmu daudz reizes redzējis šo jautājumu , bet ne reizi neesmu redzējis atbildi , varbūt palaidu garām . Par cik sāku apsvērt domu par raudas medībām voblai Peipī , un pie viena pamēģināt arī kādu vēdzeli noķert uz karodziņa , tad mani tas arī interesē .
16.februāris 2012, 21:53 | links
 
Davai par copi...Sedoooo,...kur esi iekritis, gaidam kādu atskaiti. vai varbūt kādam ir info, kā Sedoo gājis šodien ?
16.februāris 2012, 21:51 | links
 
orests,un cepums ar lētāks tur:)
16.februāris 2012, 21:50 | links
 
Tie kas balsos par,lai paliek uz ezera,tur tak rodina rukoj podatt.
16.februāris 2012, 21:46 | links
 
Nissan2007, pats esmu vēlēšanu komisijā un varu tikai apliecināt, ka visi vēlēšanu iecirkņi būs atvērti līdz 22.00.

Darīsim tā, lai savu bērniem un mazbērniem varētu droši acīs skatīties!



Atvainojos par politisko reklāmu, bet šoreiz tas ir piedodams!
16.februāris 2012, 21:35 | links
 
kāda runa.. Valkā būs lielākais nobalsojuma skaits... a tos atobusus ar "nemātes" valodā runājošajiem droši uz Rīgu bez pieturām :)))
16.februāris 2012, 21:30 | links
 
Un vēl, kas brauc sestdien...Neesiet kūtri, piestājiet Valkā atpakaļceļā un nobalsotiet pret to jo...no "mātes" valodu...Es tā darīšu, iecikrkņi līdz 22.00 strādā, varam pat bez steigas paspēt. Ne, asakas ! un tikamies uz lielā baltā...
16.februāris 2012, 21:27 | links
 
toč kā mazie bērni..... man 5gadīgais gudrāks... ja nav pašai, tad aiziet un paprasa tam kuram ir... :)))
16.februāris 2012, 21:27 | links
 
Kaupo, arī Tev cepums! :-)
16.februāris 2012, 21:25 | links
 
Klausāties, nu toč piegriežas. Vai tiešām admin. nevar pārtraukt šito bezjēdzīgo bazaru par kartēm, licencēm un bla, bla, bla. Toč kā lohi...
16.februāris 2012, 21:24 | links
 
tad paprasi, kam ir, un samaksā no viņa kartes.... un to latiņu atdod skaidrā....
16.februāris 2012, 21:20 | links
 
Man ieteikums - sarunā ar kādu, kuram tāda ir.
16.februāris 2012, 21:20 | links
 
bet kas ir ja nau taada karte neviena?
16.februāris 2012, 21:18 | links
 
es trīs gadus atpakaļ arī aptuveni tāpat maksāju.... kamēr iebraucu, kuru karti īsti vajaga, bet man tas notika nedaudz īsākā laikā... apmēram stundas laikā.... un tā štelle aizgāja kā pa sviestu, bet tāpēc nav forums jāpiesārņo :)))
16.februāris 2012, 21:16 | links
 
Un vēl. Nu paskatieties kāda karte Jums ir!

16.februāris 2012, 21:13 | links
 
 
Nissan2007, cepums Tev! :-)))
16.februāris 2012, 21:06 | links
 
Eu...nu gan, diletantu bars te forumā...jau 3 dienu tikai par licencēm...Vāks...Peipusnieks bija ielicis ideālu pamācību, kā samaksāt, visu soli pa solim. NAV NEKĀ VIENKĀRŠĀKA, tikai vajag MasterCard. Un vēl bankā maksājums neder, jo tie konti vairs neeksistē. Tagad ir vienkārša makšķerēšanas biļete, līdzīgi kā pērc biļeti uz prāmi...Nu neesat stulbi, ar stulbiem jautājumiem. Drīz neviens vai šo sadaļu nelasīs, jo tikai par atāluajām, tikai ka maksāt un vēl par ūdām, cik var...Veidijiet jaunu sadaļu un tur variet savu dilentatismu rādīt...šeit davai par copi Peipusā
Ne asakas ! un piedosiet par skarbumu...
16.februāris 2012, 21:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager