Eholotes

Es ar tā īsti nevaru saprast vai ehalots riktīgi rāda vai nē.Nevaru es uzlikt savam x pro funkciju lai rādītu ne vis zivis bet kāsīšus:)man rāda tieši tā kā tajā video,var būt tā tam ir jābūt?Vēl pievērsiet uzmanību sākot no 1:37min sāk rādīties vertikālās svītras,ko tas nozīmē?Dažreiz ilgstoši pilns ekrāns ar tām svītrām un nevaru saprast ko tur rāda.Un zivis ar rāda dažreiz riktīgu svītru pēc kārtas nu kādus metrus 100 var nobraukt(gļuks)?Un tad atkal viss aiziet kā ierasts.
http://www.youtube.com/watch?v=8ji6wQDIo4E&feature=related
27.jūnijs 2012, 12:06 | links
 
andis47...

Humminbird DI ir 2 lieli plusi -izšķirtspēja un 2D režims, bet mīnuss ir cipars... Nav viņiem normāla eholota cenu kategorijā līdz 500 EUR :(
27.jūnijs 2012, 11:59 | links
 
Man ir Humminbird 586 ci HD DI aparāts.Pārsvarā copēju 3-9 m dziļumā un diezgan daudz eksperimentēju.DI šobrīd lieku uz 800 kHz,jo tā liekās tīrāka bilde.
Parastajam staram vēl svārstos starp 200 un 400,tāpēc daudz lasu un cenšos saprast citu pieredzi.
27.jūnijs 2012, 11:42 | links
 
Andi - kļūda laikam bija sākt ar Tevi diskutēt :)

Cilvēki saraksta un sarunā viskaut ko, "ēters" visu panes. Pasaki cik un kādi ļična Tev ir eholoti un kādas frekvences un kur tu lieto?

Man ir 2 - eagle fishfinder ar 83/200khz 120/60 grādi staru un fishinbuddy ar 455khz 20 grādi staru. Parasti kvokojot un velcējot izmantoju eagle ar 200khz 60 grādi. Ja ir baigais vējš, vai makšķeres sakarinātas visapkārt laivai, tad slēdzu to 83khz/120 grādi, bet nekas baudāms tas nav.

Copei ziemā un ceļojumos ņemu līdzi fishinbuddy.
27.jūnijs 2012, 10:08 | links
 
Starp citu krievu rakstā ļoti labi izskaidrots DSI un "parastā" eholota atšķirības stara pārklājumā. DSI rāda precīzi zem laivas, taču kvokotājiem laikam labāks būs platleņķa parastais eholots tā kā konuss pārklāj daudz lielāku platību...
27.jūnijs 2012, 10:05 | links
 
volvo, ronny...

Es arī esmu par testu... Uz Ķīsi taisos rīt, taču esmu jau sarunājis ar arsiku...Kaut kad nākošnedēļ varētu... Sazinamies PM
27.jūnijs 2012, 09:56 | links
 
Jā, krievu raksts tiešām ļoti labs... Ar visām ilustrācijām, kas analoģiskas tam ko es uzskatu par "zivīm"... Izskatās, ka tiešām mana problēma ar 800hz varētu būt jaudas zudums caur korpusu, bet nu es arī ar 455 jūtos komfortabli...
27.jūnijs 2012, 09:54 | links
 
Daddy,tad darbojies tālāk ar savu tīkla spriegumu,bet netēlo gudro visās lietās:)
Vienkārši paņem un izlasi to,ko ieteica ronny.tur nav vairs runa par lieliem dziļumiem,bet par 16 metriem.Lasīt vismaz māki?Vai arī viņam netici?
Un pamatprincips visur ir skaidrs:zemākas frekvences domātas lielākiem dziļumiem,augstākas frekvences seklākām vietām.
Un nav runa par Vidusjūru vai Norvēģiju,bet par principu.Un iemācies atzīt savas kļūdas,nevis demagoģiski strīdies tālāk.
27.jūnijs 2012, 09:36 | links
 
tajā video, ko iepriekš iepostēju, Ščerbakovs drusku mēģina skaidrot sakarību starp frekvenci, devēja stra leņķi un bildi uz ekrāna ...
bet var jau būt, ka viņam arī nav taisnība :)
27.jūnijs 2012, 09:36 | links
 
Andi - vecīt, Tu gribi strīdēties par to, kuri radioviļņi - īsie, vidējie vai garie ir labāki radiopārraidei, vai kāds tīkla spriegums ir labāks 110, 220 vai 380 V ?? :)) tādam strīdam nav jēgas, to tev gan es gan citi mēģināja aizrādīt, ka LV nav lielāku dziļumu par 65m (dridža ezers), līdz ar to nav vērts runāt par "lieliem dziļumiem" :)

Jā, internetā stāv rakstīts, ka zemo frekvenču signālam ir mazāki zudumi, tāpat kā lielāka sprieguma strāvai ir mazāki jaudas zudumi, bet tas jūtams, ja to jaudu pievada desmitu kilometru attālumā nevis no sienas čaiņikam.

Vot, ja tu baigi gatavotos copēt vidusjūrā (ar vidējo dziļumu 1.5km), tā tuvāk pie grunts, tad šo jautājumu būtu vērts cilāt :) par to arī replika par auklas garumu - nav ko līst tādā dziļumā, kur dibenu nevar aizsniegt. :)
27.jūnijs 2012, 09:22 | links
 
ronny,paldies par to krievu rakstu.Varbūt dažs labs vismaz krieviski mācēs izlasīt un sapratīs kaut ko:)
27.jūnijs 2012, 00:31 | links
 
es par, ideāli būtu vēl to visu iefilmēt, vēl varētu mēģināt sarunāt vienu savu klientu kurš uzlika divus HDS ar StructureScan
27.jūnijs 2012, 00:18 | links
 
tādiem kā es, kas neko nesaprot, bet grib kaut ko nopirkt, var noderŗt šis video:

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=ORZd02gFFNE&feature=endscreen
27.jūnijs 2012, 00:18 | links
 
zaraza...
ir konstruktīvs piedāvājums...
Tā kā ganamies abi pa Ķīsi ,taisam kopēju testu aparātiem ,experts ronny būs blakus ,jo drusku pazīstami esam... (a kur viņš dirsā dēsies )
...no divām laivām ...
protams ,ja Tevi tas interesē...
pozitīvā gadījumā PM .
27.jūnijs 2012, 00:10 | links
 
Daddy,jā tajā citātā ir kļūda,bet otrā ir viss pareizi.Un ir tieši tā,kā Tu saki par šiem leņķiem.
Bet par dziļumiem Tev galīgi nav taisnība,internetā ir desmitiem rakstu par šo lietu.
Un pilnīgi visos,ko esmu lasījis,teikts,ka zemas frekvences ir piemērotākas lieliem dziļumiem.Vēl labak gan,ja apvienotas divas frekvences.
Par auklas garumu gan Tavu repliku nesapratu.Kāds te sakars auklas garumam?
26.jūnijs 2012, 23:40 | links
 
26.jūnijs 2012, 23:33 | links
 
Ja nav pretenziju pret krievu valodu var palasīt
http://lowrance-eholot.ru/articles/18-test-mark5xdsi-elite5dsi.html
26.jūnijs 2012, 23:30 | links
 
zaraza> man ir aizdomas, ka tev 800 Khz rāda sliktāk nekā 455 Khz tādēļ, ka devējs ir laivas iekšpusē līdz ar to arī gultne attēlojas kā šaura strīpiņa jo augstās frekfences dēļ nepietiek signāla stipruma, lai pilnībā caursistu laivas korpusam līdz gultnei tādēļ tev ar 455 ir labāka bilde, bet citiem ar 800.
26.jūnijs 2012, 23:28 | links
 
PS
un šitas teksts tavā citātā ir pilnīgākās blēņas - "Lower frequencies transmit narrower cones...Higher frequencies produce wider cones ..." tb, ka zemākai frekvencei ir šaurāks konuss un augstākai platāks.

Patiesībā viss ir otrādi, jo augstāka frekvence, jo šaurāks stars vai konuss, to tu jebkura eholota specifikācijā vari paskatīties.

Nekad neizdari secinājumus pēc viena raksta internetā, internets visu pacieš :)
26.jūnijs 2012, 23:20 | links
 
andi - Tev nemaz tik garas auklas nav, 400 pēdas iedomājies... :DD

un palasi vēl kādu rakstu, piem http://www.boatus.com/boattech/articles/selecting-transducer.asp, sapratīsi, ka frekvence ir tikai viens no parametriem...bet vislabāk aizbrauc uz Norvēģiju lielajos dziļumos pacopēt, tad sapratīsi, ka svarīgas ir detaļas, tb zivis, ko var labāk redzēt ar augstāku frekvenci :)
26.jūnijs 2012, 23:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager