Cēsu un Vecpiebalgas novada ūdenstilpes

urmaas
Raiskumā bieži copēju,itīpaši ziemā. Vasarā neko īpašu tur neesmu dabūjis. Daži asari (lielākie pie 200g) raudas,breksēni utt
Ziemā tur labi ķeras. Pārsvarā raudas, tie paši pliči labi ņem bedrēs,asari trāpījušies 200-300g,par 2 mikro zandartus esmu tur ziemā dabūjis :)) Ar līdakām gan tur ziemā kkā švaki. Cik esmu mēģinājis-ne copes. Uz līdakām labāk iet uz blakus esošu Auciemu :))
18.novembris 2010, 19:55 | links
 
Raiskumā pretī bijušajai lavu bāzei tikai no meža puses man ir patrāpījušies tādi breksīši, ka āliņģī nelien. 135 mm. Bet tādi kilogramnieki, pusotra ir vilkti bieži. Līcī pie bijušās laivu bāzes zivs vairāk, bet smalkāka. Līdaku, manuprāt, Raiskumā nav vispār
18.novembris 2010, 20:16 | links
 
Tā novadu reforma ir sajaukusi visiem galvu - doma ir par bijušajiem - Dzērbenes rajons, Taurenes rajons, Vecpiebalgas rajons, Cēsu rajons utt.
18.novembris 2010, 20:35 | links
 
GatiBB-Raiskumā līdakas ir,bet viņas ,manuprāt,neņem nekādu mākslīgo ēsmu.Uz dzīvo tur ir dabūti labi eksemplāri-bet kopumā Auciems devīgāks.
18.novembris 2010, 20:41 | links
 
Vot Auciemā ne reizi ziemā neesmu copējis, bet šogad to noteikti izdarīšu.
18.novembris 2010, 20:43 | links
 
Par Inesi jautājums - vai taisnība, ka ne katru dienu tai ezerā var braukt iekšā ar iekšdedzes dzinējiem? Esot kaut kāds ierobežojums...
18.novembris 2010, 20:46 | links
 
nu vot tā, Artūr, zini tagad vietu, kur iet, tiksi tu ar Raiskumā pie smukiem brekšiem, nebūs jāsūdzās, ka redz tāds monstrs aizgāja, kādi 800g toč :DDD
18.novembris 2010, 23:09 | links
 
Pirāts
No kurienes tāda info par Inesi?
18.novembris 2010, 23:21 | links
 
Inesī jāpiešaujas ,bet kad trāpa uz asari,tad pa skaisto.
18.novembris 2010, 23:34 | links
 
Kāds vietējais pa cepumam pačīkstēja. Tagad lāga nav skairdrs... :)
18.novembris 2010, 23:54 | links
 
GatisBB, netrako ar Brenkūzi it sevišķi no kapsētas puses. Es pagājušajā gadā tur gandrīz nogāju dibenā 10 m aiz slīkšņas. Dabūju pietietot teorētiskās glābšanās iemaņas prakstē :-( Nopietni!
23.novembris 2010, 17:58 | links
 
Brenkūzis bija tas ezeriņš mazs, kur stāvs kalniņš krastā?
23.novembris 2010, 18:24 | links
 
Mmmmm... jautājums par ko runājam, laikam esmu kļūdījies. Brenkūžu ezers ir Taurenes ezeru grupā, bet Brengūzis ir Drustos. (Info: ezeri.lv).
Par Brenkūzi nezinu, bet Brengūzī gan nelien :-)
23.novembris 2010, 20:20 | links
 
Jautājums par Inesi. Kurš zina, no kuras puses tur jāiet. Es esmu gājis no pussalas (no Vecpiebalgas centra ceļā uz Inešiem kreisajā pusē mežā ceļš...) - tur tikai sīkās raudiņas. Par asariem ir dzirdēts, bet kurā malā tos meklēt?
23.novembris 2010, 20:24 | links
 
neko sev, nebūtu iedomājies ka 2 ezeru nosaukumiem tik viens burts atšķirība......
es tik zinu Kapsētnienku, Brenk(g)ūzi, Juveri, pie pils lejā, peldētavu un viss.....citos nav gadijies pacopēt, pie radiem ciemos aizbraucot.........
23.novembris 2010, 20:50 | links
 
Peipusnieks.Kreisajā pusē ir asari,un no benzīntanka puses.Kas meklē,tas atrod.:)
23.novembris 2010, 20:52 | links
 
Skrejejs, ja zini, kur ir asari, varbūt zini arī par tiem motoriem? Kad drīkst un kad nē?
Nākamajā sezonā ar ezeru "будем знакомиться"
23.novembris 2010, 21:30 | links
 
Skrejejs, vai Tu domā to benzīntanku, kurā sen vairs netirgo. Tas pirms Inešiem uz krustojuma?
23.novembris 2010, 21:34 | links
 
Peipusnieks.Tieši tā.Ja meklēsi tad arī atradīsi.Ne asakas:))
23.novembris 2010, 21:39 | links
 
Skrejejs, un kur Tu atstāj auto? Vai tajā tukšajā benzīntankā? Tur jau visi ceļi no Vecpiebalgas līdz Inešiem ar zīmēm "privātīpašums"!?
23.novembris 2010, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager