Lobes ezers

Cope
Kas attiecās par pļaušanu, tad rodas jautājums. Kāda velna pēc ir jāpērk tik dārga pļaujmašīna, ar kuru neviens nemāk darboties, ja ir firmas, kas ar to nodarbojas profesionāli. Viena m2 cena ar plaujmašīnas atvešanu, aizvešanu, zales nopļaušanu un zāles novākšanu ir +/- 0,15Ls. Pats šogad interesējos!
14.jūlijs 2011, 17:08 | links
 
gugu, tu vispār esi bijis Lobes ezerā kādreiz? ;)
14.jūlijs 2011, 16:58 | links
 
Re,neaceros kurš te pieminēja. Zaibis ,taisam divdienieku,vienu dienu visi kārtigi strāda,pļauj ,vāc musaru u.t.t,otru dienā laižam copēt,māris kā kartigs saimnieks uzmaucis uzkožamos,padzerienu :)

Mums skābeklis,un pigments. A saimniekam 100 reiz lētāk neka cakareties pa visadam iestādēm.!!
14.jūlijs 2011, 16:51 | links
 
tini - man neviens neko nav atņēmis un ne uz vienu nereju, bet: ir iztērēta nauda (atrauta no citām lietām, cik saprotu), nopirkta mašīna, kas tagad nevajadzīga stāv šķūnī, jo PĒC pirkšanas sākot skaidroties, izrādās, ka to nemaz nedrīkst lietot (vajag vēl izpildīt lērumu citus nosacījumus). Lūk, tāpēc mēs LV esam, tur kur esam.
Tas nedaudz atgādina postus šeit, CL - "eu veči, vakar nopirku tādu un tādu spoli vai kātu, vai būs labs tam un tam..." :)))
14.jūlijs 2011, 16:46 | links
 
Vēlreiz ačgārnai. Esmu par abām rokām par to, ko dara Māris. Esam ar Māri kopā strādājuši, visu ko Māris dara, dara no sirds. Bet, saki lūdzu, kāda velna pēc pirkt pļaujmašīnu, ja ar viņu nav paredzēts strādāt. Kaut kāds, kaut 2*2 līmenī biznesa plāns gan jau ka bija? Var būt Māris par maz dalās ar problēmām, kurām neatrod risinājumu pats? Var būt mēs, ar savām problēmām pārņemti, vienkārši nedzirdam, ko Māris mums stāsta? Grūti jau ir te forumā, kā kaut kas ne tā, tā vesels bars izsalkušu suņu sāk riet. Nevienam tas nepatiktu. Bet šeit ir arī gana daudz makšķernieku, kuri varētu palīdzēt ar padomu, problēmas atrisināšanu.
14.jūlijs 2011, 16:26 | links
 
Ko Jūs te kā izsalkušu vilku bars rejat,ko Jums Mārīs sievu,mīļāko atņēmis ka viņam tā uzklupuši?
Kas Latvijā tikai Lobes ezers tā aizaudzis?
Padomju laikā ezerā meldrus pļāva un kas tad tur mainījās.Vārdos visi briesmīgi darbinieki un padomdevēji,tāpēc jau mēs Latvijā esam tur kur esam.
Ar cieņu visiem un ne asakas!
14.jūlijs 2011, 16:23 | links
 
Mjā.Par daudz nevajag uzņemties.Laicīgi ir jādomā.
14.jūlijs 2011, 16:16 | links
 
Vai kāds var pateikt cik , ar ko , par ko, vispār ir jāsaskaņo pļaušana. Zinu ka vai es daru , vai nedaru, bet pa ... dabūšu. Nāciet ar savu degvielu un gribēšanu un sāksim visi pļaut. ABC-kādu līgumu ar ko es varu slēgt, ta ne ar ko, to dara valsts institūcijas ar savām regulām, likumiem u.c.-sākot no pašvaldības un uzaugšu. Lai tu tikai pamakšķerātu vismaz - vēlreiz ap 30 parakstu, pirms un pēc. Man patiktu ja kāds no atbildīgajiem šeit pateiktu kaut- ko neslēpjoties. Ku-kū, kur jūs esat. Protams līdz jūsu-mūsu līmenim, mēs esam par zemu.
14.jūlijs 2011, 16:10 | links
 
Lobesmaari.
Cik maksaas? Es ir gatavs pllaut ezeru. Ar darbu tagad gruuti.
14.jūlijs 2011, 15:53 | links
 
Derēs
14.jūlijs 2011, 15:44 | links
 
Lai ēstu zupu,katlīņā ir ko jāiemet.Nazis?Cik lielu gribi.Mačeti?
14.jūlijs 2011, 15:42 | links
 
Man māri ,žēl .Jūs te kā izsalkuši vilki!!

Viņs vismaz, kaut ko dara,cits pim.i kasītu!!
14.jūlijs 2011, 15:40 | links
 
Andris,ja finansējums nav tik liels,tad atrodi,kurš strādas pa tādu summu ,ko piedāvās!! Un tā kā udenszales aug liela atruma,tas jau nebūs nedelas darbs.!!
14.jūlijs 2011, 15:39 | links
 
daugavietis tu gadījumā neesi tas pieminetais nazis?
14.jūlijs 2011, 15:35 | links
 
Ačgārnais, noslēgt līgumu konkrēta darba veikšanai naf problēma.
14.jūlijs 2011, 15:35 | links
 
ABC,vai pa apsaimniekošanas laiku to nevarēja paspēt/Cik tad gadi ir jāmācās???:))
14.jūlijs 2011, 15:35 | links
 
Ja vēlme ir ,bet rokas pa ;isu,bļin talku uzrīko!Ar rokām izplēsīs!Roku netrūks.Tik tā čīkstēšana nekur neder.
14.jūlijs 2011, 15:33 | links
 
Sertifikāta iegūšan iekšējai lietošanai notiek piecās minūtēs, vienreiz jau aprakstīju vias nepieciešamās darbības.
14.jūlijs 2011, 15:32 | links
 
Palīgi ir viņa problēma.Nevari pacelt,nesoli nest.T;a ir,ka lec virs pēcpuses.Ar vārdiņiem gan prātīgāk darbojies. :)
14.jūlijs 2011, 15:31 | links
 
Vienam visu darot, dienai stundas būs par maz :D
14.jūlijs 2011, 15:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager