Eholotes

Pirms pirkt es jau padomātu kam uzticēties firmai ar daudzu gadu pieredzi(SALMO,eboat)vai arī nesen uzradušam kantorītim :)

rio., 9.novembris 2015, 14:07


...:) varētu domāt, ka paši ražojat !
Gan vecais gan jaunais gruzīns to konjaku
*MiNascali* smeļ no vienas mucas !

bushmans, 9.novembris 2015, 14:27


Bet "vecais" gruzīns taču ir "viedais" un "vienīgais respektējamais" :) Tā jau ir, tirgo tik to ko zin...

Lowrance Elite 4xCHIRP šobrīd maksā 219 EUR, Mairita, akumulatori, lādētāji - viss uz vietas, ar ražotāja garantiju. Ar lielisku attēlojumu un labām funkcijām. 300 Eur arī lādētājs un akumulators ietilps. Lai "vecais gruzīns" ar cenām nepiečakarē, LOWRANCE šobrīd ir pieejami atsevišķi akcijas produkti.

Pēc tam vēl uzprasi - kāpēc eholotei bez sānskatiem ir vajadzīgs plats ekrāns :) Vai tāpēc, ka nav track-back? Augstam ekrānam vairāk telpas. Bet tas tā... asumiņam.

Lai Jums mierīgs prāts un siltas domas :)

eholotes, 9.novembris 2015, 16:15[/quote]

Track Back ir interesanti. Kas vēl ir svarīgi? Kā jau teicu, šīs ierīces man ir tumša bilde un gribas uzdāvināt labu ierīci (savas maksātspējas robežās, varbūt drusku pāri tām). :) Plus tiešām jāsaprot, kas vēl papildus nepieciešams- Tu minēji, ka tam pa 300 eur akumulators un lādētājs nāk komplektā, bet kā ar kronšteiniem? Un kas vēl? Klātienē nākšu skatīties visticamāk decembra sākumā (tā būs Ziemassvētku dāvana), bet vēlos saprast jau lacīgi- kas ir kas.
9.novembris 2015, 16:36 | links
 
Rio, ja būtu zolīds pārdevējs, tad piedāvātu atnākt uz Salmo, šobrīd Tevis teiktajā par ''kantorīšiem'' cauri spiežas kārtīgs 9 klašu pašpuika. Diezgan bēdīgs posts no Tavas puses.

Ticu, ka atbildes nebūs, bet cik ''kantorīšus'' esi atvēris ?

LV ir maza, nekad nevar zināt kam maizes kumos jāprasa, tāpēc labāk nespļausim tik prasti, tai mūsu mazajā kopakā ;)
9.novembris 2015, 16:33 | links
 
Pirms pirkt es jau padomātu kam uzticēties firmai ar daudzu gadu pieredzi(SALMO,eboat)vai arī nesen uzradušam kantorītim :)

rio., 9.novembris 2015, 14:07



...:) varētu domāt, ka paši ražojat !
Gan vecais gan jaunais gruzīns to konjaku
*MiNascali* smeļ no vienas mucas !

bushmans, 9.novembris 2015, 14:27[/quote]

Bet "vecais" gruzīns taču ir "viedais" un "vienīgais respektējamais" :) Tā jau ir, tirgo tik to ko zin...

Lowrance Elite 4xCHIRP šobrīd maksā 219 EUR, Mairita, akumulatori, lādētāji - viss uz vietas, ar ražotāja garantiju. Ar lielisku attēlojumu un labām funkcijām. 300 Eur arī lādētājs un akumulators ietilps. Lai "vecais gruzīns" ar cenām nepiečakarē, LOWRANCE šobrīd ir pieejami atsevišķi akcijas produkti.

Pēc tam vēl uzprasi - kāpēc eholotei bez sānskatiem ir vajadzīgs plats ekrāns :) Vai tāpēc, ka nav track-back? Augstam ekrānam vairāk telpas. Bet tas tā... asumiņam.

Lai Jums mierīgs prāts un siltas domas :)
9.novembris 2015, 16:15 | links
 
Raimarine ir visvienkāršāk saprotamā ehalote ar vis kvalitatatīvāko attēlu .raimarine piejami visos Salmo veikalo(arī eboat.lv),uz vietas ir ar ko salīdzināt.atnāciet izstāstīsim.

rio., 9.novembris 2015, 12:45

Ok :) Uz kurieni tieši jāiet?

Mairita, 9.novembris 2015, 13:44
Mums


Jebkuru Salmo veikalu.pats esmu Salmo daugavgrīvas(durbes iela 8)

rio., 9.novembris 2015, 14:41


Es došos uz Salmo daugavgrīvas :)
Vēl jautājumi: vai Tevis rekomendētajiem eholotiem tas statīvs ar ko stiprina pie laivas un akumulatoriņš jāpērk atsevišķi? Ja jā, kādas tiem ir izmaksas? Un varbūt ir vēl kaut kas nepieciešams, ko es nezinu?
9.novembris 2015, 15:32 | links
 
Raimarine ir visvienkāršāk saprotamā ehalote ar vis kvalitatatīvāko attēlu .raimarine piejami visos Salmo veikalo(arī eboat.lv),uz vietas ir ar ko salīdzināt.atnāciet izstāstīsim.

rio., 9.novembris 2015, 12:45

Ok :) Uz kurieni tieši jāiet?

Mairita, 9.novembris 2015, 13:44

Mums


Jebkuru Salmo veikalu.pats esmu Salmo daugavgrīvas(durbes iela 8)
9.novembris 2015, 14:41 | links
 
Pirms pirkt es jau padomātu kam uzticēties firmai ar daudzu gadu pieredzi(SALMO,eboat)vai arī nesen uzradušam kantorītim :)

rio., 9.novembris 2015, 14:07[/quote]


...:) varētu domāt, ka paši ražojat !
Gan vecais gan jaunais gruzīns to konjaku
*MiNascali* smeļ no vienas mucas !
9.novembris 2015, 14:27 | links
 
Ja interesē daudzpusīgāka konsultācija un plašs sortiments - interesējieties eholotes.lv :) Ir arī Raymarine.

eholotes, 9.novembris 2015, 13:19
Pirms pirkt es jau padomātu kam uzticēties firmai ar daudzu gadu pieredzi(SALMO,eboat)vai arī nesen uzradušam kantorītim :)

rio., 9.novembris 2015, 14:07


Nu tur jau nav ko domāt ;) Jebkurš saprātīgs cilvēks izvēlēsies pirmo.
9.novembris 2015, 14:12 | links
 
http://eboat.lv/lv/eholote-ehalote-gps/eholotes/raymarine/dragonfly-4/eholote-raymarine-dragonfly-4-dv

te būs 269 eur.
piezvaniet kantoris Teikā



Labdien kungi!

Vēlos savam vīram uzdāvināt eholoti, bet šīs ierīces pagaidām ir tumša bilde :D Saprotu, ka jēdzīgs aprīkojums varētu izmaksāt ap 200-300 eur. Kādas ierīces Jūs varat rekomendēt? :)

Mairita, 9.novembris 2015, 09:43

falx, 9.novembris 2015, 14:00


Paldies. Es papētīju. Vairāk interesētu tā 4 pro versija :)
9.novembris 2015, 14:07 | links
 
Ja interesē daudzpusīgāka konsultācija un plašs sortiments - interesējieties eholotes.lv :) Ir arī Raymarine.

eholotes, 9.novembris 2015, 13:19

Pirms pirkt es jau padomātu kam uzticēties firmai ar daudzu gadu pieredzi(SALMO,eboat)vai arī nesen uzradušam kantorītim :)
9.novembris 2015, 14:07 | links
 
http://eboat.lv/lv/eholote-ehalote-gps/eholotes/raymarine/dragonfly-4/eholote-raymarine-dragonfly-4-dv

te būs 269 eur.
piezvaniet kantoris Teikā



Labdien kungi!

Vēlos savam vīram uzdāvināt eholoti, bet šīs ierīces pagaidām ir tumša bilde :D Saprotu, ka jēdzīgs aprīkojums varētu izmaksāt ap 200-300 eur. Kādas ierīces Jūs varat rekomendēt? :)

Mairita, 9.novembris 2015, 09:43
9.novembris 2015, 14:00 | links
 
Ja interesē daudzpusīgāka konsultācija un plašs sortiments - interesējieties eholotes.lv :) Ir arī Raymarine.

eholotes, 9.novembris 2015, 13:19


Jums ir arī rio pieminētie modeļi? :)
9.novembris 2015, 13:44 | links
 
Raimarine ir visvienkāršāk saprotamā ehalote ar vis kvalitatatīvāko attēlu .raimarine piejami visos Salmo veikalo(arī eboat.lv),uz vietas ir ar ko salīdzināt.atnāciet izstāstīsim.

rio., 9.novembris 2015, 12:45


Ok :) Uz kurieni tieši jāiet?
9.novembris 2015, 13:44 | links
 
Ja interesē daudzpusīgāka konsultācija un plašs sortiments - interesējieties eholotes.lv :) Ir arī Raymarine.
9.novembris 2015, 13:19 | links
 
Raimarine ir visvienkāršāk saprotamā ehalote ar vis kvalitatatīvāko attēlu .raimarine piejami visos Salmo veikalo(arī eboat.lv),uz vietas ir ar ko salīdzināt.atnāciet izstāstīsim.
9.novembris 2015, 12:45 | links
 
Ja vinjam pirmā ehalote tad šobrīd tā būtu raimarine 4DVS, perspektīvāk būtu 4dvs pro.

rio., 9.novembris 2015, 10:02


Jā, tā būtu viņa pirmā eholote. Kādi šai bonusi salīdzinājumā ar citām un vai to var nopirkt arī kādā no LV veikaliem vai tikai internetā?
9.novembris 2015, 12:17 | links
 
Ja vinjam pirmā ehalote tad šobrīd tā būtu raimarine 4DVS, perspektīvāk būtu 4dvs pro.
9.novembris 2015, 10:02 | links
 
Labdien kungi!

Vēlos savam vīram uzdāvināt eholoti, bet šīs ierīces pagaidām ir tumša bilde :D Saprotu, ka jēdzīgs aprīkojums varētu izmaksāt ap 200-300 eur. Kādas ierīces Jūs varat rekomendēt? :)
9.novembris 2015, 09:43 | links
 
Gribi negribi- nāksies iegādāt eholoti nākamajai vaļējā ūdens sezonai. Domāju ņemt pavisam budžetu (Humminbird PiranhaMAX 143 vai Lowrance X-4). Pārvietojos ar piepūšamo laivu (fishman II (4m))- ir redzēti video, kur stiprina pie cieta korpusa laivām, bet kā to dara ar piepūšamajām, kur nav cietu bortu??

p.s. Sorry, man ar tām padarīšanām pieredze pillīga 0

saadi ehalota stiprinajumi(piepusmajaam laivaam bez tranca) ir Salmo veikalos.arii eboat.lv

eldorado, 5.novembris 2015, 21:51
7.novembris 2015, 04:21 | links
 
Nedari muļķības - pat ja nāksies vēl kādus mēnešus savilkt jostu, ņem vismaz Lowrance Elite5 CHIRP.

mini_Me, 5.novembris 2015, 22:04


Tad jau labāk iegādāties Garmin echoMAP 42dv. Vēl kāds eirītis paliek pāri kādam labam pričendālim.
Starp citu, līdz mēneša beigām Dominas Garmin bodē visa veida iekārtām 0% kredīts uz 12 mēnešiem.

agnisk, 5.novembris 2015, 22:40[/quote]
Paldies, izskatās labi, tik es nav Rīgā un ar kredītiem neaizraujos- mēģinu sev vismaz gramu rakstura ieaudzināt- naudas nav?- tātad nekā, paliec gribot ;))
5.novembris 2015, 22:56 | links
 
Paldies par ieteikumu!
Paskatījos, kas par zvēru- saprotu, ka labs, bet tā eholote "sver" vairāk, nekā visi mani makšķerštrumi kopā. Nav jēgas labu mantu pirkt, lai izmantotu to reizi divās nedēļās, turklāt, aprīkojumam/štrumiem vajadzētu būt līdzsvarā kvalitātes/veiktspējas ziņā, tādi nu reiz ir tie apstākļi. Pēc analoģijas - neviens golfiņam salonā neuzstāda sarkankoka paneļus.
5.novembris 2015, 22:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager