Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
tad jau Babīti atklāja?
28.novembris 2023, 18:44 | links
 
arī labu lomu bildes no jēkabpils rajona sasūtīja man
28.novembris 2023, 18:41 | links
 
airi2 [28.nov]: Uz Babītes vēl ilgi kāpt nevarēs, atkal visādi aizliegumi
čaļi labi savilka, bet nu tie uz savu risku ar tiem liegumiem, gatavi to sotaku nomest muņikiem
28.novembris 2023, 18:40 | links
 
ZVidzeme.Ledus pat 10cm.Vietām švakāks,taču svaru (vīrieša)tur.Nekrakšķ . Sniegs uz ledus līdz 5cm, neskatoties uz vakardienas puteni.Dienā juta,ka ledus paliek stiprāks. Ņēmos ar vergu.Rokas tagad sāp. Rīt iešu ar urbi.Asari klusēja-640mm bija no rīta. Vakarā par 8mm pacēlās. Noķēru 2gb. -atdevu kolēģim, 3kg līdakai. Līdakas bija negudras uz Asara bļitku. Pirmā nogrieza,tad 1,2 un 2,3kg un zemmērs. Rīt tām būs citi ieroči ! Neguliet, dīvānos ….
28.novembris 2023, 18:11 | links
 
Uz Babītes vēl ilgi kāpt nevarēs, atkal visādi aizliegumi
28.novembris 2023, 17:08 | links
 
Tie jau šo te nelasa un mūsu daiļavas TV neskatās. Toties CL kopiena nosit laiku garajos vakaros :)
27.novembris 2023, 22:50 | links
 
Nu tas tak parasti, allaž pie pirmā ledus šitādas ņemšanās. It kā man varētu būt vienalga, lai tak iet un slīkst, ne mani draugi, ne mani radi. Ja prāta nav, lai, vien tam tomēr ir nelāga ietekme. Šito entuziastu dēļ arī rodas visi tie tizlie ierobežojumi, kuru dēļ uz ūdeņiem nevar iet arī tad, kad ir jau krietns ledus.

Lūk, tagad Latgales radi ziņo, ka Preiļu un Daugavpils pusē pamatīga snigšana. Snidzis ir arī pirms tam, tā ka tas nosacītais ledutiņš, kas bija pirms tam, ir labi nosnidzis un salšana būs tikpat nosacīta. Vai tas atturēs entuziastus? Nu nez, nez.
27.novembris 2023, 21:16 | links
 
Nu bet takš atslābstiet un sagaidiet normālu ledu!
Vai pāris kilogramu sīkpiržu un siļķe uz ūdas atsver dzīvību?

Alpuss, 27.novembris 2023, 18:00

:)
27.novembris 2023, 18:11 | links
 
Nu bet takš atslābstiet un sagaidiet normālu ledu!
Vai pāris kilogramu sīkpiržu un siļķe uz ūdas atsver dzīvību?
27.novembris 2023, 18:00 | links
 
Pagājušo gadu bija tāda pati situācija ar sniegu uz ledus un atceros bīstamu gadījumu: Ledus jau bija biezs, kādi 30 cm, es gāju gar niedrēm, urbu āliņģus un vienā vietā bija tāda paprāvāka kupena sapūsta. Es bori iespraudu tajā kupenā un hujakš, boris pat ledu nesastapa, uzreiz ūdens. Tā kā vīri esiet vērīgi. Tagad ledus salst nevienmērīgi platas sniega kārtas dēļ
27.novembris 2023, 17:22 | links
 
B.... šodien Latgalē atkal putina, izskatās, ka uz ledus vēl netiksim tik drīz.
27.novembris 2023, 16:31 | links
 
mohitoo [27.nov]: Vīri, kas Latgaļī ar ļadu?
Ķer asarus mikro ezeros, bet ledus stāvoklis uz jautājuma zīmes. Labāk nogaidi nedēļu. Gandrīz Katru dienu prognozē stipru snigšanu. Daži jau izpeldējās: bildes redzēju.
27.novembris 2023, 15:03 | links
 
Vīri, kas Latgaļī ar ļadu?
27.novembris 2023, 14:56 | links
 
es nogaidīšu biki, lai bari noskrienas

svens76, 27.novembris 2023, 11:58


Pēc FB bildēm spriežot tu patiešām nogaidi un uzņem papildus D vitamīnu :D
27.novembris 2023, 13:57 | links
 
manuprāt , tagad problema varetu būt tieši ar mazākajiem ezeriņeim, kur paspeja uzsalt 3-4 cm un virsu uzgāza sniegu. labi ja tas ledus salūza un sniegs samirka, pie šitiem minusiem, ar noteikumu ka daudz nesasnigs - tā žļurga sasals... Tiesa iista ledus vajag 5 -6cm ... ta žļurgai kādi 8-9 vajag.
27.novembris 2023, 13:52 | links
 
Tievam arī dēļus zārkam vajag mazāk. Laikam izdevīgi, ne?
Pamēriju savā dīķī, 6 cm
27.novembris 2023, 12:36 | links
 
whoops [27.nov]: Rīgas ūdeņos uz plānā ledus ir sakritis sniegs un izveidojas sasalusi putra, kas kavē ledus veidošanos. Šaubos, ka kaut kur ļaus kāpt.
Ja vairāk nesnigs un pieturēties sals...kas zina... varbūt varēs...
27.novembris 2023, 12:27 | links
 
Rīgas ūdeņos uz plānā ledus ir sakritis sniegs un izveidojas sasalusi putra, kas kavē ledus veidošanos. Šaubos, ka kaut kur ļaus kāpt.
27.novembris 2023, 12:07 | links
 
irganviens [27.nov]: Nu, kurš pirmais Babītes sezonu atklās?
es nogaidīšu biki, lai bari noskrienas
27.novembris 2023, 11:58 | links
 
tak japaciesas lidz brivdienam, minusi normali un stabili, sestdien, svetdien jau vares ari pieriga uz pirma ledus uzmanigi uzkapt, nevajag maukt uz dzilumiem, domaju ka ezeros 10-30m no krasta bus normali viss
27.novembris 2023, 11:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager