Lucky John manekli

Tik Urmass,kā tu cīnies ar to, ka uzliekot to divžuburu un čeburašku tā zivtiņa peld otrādi ar āķiem uz leju? Labi, nezinu par šim konkrētajām,bet kopyoto uzliekot pretzālnieku divžuburi,zivtiņa iet otrādi :(

jenots13, 20.maijs 2015, 20:02

Neesi slinks-iever riņķiti. :)
Ja kas, tad sāniski peldošā gummi strādā pat labāk!.
20.maijs 2015, 20:04 | links
 
Tik Urmass,kā tu cīnies ar to, ka uzliekot to divžuburu un čeburašku tā zivtiņa peld otrādi ar āķiem uz leju? Labi, nezinu par šim konkrētajām,bet kopyoto uzliekot pretzālnieku divžuburi,zivtiņa iet otrādi :(
20.maijs 2015, 20:02 | links
 
urmaas,varbūt vari pateikt konkrētus izmērus,jo plānoju tos pasūtīt jig.lv

edvinss, 20.maijs 2015, 19:52

JIG.LV tādus neesmu manijis. Kaut šamais, ja grib, visu vellu var dabūt gatavu. Pats āķiem numurus uz paciņām neskatos. Man patīk tos redzēt un aptaustīt dzīvajā. Diemžēl iekš ēLVē LABU divžuburnieku sameklēt neklājās viegli.
20.maijs 2015, 19:57 | links
 
urmaas,varbūt vari pateikt konkrētus izmērus,jo plānoju tos pasūtīt jig.lv
20.maijs 2015, 19:52 | links
 
Sveiki gribu uzjautāt spečukiem ,kādus āķus pirkt priekš šiem mānekliem.
1.LJ JOCO SHAKER Super Floating 2.5"
2.LJ JOCO SHAKER Super Floating 3.5" (8.9cm)

edvinss, 20.maijs 2015, 19:36

Lielus divžuburus ar gariem kātiņiem. Protams pretzāļiniekus. :)
20.maijs 2015, 19:50 | links
 
Sveiki gribu uzjautāt spečukiem ,kādus āķus pirkt priekš šiem mānekliem.
1.LJ JOCO SHAKER Super Floating 2.5"
2.LJ JOCO SHAKER Super Floating 3.5" (8.9cm)
20.maijs 2015, 19:36 | links
 
Mans redzējums JOCO pielietošana-Džigs čeburaška,džigu galva ar stacionāro āķi un pa zālēm kur ir kautkāds dziļums ar teksas vai karolīnas sistēmu!Man liekas ka džigs ir viss efektīvākais un upē gumija strādā ar to brīdi kad iekrīt ūdenī visu laiku kamēr izvelk ārā!Straume kustina to gumiju un kaitina plēsēju!!!Tākā ja ezerā ir labi rezultātī tad upē vajadzētu būt vēl krietni labāk!!!
20.maijs 2015, 19:33 | links
 
Kas attiecas uz izmēru, tad mazāku par 4,5 collām šobrīd noteikti nav jāliek. Ejam taču uz normālu līdaku šobrīd, vai ne?

jerk, 20.maijs 2015, 14:43


Nu man tieši ir pretējais variants ar tiem izmēriem un tas jau ir entos gadus ka maijā uz mazākiem izmēriem bet rudenī lielās gumijas!!Varbūt ūdenstilpju īpatnības!!Bet nu man strādā bezatkazna šodien iepirku vēl citas krāsas kuras uzskatu ka būs ejošas manā pusē-03,04,05,13un 29 krāsas!Tākā ja jau manās vietās strādā kur zuve ir kaprīza tad ar gumiju strādāšanu ir viss ok!:)
20.maijs 2015, 19:24 | links
 
Kas attiecas uz izmēru, tad mazāku par 4,5 collām šobrīd noteikti nav jāliek. Ejam taču uz normālu līdaku šobrīd, vai ne?
20.maijs 2015, 14:43 | links
 
Es no Jums nesadzirdu atslēgas vārda -PELDOŠS pielietojumu vai copes analīzi ar to. Tas, ka uz vienu vai otru ķeras labāk vai sliktāk, tas ir kaut kas pa visam cits. Man interesē, kā Jūs lietā laižat manis iepriekš minētās 3 peldoša mānekļa priekšrocības. Ja mēs ņemam vērā pliku JOCO ķermaņa ģeometriju, skaidrs, ka šī mānekļa rezultāts maz atšķirsies no citām līdzīgām ēdamgumijām. Peldoša silikona gadījumā ķeršana ir cita. Tur arī slēpjas atsevišķu gadījumu veiksmes atslēga.
20.maijs 2015, 14:42 | links
 
Svētdien pastrādāju ar Joko Shaker-iem, bet man kaut kā nekā....Varbūt tāpēc, ka nopirku tikai lielu 4,5 collīgo izmēru dažādas krāsas arī to duļķaino dzelteno, bet pa kluso...Tiko uzliku Mann's mazo - mož 3 collīgo, vai Awarunu 4 collīgo viss aizgāja kā vajag. Kāpēc, pagaidām nezinu, mož izmērs, mož vēl kas, mož Ingus zin, mož kādi citi apstākļi, bet vot tā...
20.maijs 2015, 14:10 | links
 
Es atkal ar to Joco līks nomētājos - i ni kja. Tad uzliku 2.9 baltu tiogu un otrajā metienā uz pauzītes grābiens - tas ticībā ievilka dziļu švīku, jo pēc pāris metieniem jau otrā pieteicās. Būs laikam jāsaņemas un tas joco jāmēģina vēl.

snitraM, 20.maijs 2015, 10:30


Nu man vismaz tā liekas ka strādā ļoti labo jo 90% līdakām bija dēles un bija vairāki ņēmieni pēc kārtas!!Bija arī tā ka ņēmiens nepaņēm tad nākošajos metienos paņēm galīgi!!!
Joco ir tāds māneklis kuru var spēlēties un nokaitināt plēsēju neaktīvu!!!
Paņem uzkabini JOCO un pie krasta paskaties kā uzvedas māneklis un aptuveno spēli kādu vari ar viņu uztaisīt!!
Es izmantoju 2.5cillas tas viss labāk srādāja lai gan 3.5collas ar bija ņēmieni!!Bet es uzskatu kad zivs ir neaktīva tad mazu zivtiņu uzkost neatteiksies-2.5collas!
Būs vēl jāmēģina un tad jau redzēs bet pirmie iespaidi superīgi!Bezotkazna strādā!
20.maijs 2015, 11:22 | links
 
Gan pa sēkļiem un kantīm bet līdakas bija pie zālēm zāļu malā sekļi kantis klusēja!!!
20.maijs 2015, 11:14 | links
 
Es atkal ar to Joco līks nomētājos - i ni kja. Tad uzliku 2.9 baltu tiogu un otrajā metienā uz pauzītes grābiens - tas ticībā ievilka dziļu švīku, jo pēc pāris metieniem jau otrā pieteicās. Būs laikam jāsaņemas un tas joco jāmēģina vēl.
20.maijs 2015, 10:30 | links
 
šodien Joco ielika vienos vārtos Keitech un LJ ēdamajām gumijām!!!

antonsb, 19.maijs 2015, 22:25


Strādāji pa seklumu, krasta kanti vai gar sēkļiem?
20.maijs 2015, 10:07 | links
 
šodien Joco ielika vienos vārtos Keitech un LJ ēdamajām gumijām!!!
19.maijs 2015, 22:25 | links
 
Ir tiešām tā, ka pirmajā partijā dzeltenā krāsa divos izmēros maķenīt atsķirās. Tas ir skaidrojums ar to, ka manis izstādē un raidījumos rādītais sausais pulvera atraktors ir piejaucies 2,2 reizes vairāk nekā receptūra to pieļauj. Rezultātā krāsojumu tas duļķo. Būtībā tā ir mana kļūda...
No otras puses šajā gadījumā māneklis ir kļuvis vēl "ēdamāks" :) Jau nākamajā ražošanas partijā viss ir novērsts un atgriezies vajadzīgajās sliedēs. Kā jau esmu to minējis, materiāls ir jauns un ar to strādāt arvien mācamies. Pats svarīgākais ir tas, ka zivi Joco ķer bezotkazno!
19.maijs 2015, 20:58 | links
 
Šodien beidzot patestēju jaunās JOCO gumijas rezultāts labs padsmit zemmēru atlaistu un četras mērinieces un viens asaris!!Strādāja visas bet izteiktāk dzeltenās 2.5collīgās!Vienīgais mīnus ja uzlik parasto āķi ātri līdakas pakožļā un gumija grib nomukt katrā otraja un pat katrā metienā!:(
90% līdakām dēles virsū mazkustīgas pastrādāju pāris stundas uz parastajām ēdamajām gumijām bet nesekmīgi!:(Joco šodien rullēja!:)
19.maijs 2015, 20:12 | links
 

Ko pa šito saka Ingus?Vai tāda krāsu atšķirība ir normāla?
18.maijs 2015, 13:52 | links
 
LJ edam gumijas un jaunie vobleri plasa klasta ir Ligatne, veikala Pupedis. Springu iela 1.
15.maijs 2015, 18:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager