Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
Sveiki visiem. Kads zin,ka ar ledu Alberta diķos?
9.decembris 2023, 11:00 | links
 
Tomas [9.dec]: Intereanti gan. Kur mera ledu,upe vai dikiti,pie krasta vai tilta,tur ir nianses. Un galvanais kas,ka un kad. Man Jelgava ne Pasvaldiba ne Dome nevareja atbildet. Tejca ka nevienam nevar kaptu ledu. Munikiem ari nevar.....
:⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠) Jo neviens negrib uzņemties atbildību, vieglāk uzlikt aizliegumu, bez pamatojuma....
9.decembris 2023, 09:15 | links
 
Intereanti gan. Kur mera ledu,upe vai dikiti,pie krasta vai tilta,tur ir nianses. Un galvanais kas,ka un kad. Man Jelgava ne Pasvaldiba ne Dome nevareja atbildet. Tejca ka nevienam nevar kaptu ledu. Munikiem ari nevar.....
9.decembris 2023, 08:47 | links
 
Kads zin ka ir arledu limbažu novadā?
9.decembris 2023, 07:40 | links
 
Cope321 [8.dec]: Enkurs40 [Vakar]: Cope321 [47m]: L200 [20:29]: Ronore [19:32]: mar4ello25 [18:56]: https://www.delfi.lv/193/politics/56178666/no-9-decembra-vairakas-vietas-riga-drikstes-atrasties-uz-ledusPaldies Rīgas municipāļiem, neslinko regulāri pārbaudīt ledu, atšķirībā no saviem Jūrmalas un Mārupes kolēģiem , kuri tikai liegumus liek......Par ko tieši "paldies".

Tevi grib sodīt par to ka tu ej copēt un tu par to saki "paldies"? Pus Kīšezers ir jau staigājams. Bet tāpat ir liegums. Klaunu brigāde. :)Kas ir normāli staigājams ledus mūsu izpratnē vai pašvaldības izpratnē, ir divas dažādas lietas. Pašvaldības izpratnē 15 cm pastāvīga ledus kārta. Sabiedrības izpratnē varētu būt vidējais rādītājs 10 cm ne visās vietās, bet ar vergu pārbaudāms.
Tik vienkārša ir atbilde. Var saprast pašvaldību, jo daudzu normālo copmaņu vidū uzrodas avantūristi, kuri ielūzt, jo nesaprot drošu pārvietošanos pa ledu. Tiek nodarbināts glābšanas dienests, kuram ir daudz nozīmīgāki darbi par muļķu glābšanu viņu pašu sataisīto ziepju dēļ.Ļoti vienkārši atrisināma problēma.
Ir izsludināts aizliegums atrasties uz ledus, tādā un tādā ūdens krātuvē.
Es, copmanis parastais, dodos copēt uz vienu no šīm ūdenskrātuvēm.
Ielūstu! Ir 2 varianti. Vai nu noslīkstu, vai nu mani izglābj... Un lūk, ja mani no ūdens izvelk ugunsdzēsēji vai pašvaldības policija, man uzliek sodu. Piemēram tos pašus 100 eiro. Jo atrados uz ledus ,lieguma laikā... Vasarā noslīkst, kā minimums x3 vairāk cilvēki, bet tāpēc tak pludmales neslēdz......Viss ok. Bet tad tikai sods kopējo glābšanas darbu izmaksu apjomā (cilvēku darba stundu apmaksa, ekipējuma amortizācija, degviela līdz izsaukuma vietai).
100 eiro būtu pasakaini maza summa un tas trakos neatturētu vispār. Manis minētā kopsumma atkarībā no glābšanas darbu apjoma jau būtu dažam labam daudz nopietnāka mācība.
Jā droši. Tiem, kuri izglābs mani no drošas nāves, nebūtu žēl arī 5 štukas.

Es neuzskatu, ka pāris dalbajobu dēļ, man būtu jājūtās vainīgam un jāliedz sev cope.
9.decembris 2023, 04:15 | links
 
Cope321 [8.dec]: Enkurs40 [22:12]: Cope321 [47m]: L200 [20:29]: Ronore [19:32]: mar4ello25 [18:56]: https://www.delfi.lv/193/politics/56178666/no-9-decembra-vairakas-vietas-riga-drikstes-atrasties-uz-ledusPaldies Rīgas municipāļiem, neslinko regulāri pārbaudīt ledu, atšķirībā no saviem Jūrmalas un Mārupes kolēģiem , kuri tikai liegumus liek......Par ko tieši "paldies".

Tevi grib sodīt par to ka tu ej copēt un tu par to saki "paldies"? Pus Kīšezers ir jau staigājams. Bet tāpat ir liegums. Klaunu brigāde. :)Kas ir normāli staigājams ledus mūsu izpratnē vai pašvaldības izpratnē, ir divas dažādas lietas. Pašvaldības izpratnē 15 cm pastāvīga ledus kārta. Sabiedrības izpratnē varētu būt vidējais rādītājs 10 cm ne visās vietās, bet ar vergu pārbaudāms.
Tik vienkārša ir atbilde. Var saprast pašvaldību, jo daudzu normālo copmaņu vidū uzrodas avantūristi, kuri ielūzt, jo nesaprot drošu pārvietošanos pa ledu. Tiek nodarbināts glābšanas dienests, kuram ir daudz nozīmīgāki darbi par muļķu glābšanu viņu pašu sataisīto ziepju dēļ.Ļoti vienkārši atrisināma problēma.
Ir izsludināts aizliegums atrasties uz ledus, tādā un tādā ūdens krātuvē.
Es, copmanis parastais, dodos copēt uz vienu no šīm ūdenskrātuvēm.
Ielūstu! Ir 2 varianti. Vai nu noslīkstu, vai nu mani izglābj... Un lūk, ja mani no ūdens izvelk ugunsdzēsēji vai pašvaldības policija, man uzliek sodu. Piemēram tos pašus 100 eiro. Jo atrados uz ledus ,lieguma laikā... Vasarā noslīkst, kā minimums x3 vairāk cilvēki, bet tāpēc tak pludmales neslēdz......Viss ok. Bet tad tikai sods kopējo glābšanas darbu izmaksu apjomā (cilvēku darba stundu apmaksa, ekipējuma amortizācija, degviela līdz izsaukuma vietai).
100 eiro būtu pasakaini maza summa un tas trakos neatturētu vispār. Manis minētā kopsumma atkarībā no glābšanas darbu apjoma jau būtu dažam labam daudz nopietnāka mācība.
Jā, piekrītu.
100 dālderus minēju kā piemēru...
8.decembris 2023, 23:18 | links
 
Enkurs40 [8.dec]: Cope321 [47m]: L200 [20:29]: Ronore [19:32]: mar4ello25 [18:56]: https://www.delfi.lv/193/politics/56178666/no-9-decembra-vairakas-vietas-riga-drikstes-atrasties-uz-ledusPaldies Rīgas municipāļiem, neslinko regulāri pārbaudīt ledu, atšķirībā no saviem Jūrmalas un Mārupes kolēģiem , kuri tikai liegumus liek......Par ko tieši "paldies".

Tevi grib sodīt par to ka tu ej copēt un tu par to saki "paldies"? Pus Kīšezers ir jau staigājams. Bet tāpat ir liegums. Klaunu brigāde. :)Kas ir normāli staigājams ledus mūsu izpratnē vai pašvaldības izpratnē, ir divas dažādas lietas. Pašvaldības izpratnē 15 cm pastāvīga ledus kārta. Sabiedrības izpratnē varētu būt vidējais rādītājs 10 cm ne visās vietās, bet ar vergu pārbaudāms.
Tik vienkārša ir atbilde. Var saprast pašvaldību, jo daudzu normālo copmaņu vidū uzrodas avantūristi, kuri ielūzt, jo nesaprot drošu pārvietošanos pa ledu. Tiek nodarbināts glābšanas dienests, kuram ir daudz nozīmīgāki darbi par muļķu glābšanu viņu pašu sataisīto ziepju dēļ.Ļoti vienkārši atrisināma problēma.
Ir izsludināts aizliegums atrasties uz ledus, tādā un tādā ūdens krātuvē.
Es, copmanis parastais, dodos copēt uz vienu no šīm ūdenskrātuvēm.
Ielūstu! Ir 2 varianti. Vai nu noslīkstu, vai nu mani izglābj... Un lūk, ja mani no ūdens izvelk ugunsdzēsēji vai pašvaldības policija, man uzliek sodu. Piemēram tos pašus 100 eiro. Jo atrados uz ledus ,lieguma laikā... Vasarā noslīkst, kā minimums x3 vairāk cilvēki, bet tāpēc tak pludmales neslēdz......
Viss ok. Bet tad tikai sods kopējo glābšanas darbu izmaksu apjomā (cilvēku darba stundu apmaksa, ekipējuma amortizācija, degviela līdz izsaukuma vietai).
100 eiro būtu pasakaini maza summa un tas trakos neatturētu vispār. Manis minētā kopsumma atkarībā no glābšanas darbu apjoma jau būtu dažam labam daudz nopietnāka mācība.
8.decembris 2023, 22:52 | links
 
Cope321 [8.dec]: L200 [20:29]: Ronore [19:32]: mar4ello25 [18:56]: https://www.delfi.lv/193/politics/56178666/no-9-decembra-vairakas-vietas-riga-drikstes-atrasties-uz-ledusPaldies Rīgas municipāļiem, neslinko regulāri pārbaudīt ledu, atšķirībā no saviem Jūrmalas un Mārupes kolēģiem , kuri tikai liegumus liek......Par ko tieši "paldies".

Tevi grib sodīt par to ka tu ej copēt un tu par to saki "paldies"? Pus Kīšezers ir jau staigājams. Bet tāpat ir liegums. Klaunu brigāde. :)Kas ir normāli staigājams ledus mūsu izpratnē vai pašvaldības izpratnē, ir divas dažādas lietas. Pašvaldības izpratnē 15 cm pastāvīga ledus kārta. Sabiedrības izpratnē varētu būt vidējais rādītājs 10 cm ne visās vietās, bet ar vergu pārbaudāms.
Tik vienkārša ir atbilde. Var saprast pašvaldību, jo daudzu normālo copmaņu vidū uzrodas avantūristi, kuri ielūzt, jo nesaprot drošu pārvietošanos pa ledu. Tiek nodarbināts glābšanas dienests, kuram ir daudz nozīmīgāki darbi par muļķu glābšanu viņu pašu sataisīto ziepju dēļ.
Ļoti vienkārši atrisināma problēma.
Ir izsludināts aizliegums atrasties uz ledus, tādā un tādā ūdens krātuvē.
Es, copmanis parastais, dodos copēt uz vienu no šīm ūdenskrātuvēm.
Ielūstu! Ir 2 varianti. Vai nu noslīkstu, vai nu mani izglābj... Un lūk, ja mani no ūdens izvelk ugunsdzēsēji vai pašvaldības policija, man uzliek sodu. Piemēram tos pašus 100 eiro. Jo atrados uz ledus ,lieguma laikā... Vasarā noslīkst, kā minimums x3 vairāk cilvēki, bet tāpēc tak pludmales neslēdz......
8.decembris 2023, 22:12 | links
 
L200 [8.dec]: Ronore [19:32]: mar4ello25 [18:56]: https://www.delfi.lv/193/politics/56178666/no-9-decembra-vairakas-vietas-riga-drikstes-atrasties-uz-ledusPaldies Rīgas municipāļiem, neslinko regulāri pārbaudīt ledu, atšķirībā no saviem Jūrmalas un Mārupes kolēģiem , kuri tikai liegumus liek......Par ko tieši "paldies".

Tevi grib sodīt par to ka tu ej copēt un tu par to saki "paldies"? Pus Kīšezers ir jau staigājams. Bet tāpat ir liegums. Klaunu brigāde. :)
Kas ir normāli staigājams ledus mūsu izpratnē vai pašvaldības izpratnē, ir divas dažādas lietas. Pašvaldības izpratnē 15 cm pastāvīga ledus kārta. Sabiedrības izpratnē varētu būt vidējais rādītājs 10 cm ne visās vietās, bet ar vergu pārbaudāms.
Tik vienkārša ir atbilde. Var saprast pašvaldību, jo daudzu normālo copmaņu vidū uzrodas avantūristi, kuri ielūzt, jo nesaprot drošu pārvietošanos pa ledu. Tiek nodarbināts glābšanas dienests, kuram ir daudz nozīmīgāki darbi par muļķu glābšanu viņu pašu sataisīto ziepju dēļ.
8.decembris 2023, 22:00 | links
 
jegersz [8.dec]: Rīgas PP labi piestrādājuši. Redz ka ir lietas, kas paliek sakārtotākas.
Ar par to padomāju, lai gan man nav aktuāli Rīgas ūdeņi, bet tāpat interesanti pasekot līdz cik, kur operatīvi tad mēra ledu un dot atļauju kāpt uz ledus
8.decembris 2023, 21:31 | links
 
Rīt dos iekšā, Zebrum.
8.decembris 2023, 21:00 | links
 
Ronore [8.dec]: mar4ello25 [18:56]: https://www.delfi.lv/193/politics/56178666/no-9-decembra-vairakas-vietas-riga-drikstes-atrasties-uz-ledusPaldies Rīgas municipāļiem, neslinko regulāri pārbaudīt ledu, atšķirībā no saviem Jūrmalas un Mārupes kolēģiem , kuri tikai liegumus liek......
Par ko tieši "paldies".

Tevi grib sodīt par to ka tu ej copēt un tu par to saki "paldies"? Pus Kīšezers ir jau staigājams. Bet tāpat ir liegums. Klaunu brigāde. :)
8.decembris 2023, 20:29 | links
 
Pilnīgi piekrītu. Kaut mums Jūrmalā ar tā būtu:(
8.decembris 2023, 20:04 | links
 
Rīgas PP labi piestrādājuši. Redz ka ir lietas, kas paliek sakārtotākas.
8.decembris 2023, 19:44 | links
 
mar4ello25 [8.dec]: https://www.delfi.lv/193/politics/56178666/no-9-decembra-vairakas-vietas-riga-drikstes-atrasties-uz-ledus
Paldies Rīgas municipāļiem, neslinko regulāri pārbaudīt ledu, atšķirībā no saviem Jūrmalas un Mārupes kolēģiem , kuri tikai liegumus liek......
8.decembris 2023, 19:32 | links
 
mar4ello25 [8.dec]: https://www.delfi.lv/193/politics/56178666/no-9-decembra-vairakas-vietas-riga-drikstes-atrasties-uz-ledus
juglas apendicītā rīt svētki
8.decembris 2023, 19:25 | links
 
 
Kāds ledus Vecpiebalgas ezeros? Kāds Lubūzī vai Drustos ir bijis?
Pats šodien aizjoņoju uz otru galu - Sasmakā ledus garām. No peldētavas puses pagājos, verga ar pirmo sitienu iet cauri. Nav vērts.

Headhunter, 8.decembris 2023, 17:12
Vajag būt labam,tieši tajos neesmu bijis,bet pagajušajās brīvdienās tajā regionā bij ap 10cm
8.decembris 2023, 18:32 | links
 
Kāds ledus Vecpiebalgas ezeros? Kāds Lubūzī vai Drustos ir bijis?
Pats šodien aizjoņoju uz otru galu - Sasmakā ledus garām. No peldētavas puses pagājos, verga ar pirmo sitienu iet cauri. Nav vērts.
8.decembris 2023, 17:12 | links
 
nupat ar bāni garām braucot redzēju uz Džuglas apendiksa trīs. Sēž tā ka no ceļa nevar redzēt.
8.decembris 2023, 08:29 | citēt | ziņot | links

Uz apendiksa jau vakar mērīja RPP,teica 14,15cm,aiz līkuma,no tuneļa puses skatoties-9cm,trijatā staigāja kopā,kāpēc buksē,ar to laizšanu virsū,nav zināms!
8.decembris 2023, 11:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager