Lobes ezers

Cope
daugavietis kas tu esi idiots,kas tev maris darīs pilnigi visu,paligus ar vajag11!
14.jūlijs 2011, 15:23 | links
 
Pašam sertifikātu iegūt ir baigās problēmas???Problēmas ar galvu un rokām?Bļāviens!Tad jau liekas,ka var iet strādāt par šoferi,nenokārtojot tiesības?Piespiedies,nokārto un pļauj uz nebēdu.
14.jūlijs 2011, 15:15 | links
 
Daugavieti laikam neesi bijis pie Māra bāzē!?Savā laivu bāzē viņš ir visu izpļāvis, bet ezerā neļauj pļaut jo nav sertificēta cilvēka kas ar to pļāvēju varētu strādāt!!
14.jūlijs 2011, 15:09 | links
 
Nuu jaa. Shito es ari atceros. Uz ezeru braucaam kopaa ar chaliem un tas ezera sargs uz mums skatiijaas kaa uz noziedziniekiem. Bija nepatiikami ar vinu runaat. Beigaas izraadiijaas ka pats ir garnadzis. Taisniba jau ir. Ka tie lielaakie blaaveeji ir lielaakie llaundari. Tagad braucam pie Petera un esam apmierinaati. Laivas ir labaakas un attieksme pozitiiva.
Lobaesmaari. Ko policija teica par naudas pazushanu?
14.jūlijs 2011, 15:07 | links
 
Te palasot lobesmāri,liekas,ka šis par apsaimniekotāju ticis piespiedu kārtā.Zāles pļaušana gan ezerā,gan ap ezeru,ir apsaimniekotāja pienākums.Tik liekas,ka šim apsaimniekošana asociējas ar piķa iekasēšanu.Skumji.
14.jūlijs 2011, 14:54 | links
 
Pirms gadiem, kaut kas, par zudībā gājušu kasi un tās turētāju, bija dzirdēts. Laikam vienu reiz viņu biju redzējis, bet atceros tikai lielo platmali. Maza jau tā Latvija, lai pietaisītu dvēselā un pazustu. Ja tas tiešām bija Nazis, tad domāju, ka šeit viņu neviens vairs nedzirdēs, ja kļūda, gaidam Naža iznācienu.
14.jūlijs 2011, 14:06 | links
 
Es arī par Nazi to biju dzirdējis...jau sen!:)
Kaut gan neapgalvoju, blakām nestāvēju:)
Arī Rīgas HES lic makšķerēšana, tāda rebe(izkārtošana savam labumam) vien ir:((((((
14.jūlijs 2011, 12:48 | links
 
nazis ir zaglis????
14.jūlijs 2011, 12:36 | links
 
Nazim-dažus gadus atpakaļ- tev bija iespēja visu to realizēt, bet tu pazudi ar naudu, licencēm un paliki vēl parādā par logiem , durvīm. Vēl tagad Pi---ks meklē tevi. Nesen redzēju tevi par TV-jāpabrīdina tavus jaunos draugus par taviem talantiem-krāpnieciskiem. Citiem- nazis bijušais apsaimniekotājs-bijušais "Mēs zivīm" valdes šefs, kas ir gudrs lai vēl kādu apčakarētu. Nazim, ja sāksi kaut ko darīt nepieklājīgu un nepatiesu, būšu spiests visus publiski ar tevi iepazīstināt, arī jaunos draugus. Viņi tikai sapratīs pēc laika, ja nepalīdzēšu. Par copi-nedaudz skaisti asari-arī līņi. Noskaidrošu vai kādam līnim nav aizķērušies ikri.
14.jūlijs 2011, 12:05 | links
 
Tere urmaas - tā jau ir - izbļaustījies dienas garumā, bet beigās Tev arī ģenerāli ir po, kas tur būs, jo Tavam mūžam pietiks :)))
14.jūlijs 2011, 11:09 | links
 
Tā kā uz Viskālīti,pēdējos gadus ,braukāju ķert tikai līņus,tad manam mūžam pietiks.
:))
13.jūlijs 2011, 19:50 | links
 
" Ezers turpina augt ciet. Valsts neliekas ne zinis, bet tas ir viņas īpašums." Manuprāt šeit tev Māri nav taisnība. Tā jau ir apsaimniekotāja atbildības sfēr. Ir jāizvērtē kur labāk ieguldīt naudiņu. Zāles pļāvējs nopirkts, bet stāv bez darba? Atceros, vēl vecās Zives laikos, Vanems rakstīja, zivju laisšana Lobes tipa ezeros ir mazrezultatīva? Tur ir pietiekoši daudz nārsta vietu, laba barības bāze, zivis pašas sevi spēj atražot? Mums nevienam nepatīk, ka mūs māca. Tai skaitā arī man. Tāpēc viss ir tikai jautājuma formā. Man, kā jau rakstīju, ir vienalga. Lai jau ezers aug ciet, es savu zivi noķeršu tāpat. Bet, cilvēks, kurš palasījies šeit par zivju krājumiem Lobē, pirmo reizi ierodas tur. Ceļa izdevumi, laivu nomas izdevumi, var būt nakts mītnes izdevumi. Nocopē viņš divas dienas un var būt pat copi neierauga, jo makšķerēja ne tajā vietā, ne tajā laikā, ne ar tiem makšķerēšanas rīkiem. Nu var jau teikt, brīnišķigi pavadīts laiks, laba atpūta. Bet drīzāk viņš uz šejieni vairs nebrauks. Man, jo mazāk makšķernieku ezerā, jo labāk copēt, man tas ir izdevīgi. Bet jums, laivu bāzu īpašnieki, vai tas ir vajadzīgs? Pēdējo reiz, kad biju ezerā pagājušo svētdien, tautas maz, zivis nebaidītas. Rezultātā trīs mēra līdakas, divas nokratījās pa zālēm, četri asari no 300 līdz 500 grami un vēl sprīžinieki. Cope vienkārši pa skisto. Ar visām mānīšanām un pierunāšanām. Un kaut kā jocīgi, pēdējās divās copes reizēs tikai vien zemmērs. Bet to vietu, kur viņām vasarā kaut cik normāli var piekļūt klāt paliek arvien mazāk.
13.jūlijs 2011, 19:22 | links
 
māri,vienk ideāli, izkauci no valsts pļāvēju, tas rūsē,nolīgi apsardzi, tā nefunkcionē, pats sēdi un copē, nauda par īres laivām un stāvvietu nāk, brīvajos brīžos ielien te pasūstīties, pļac , par ko stāsts?
13.jūlijs 2011, 18:54 | links
 
Te atkal es-paldies par atsaucību, bet par sapratni- nu tā. Pagasta padome jau sen nav, ir pārvalde. Katra problēma iet caur pārvaldi ar saskaņojumu,direktīvām no novada.
Kāda palīdzība, kāda sadarbība, matķ tvaju, tik vien vairāk prasītāju, ne jau darītāju. Sazan-beidz runāt, bet nāc darīt. Bez tīkliem, ko uzspiež 1,5 km garumā likt ZF. bez pamatojuma. Vai atkal nopietni jūs gribat lai atbildu uz anonīmiem uzbraucieniem. Ezers turpina augt ciet. Valsts neliekas ne zinis, bet tas ir viņas īpašums. Par ezara apsaimniekotāju esmu tikai dažus pēdējos gadus. Pirms tam ezerā bezpriģels ar tīkliem spieda kaut ko darīt liets labā. Iebāzt roku kabatā un rādīt visiem pigu-tas par anonimitāti-nāc un pierādi ka esi čempis, bet ne tukšvārdis.
13.jūlijs 2011, 18:45 | links
 
AndrisABC
Viss jau var būt ,kā raksti.Mums šeptē tas pats.Tik attiecīgi apmācības kursi jāiziet.Lai nu paliek.Ja jau saņemās ,tad visu vellu par paveikt.Tik škrobi reizēm parauj,citēšu vieen kurzemniek, daiļtirsēju gudrības.
:DD
13.jūlijs 2011, 18:45 | links
 
Urmaas, ar to sertificētu pļāvēju viss ir ļoti vienkārši. Tiek pieņemts darbā cilvēks, kuram tiek apskaidrots kas, kur un kā, darbiniekam pats darba devējs izsniedz apliecību, ka darbinieks ir izgājis apmācību un var veikt minēto darbu. Un visa sertifikācija. Darbiniekam protams jāparakstās par darba drošības un drošības tehnikas ievērošanu. Jābūt noslēgtam līgumam. Tās lietas nav tik sarežģītas, sarežģītas viņas padara lietu nezināšana.
13.jūlijs 2011, 18:31 | links
 
Sazaans,atvaino,bet tev ar prātiņu nav kaut kas kārtībā šitos murgus rakstot.
13.jūlijs 2011, 18:16 | links
 
Piektdieni
Kad sākam???
:DDD
13.jūlijs 2011, 18:12 | links
 
Urmaas

0.7 tāda brokastu tiesa vien ir.Iesākumam vienmēr vajag pa kilogramam!
:))


ja lasītu precīzāk, kā tu mīli teikt, tad piezīme bija 0,7 uz katru aci!
13.jūlijs 2011, 17:28 | links
 
To urmaas.
Man labāk patika ideja par 2x0,7l ;D
13.jūlijs 2011, 17:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager