Lucky John manekli

nu es uz to mazo tvisteri jib tial saktos,bet redzēs man pilsēā būs,jeb nē,jo man abos centra veikalos nav ēdamgumiju 1 nav 1 paciņa bija otrā kautkādas 2 paciņas,bet vot 1 citā nav nekāds lielais,bet tur normāli daudz visādu modeļu tioga ir gredy ir hogy ir ceru jib tail ar būs:)
Jebkurā gadījumā paldies par atbildēm:)

pludinsh, 19.jūnijs 2015, 15:05


ir tāda lieta kā interneta veikali, milzums cilvēku tādu fišku izmanto :)
20.jūnijs 2015, 13:37 | links
 
Šodien nopirku un jau pāris reizes iemetu, spēle ļoti iepatikās.. brīvdienām vairāk pastrādāšu
19.jūnijs 2015, 17:39 | links
 
Kādi Jums ir bijuši lomi uz Makora 110?
19.jūnijs 2015, 17:38 | links
 
nu es uz to mazo tvisteri jib tial saktos,bet redzēs man pilsēā būs,jeb nē,jo man abos centra veikalos nav ēdamgumiju 1 nav 1 paciņa bija otrā kautkādas 2 paciņas,bet vot 1 citā nav nekāds lielais,bet tur normāli daudz visādu modeļu tioga ir gredy ir hogy ir ceru jib tail ar būs:)
Jebkurā gadījumā paldies par atbildēm:)
19.jūnijs 2015, 15:05 | links
 
nu es uz to mazo tvisteri jib tial saktos,bet redzēs man pilsēā būs,jeb nē,jo man abos centra veikalos nav ēdamgumiju 1 nav 1 paciņa bija otrā kautkādas 2 paciņas,bet vot 1 citā nav nekāds lielais,bet tur normāli daudz visādu modeļu tioga ir gredy ir hogy ir ceru jib tail ar būs:)
Jebkurā gadījumā paldies par atbildēm:)
19.jūnijs 2015, 15:05 | links
 
Pievienojos iepriekšminētajam.
Trīs killeri no LJ.
tioga

ballist

un j.i.p. tail


Vēzīši arī labi šeptē.
19.jūnijs 2015, 11:42 | links
 
Divu collu tioga brūna cieņā pie brekšiem un citām baltām zivīm.
19.jūnijs 2015, 08:30 | links
 
Ja runa par mazliet lielāku zivi, tad T.I.G. tails vēl noderētu.
19.jūnijs 2015, 08:14 | links
 
2.4 tiogu un 2.5 ballistu. vot Tev būs divas paciņas, kas lasa visu :)
Krāsas? Medžiks, plūme, Potomac Blue, Cola, Osaka pumpkin, gold minnow. Kaut kā tā.
2'' lasa visu pavisam mazo ašuku, droši liec 2,4. Ja vari vēl kādu pačku atļauties, paņem 3,3'' ballistu. kodīgs tārps :)

martins_, 18.jūnijs 2015, 22:19


Palielam pievienojos.

Tioga, Ballists. + Jib Tail. Mānekli praktiksi visiem dzīves gadijumiem. Ja runa par LJ...
19.jūnijs 2015, 00:15 | links
 
2.4 tiogu un 2.5 ballistu. vot Tev būs divas paciņas, kas lasa visu :)
Krāsas? Medžiks, plūme, Potomac Blue, Cola, Osaka pumpkin, gold minnow. Kaut kā tā.
2'' lasa visu pavisam mazo ašuku, droši liec 2,4. Ja vari vēl kādu pačku atļauties, paņem 3,3'' ballistu. kodīgs tārps :)
18.jūnijs 2015, 22:19 | links
 
Green Pumpkin Osaka Pumpkin Purple Plum Nagoya Shrimp-Šīs krāsas man vismaz strādā visur cita labāk cita sliktāk!
jib tail 1.5 collas Waka Ayu-Šitas uz asari ar visur strādā!!!

antonsb, 18.jūnijs 2015, 20:39


Papildinot - Nagoya Shrimp vietā atsevišķiem modeļiem būs Cola, Purple Plum vietā var ņemt Magic
Tioga būs laba izvēle, var diezgan droši ņemt arī 2,4" izmēru. Ja tikai divi veidi, tad HogyHog vietā ņemtu kādu no tvisteriem vai T.I.G. Tail
18.jūnijs 2015, 21:55 | links
 
Green Pumpkin Osaka Pumpkin Purple Plum Nagoya Shrimp-Šīs krāsas man vismaz strādā visur cita labāk cita sliktāk!
jib tail 1.5 collas Waka Ayu-Šitas uz asari ar visur strādā!!!
18.jūnijs 2015, 20:39 | links
 
Iesakat man kāus 3 top veidus var arī vairāk,LJ ēdamgumiju,Modeli un krāsojumu,izmērus domāju 2" priekš ašuka 2 paciņas es domāju Tioga un Hogy Hog,bet kādi krāsojumi ir labākie?un varbūt varat ieteikt vēl kādu strādājošu modeli?
P.S. saprotu ka katrā ūdenstilpnē strādā savādāk,bet tomēr?!
18.jūnijs 2015, 20:30 | links
 
Šodien pusdienlaikā (no 12 līdz 14) aizšāvu uz savu ezeru, izmēģināt Joco Shaker. Beidzot izšāva...Vienīgi mānekļu izmēru šoreiz samazināju līdz 3.5 collām. Krāsojums divu veidu - orange un purple plum. Abi nostrādāja. Rezultātā - divu stundu laikā pieteicās 7 līdakas. Tikai izmērs nepriecina šogad. Lielākā bišķi pāri kg, bet pārējās peld tālāk. Par ietīšanu, mēģināju ļoti lēnu. Dažreiz iepauzējot. Divas paņēma uz pauzēm. Svarā džiggalvas 3 un 5 g. Foto mēģināšu tulīt albumā ielikt. Jācer, ka arī 4.5 collīgie Joco Shakeri tuvākajā laikā sevi parādīs...
5.jūnijs 2015, 19:04 | links
 
Vakar laiks nepiemērots lai džigot!:(Vai kāds ir mēģinājis JOCO uz Zandartu???

antonsb, 3.jūnijs 2015, 11:44


Nav mēģināts, bez gumijas peldspējas varētu ko būtiski mainīt noteiktos apstākļos.
Vakardien kolēģis iztvičoja 8 zandartus, es ar gumiju nikā. Ar gliemezi apaudzis sēklis ar nelīdzenu grunti, 1.8 -2.5 metri. Šajā vietā man visefektīvākā ir bijusi otvodnoj sistēma, bet vakar mainīju spēli, mainīju krāsas, modeļus, izmērus, bet pa tukšo. Iespējams peldoša gumija tajā pašā otvodnoj sistēmā izprovocētu zadnartu. Jāmēģina.
3.jūnijs 2015, 12:18 | links
 
Vakar laiks nepiemērots lai džigot!:(Vai kāds ir mēģinājis JOCO uz Zandartu???
3.jūnijs 2015, 11:44 | links
 
Joco, joco... Starpcitu kur ir cola ballisti?! Māneklis kas ker vienmēr un visur! Nekur rīgā nav :(((( pēdējie divi tik palikuši:(

kraft, 21.maijs 2015, 21:25


Es tev pariti varētu varetu no savas paciņas iedot! Man colas ballists jau 3šo gadu iet uz urrā! Tiešām stradā visur un veinmēr! Bet šogad secinu ka purple plum ballists strada tapat :)
27.maijs 2015, 21:57 | links
 
Rulzzz vai nerulzzz ir katras konkrētās situācijas un paša spiningotāja jautājums :)) Es un mani paziņas varam teikt pretējo :) Kas attiecas uz Tiogu, tad šosezon mūs gaida vēl kāds patīkams pārsteigums. Tioga FAT resnuļi izmēros 3,9" 4,8" un 5,8" būs tieši laikā uz rudens džigošanas sākumu. Tāpat uz vasaras vidu ir gaidāmi arī 2016.g. jauno vobleru modeļu pirmā piegāde un kas zin', iespējams arī jaunā peldošā 2016.g. gumija.

Tev taisnība! Bet šī taisnība ir vispārināta - attiecināma uz itin visu. Ceru, ka man Joco gumijas nākamajā plānotajā copes reizē sāks kko ķert. Līdz šim pāris copes reizēs, nedaudz pamētājot, tiešām jutu, ka ir švakāk, nekā ar ierastām... mācīšos, turpināšu mēģināt :):)

jerk, 27.maijs 2015, 10:07
27.maijs 2015, 18:16 | links
 
Rulzzz vai nerulzzz ir katras konkrētās situācijas un paša spiningotāja jautājums :)) Es un mani paziņas varam teikt pretējo :) Kas attiecas uz Tiogu, tad šosezon mūs gaida vēl kāds patīkams pārsteigums. Tioga FAT resnuļi izmēros 3,9" 4,8" un 5,8" būs tieši laikā uz rudens džigošanas sākumu. Tāpat uz vasaras vidu ir gaidāmi arī 2016.g. jauno vobleru modeļu pirmā piegāde un kas zin', iespējams arī jaunā peldošā 2016.g. gumija.
27.maijs 2015, 10:07 | links
 
Pagaidām jaunie JOCO Ventā un Puzē nerullz galīgi. Par Tiogam gan neko sliktu nevar teikt.
27.maijs 2015, 09:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager