Eholotes

Man tomēr ir jautājums tiem forma lietotājiem, kas kādreiz ir pasūtījuši eholotes no ASV? Piemēram skatos, ka LOWRANCE ELITE-5 CHIRP (ar GPS) ASV maksā uz pusi lētāk.. Vai kāds ir pircis eholoti ASV un lieto to LV? Ir kāda statistika cik bieži gadās kādas ķibeles ar eholotiem (piemēram, konkrēti šo) un vai tiešām ir tik liels risks, pērkot ASV- garantija, GPS tiek limitēts utt.?
9.oktobris 2015, 10:55 | links
 
jautājums arī man par insight genesis. Es tagad Burtnieku būšu normāli nobraukājis un gan jau sāksies rudens lietavas un līmenis par metru pacelsies. Ko man darīt? :)))
Sākt Burtniekā zīmēt dziļas vagas?

aaapsis, 9.oktobris 2015, 08:09

komanda - shift data - ir paredzēta dziļumu mainīšanai, mainīs dziļumu visam failam.

eholotes, 9.oktobris 2015, 08:35

kurā brīdī? pie augšuplādes? nemāku ieraudzīt

aaapsis, 9.oktobris 2015, 10:37


Kad atver katru konkrēto failu kā atsevišķu TRIP , ir izvēlne - DATA OFFSET, pozitīvs skaitlis failu padziļinās, negatīvs padarīs seklāku. Dziļumi jāsakārto pirms apvieno savus failus(MERGE TRIP).

Ne asakas!
9.oktobris 2015, 10:49 | links
 
jautājums arī man par insight genesis. Es tagad Burtnieku būšu normāli nobraukājis un gan jau sāksies rudens lietavas un līmenis par metru pacelsies. Ko man darīt? :)))
Sākt Burtniekā zīmēt dziļas vagas?

aaapsis, 9.oktobris 2015, 08:09

komanda - shift data - ir paredzēta dziļumu mainīšanai, mainīs dziļumu visam failam.

eholotes, 9.oktobris 2015, 08:35


kurā brīdī? pie augšuplādes? nemāku ieraudzīt
9.oktobris 2015, 10:37 | links
 
jautājums arī man par insight genesis. Es tagad Burtnieku būšu normāli nobraukājis un gan jau sāksies rudens lietavas un līmenis par metru pacelsies. Ko man darīt? :)))
Sākt Burtniekā zīmēt dziļas vagas?

aaapsis, 9.oktobris 2015, 08:09


komanda - shift data - ir paredzēta dziļumu mainīšanai, mainīs dziļumu visam failam.
9.oktobris 2015, 08:35 | links
 
jautājums arī man par insight genesis. Es tagad Burtnieku būšu normāli nobraukājis un gan jau sāksies rudens lietavas un līmenis par metru pacelsies. Ko man darīt? :)))
Sākt Burtniekā zīmēt dziļas vagas?
9.oktobris 2015, 08:09 | links
 
Cik ilgi Insight Genesis apstrādā datus?
Jau 2 nedēļas kā Under Review un neliek sociālajā kartē?

DARK_X, 8.oktobris 2015, 19:55


vispār viņi saka, ka pēc 5 darbdienām. man ar ir bijis ilgāk. interesanti tas, ka citreiz tajā social maps nerāda jauno pievienoto, bet datums jau ir nomainījies un ja tu viņu lejuplādē un ieliec savā eholotē rādās jaunais variants
9.oktobris 2015, 08:06 | links
 
Cik ilgi Insight Genesis apstrādā datus?
Jau 2 nedēļas kā Under Review un neliek sociālajā kartē?

DARK_X, 8.oktobris 2015, 19:55


Publiskās kartes apstrādā daudz ilgāk kā privātās, daudz kas atkarīgs no datu kvalitātes. Ir bijuši 2 nedēļu gadījumi.
8.oktobris 2015, 22:15 | links
 
Cik ilgi Insight Genesis apstrādā datus?
Jau 2 nedēļas kā Under Review un neliek sociālajā kartē?
8.oktobris 2015, 19:55 | links
 
Tiem, kuri inetersējas par Deeper eholoti. 23.-25.10.2015 Vallē, MOSP makšķernieku sadarbības kausa laikā notiks Deeper testi un ineteresenti varēs izmēģināt eholoti darbībā. Nodrošinās eholotes.lv sadarbībā ar buydeeper.com

Testi, konsultācijas, domu apmaiņa!
8.oktobris 2015, 09:05 | links
 
Kā rakstīts doķos- GEL battery 12V C20-7,7Ah C5-6.6Ah

krabis25, 7.oktobris 2015, 11:17


Tiešām, ir tāds izstrādājums :)

Par lādēšanu - moderniem lādētājiem ir dažādi režīmi, piemēram - mocis, auto, atjaunošanas režīms. Tavam aķim vairāk kā 0,5-0,8 A lādētāju neprasās. Slēdz klāt , piemēram, šim http://www.eholotes.lv/produkts/yuasa-ycx08a12e-akumulatoru-ladetajs/ - un lādē vesels!
7.oktobris 2015, 14:11 | links
 
Kā rakstīts doķos- GEL battery 12V C20-7,7Ah C5-6.6Ah
7.oktobris 2015, 11:17 | links
 
Vīri- nepieciešams padoms... Gēla aķi var lādēt uz parastā svina- skābes aķu lādētāja? Aķis 12V 7.7 Ah. Sorry ja jancīgs jautājiens- pirmā saskarsme un nav info! Paldeeeees!

krabis25, 6.oktobris 2015, 19:53


Droši zini, ka Tev ir 7,7A gela aķis? Lūdzu iedod vairāk informācijas.
7.oktobris 2015, 10:41 | links
 
Vakar copē pamanīju dīvainību Humminbird atrašanās vietas rādīšanā - iepriekš atzīmētie celmi bija nobīdijušies par apmēram 500 m no to reālās atrašanās vietas.

Atradu tos ezerā, bet pirms 3 nedēļām atzīmētie punkti (visiem celmiem) nobraukuši sipri tālāk. Celmi aizpeldēt nevarēja, jo viens no viņiem ir plāns miets ārā no ūdens, ko tikai nopietna vētra varētu paķert.

Kas gļuko un kā šo ir iespējams pārbaudīt?

Donka, 7.oktobris 2015, 08:09


Paņem citu GPS vai telefona progu, ievadi koordinātas un pārbaudi.
7.oktobris 2015, 08:21 | links
 
Vakar copē pamanīju dīvainību Humminbird atrašanās vietas rādīšanā - iepriekš atzīmētie celmi bija nobīdijušies par apmēram 500 m no to reālās atrašanās vietas.

Atradu tos ezerā, bet pirms 3 nedēļām atzīmētie punkti (visiem celmiem) nobraukuši sipri tālāk. Celmi aizpeldēt nevarēja, jo viens no viņiem ir plāns miets ārā no ūdens, ko tikai nopietna vētra varētu paķert.

Kas gļuko un kā šo ir iespējams pārbaudīt?
7.oktobris 2015, 08:09 | links
 
Vīri- nepieciešams padoms... Gēla aķi var lādēt uz parastā svina- skābes aķu lādētāja? Aķis 12V 7.7 Ah. Sorry ja jancīgs jautājiens- pirmā saskarsme un nav info! Paldeeeees!

krabis25, 6.oktobris 2015, 19:53


ja nemaldos,tad nedrikst vismaz man instrukcija ta bija rakstits.
7.oktobris 2015, 00:35 | links
 
Vīri- nepieciešams padoms... Gēla aķi var lādēt uz parastā svina- skābes aķu lādētāja? Aķis 12V 7.7 Ah. Sorry ja jancīgs jautājiens- pirmā saskarsme un nav info! Paldeeeees!
6.oktobris 2015, 19:53 | links
 
Elite x3 DSI dīvains verķis zivis rada attela,bet pēc brīža svītras uz ekrāna.....
5.oktobris 2015, 17:39 | links
 
Gan Humminbird, gan Lowrance sargā savu ārpus Amerikas izplatīšanas tīklu ar ierobežojumiem. Humminbird nedod starptautiskās mērvienības, Lowrance ierobežo GPS darbības zonu. Humminbird šobrīd tas ir x pie iekārtas koda, Lowrance - ROW modeļi.

Tas ir saistīts ar faktu, ka ASV pārdotajiem aparātiem nav PVN un tāpēc šis pašas iekārtas tur sanāk iegādāties lētāk. Lētāk, ja pērk tur un Eiropā nemaksā nodokļus.

Bieži vien pēcāk šie paši e-baja pircēji nāk pie vietējiem tirgotājiem ar saviem jautājumiem, problēmām, garantijas jautājumiem.

Pirkt te vai TUR - katra paša izvēle. Principu - skopais maksā divreiz - neviens nav atcēlis.
2.oktobris 2015, 09:45 | links
 
Sveiki Znatoki!
Ar ko atšķiras Humminbird 999 modeļa eholotes ar marķējumiem ci , cx ? Ci varētu būt US variants, bet kāda reāli atšķirība? Kartes? Nevar taču būt ka vēl joprojām ražo atsevišķi m un ft.
1.oktobris 2015, 20:15 | links
 
Sveiki , iespējams ne pa ķeksi , bet nu nekas . :) Varbūt ir kāds , kas var izpalīdzēt ar šo gps modeli -lowrance ifinder hunt ? Paskaidrojiet lūdzu , kā var notīrīt iepriekš iebraukātās trajektorijas jeb notīrīt ceļus , kuri iebraukāti velcējot ..
Paldies jau iepriekš . :) # p.s. - var rakstīt arī privāti .
28.septembris 2015, 19:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager