Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
Aarmis [07.03.20]: Varbūt ir kāds, kurš ir kkā saistīts ar zvejniekiem, un var pastāstīt par taimiņu uzvedību līcī...
Kas tieši interesē?
7.marts 2020, 11:06 | links
 
Paldies!
Kādreiz obligāti izmēģināšu arī Krustragā.
Pie rezultāta atskaite garantēta.

Varbūt ir kāds, kurš ir kkā saistīts ar zvejniekiem, un var pastāstīt par taimiņu uzvedību līcī...

Interesanti līcī arī var kkur tikt uz vējeņu spiningošanu? Tīklos esot.
7.marts 2020, 10:25 | links
 
Aarmis [06.03.20]: Pēdējos 5 gados esmu mēģinājis spiningot no krasta Kaltenē, Engurē, Vecāķos, Tūjā, tagat Meleku līcī, bet vienmēr t ir bijusi zem tiem 8 grādiem.
Tagat skatos t ir ap +4.
Mānekļi (tieši uz jūras foreli) arī izmēģināti ļoti daudz vietējie, dāņu, zviedru, vēl neesmu mēģinājis bombaru ar mušu.
Vislabāk ir +8-+12! Pamēģini krustragā, tas ir starp Mērsragu un Bērzciemu! Tur ir!!!
7.marts 2020, 00:21 | links
 
Pēdējos 5 gados esmu mēģinājis spiningot no krasta Kaltenē, Engurē, Vecāķos, Tūjā, tagat Meleku līcī, bet vienmēr t ir bijusi zem tiem 8 grādiem.
Tagat skatos t ir ap +4.
Mānekļi (tieši uz jūras foreli) arī izmēģināti ļoti daudz vietējie, dāņu, zviedru, vēl neesmu mēģinājis bombaru ar mušu.
6.marts 2020, 21:29 | links
 
Tieši tā - jāmēģina - jūra jau mainās visu laiku, tīklos jau arī katru dienu nav "kļova". Ok, ar laiku jau izstrādājās kādās atziņas, tapēc jau teicu - ka perspektīvāk ir uz augšu no Saulkrastiem , kur akmeņi un lielāki dziļumi tuvāk krastam.
6.marts 2020, 20:55 | links
 
Tikko no Meleku līča.
Arī ekperimenta nolūkā pabradāju 3h pa jūru ar spiningu.
Ne piesitiena. Kkāda maile 3cm garumā gar krastu tusēja (bariņš). Tīklu daudz.
Varbūt par aukstu vēl. Pēc Gus teorijas ūdenim līcīšos jāuzsilst līdz +8, tad arī mēģināšu vēlreiz '1000 metienu' zivi pierunāt :)
6.marts 2020, 20:41 | links
 
Saulkrastos uz baigo copi nesacerieties..es dzīvoju 100m no jūras.
6.marts 2020, 16:45 | links
 
čaļi kuri asarus ķer uz dabīgo ēsmu - tiem viskaut kas gadās, butes, ķīši, ziemeļu buļļzivs arī redzēta ( tāds briesmonis adatains) , dzirdēts par karpu līcī no šiem arī, kāds tur brīnums. Tur vis kas var gadīties.
6.marts 2020, 16:06 | links
 
zandartus līcī tikai gadus 20 atpakļ esmu manījis..nu pa kādam zemmēram tīklos jau gadās cik redzēts. vimbas samērā daudz ir tīklos, tā ka tās jau var ķert teorētiski. Asari parādās ap jūniju. Ātrākie ir ķerti Jūnija sākumā. reņge - aprīlis maijs.
Pats arī pamatā tikai asarus ķeru. Lielie luču lomi bijuši tikai laikos kad līcis aizsalst, ebte gan jau no laivas var ķert. Asarus ķerot esmu aizcemmerējis pa lucim(paprāvam) arī vasarā. pumpainie ir, vismaz tīklinikiem regulāri. parasti spožie 1-2kg+-. Mērķtiecīgi neesmu viņus ķēris, bet esmu mēģinājis. pagaidām pa nullēm.
6.marts 2020, 15:57 | links
 
Droši papildiniet - ko vēl mērķtiecīgi esiet ķēruši līcī . Gan no krasta gan laivas.
pavasarī - vēja zivis , reņģes...
vasaras beigās - asari
kā ar lašiem, zandartiem, varbūt līdakas?

Pats tikai uz asariem braucu.
Senāk arī karūsas piekrastē ir makšķerētas.
6.marts 2020, 15:47 | links
 
šķiet ka nekādi. arī laivot var.
nokrasta nezinu - bet ir vasarās daži uz zušiem sēdējuši un pat noķēruši. Pats redzēju ka vienā tveicīgā vasaras dienā viesis no Gruzijas vai kaut kur no tās puses bija aiz saulčiem smukas butes savilcis..starp atpūtniekiem copēja :D bet butes bija labas.teica atbraucis pie mīļākās, izdomājis pacopēt eksperimenta pēc. Bet tā jāzina vietas no krasta kur dziļāks etc, nu un ja daudz akmeņ, gan jau daudz iestādīsi sistēmu. Esmu kaut kad no skultes mola ķēris, bet vai tagad tas pieejams - nezinu.
6.marts 2020, 11:34 | links
 
Aizliegumi tagad ir kādi jūras līcī no krasta ķerot?
6.marts 2020, 11:27 | links
 
prespektīvās vietas sākas ap saulkrastiem un uz augšu, kur akmeņi, sēkļi etc. Nu un pie Rīgas moliem ir reņģe, asaris, vimbas.
Līdakas esmu tik zevjniekiem tīklos redzējsi - man nekad uz rotiņa asarus ķerot nav bijušas. reņģes un alanti/sapali uz rotiņa arī ir bijuši + viena vējzivs jūnijā uzbruka rotiņam asarus ķerot. Karūsas daudz ir tīklos redzētas un buļļi sāk parādīties.
6.marts 2020, 11:14 | links
 
es ar kaut kad iebraukšu līdz maaijam līcī kad palisk biku siltāks , vismaz bērnībā ir luči ķerti arī no laivas /ledus līdz jāņiem. Ņem ziemas pīcku, bļitku, mormeni vai džiggalvu - slieka, baltais vai garnele un eksperimentē. Buutes, buļļi trāpās. iespējams stintes. Ir arī reņģes pavasarī.
6.marts 2020, 11:07 | links
 
Labdien, var kāds palīdzēt makšķerēt gribētājam, kurš no Jūras makšķerēšanas nesaprot gandrīz neko. Gribās makšķerēt Jūras līcī, bet uz ko, ar ko un kur nav sajēgas. Iepriekš paldies.
6.marts 2020, 10:50 | links
 
Pāris stundas Plieņciemā bez rezultata. Jūra mirīga, bet sakulta. Aprunājos ar vietējo pašparēriņu, pēc lieguma neviens spožais nav manīts, tikai ragainie un pa kādai plakanajai. Ne asakas.
25.janvāris 2020, 18:26 | links
 
L-upesLinis [25.01.20]: Paldies kolēģi! Ne asakas.
Ja dosies copēt, atraksti, kā gāja!
25.janvāris 2020, 13:35 | links
 
Paldies kolēģi! Ne asakas.
25.janvāris 2020, 13:24 | links
 
L-upesLinis [25.01.20]: Sveicināti.
Vai kādam ir pieredze spiningošanā šādos laika apstākļos posmā no Apšuciema-Engurei? Padalieties, paldies!
Starp Bērzciemu un Mērsragu! Akmeņaina piekraste un salīdzinoši dziļāks! Esmu spiningojis tur un esmu noķeris! Ja nemaldos Olte tur uz mušu 11kg izvilka!
25.janvāris 2020, 13:19 | links
 
L-upesLinis [25.01.20]: Sveicināti.
Vai kādam ir pieredze spiningošanā šādos laika apstākļos posmā no Apšuciema-Engurei? Padalieties, paldies!
Ptetējā līča krastā spožas un ne tik spožas zivis var noķert. Gan jau ka tavā pieminētajā ar.
25.janvāris 2020, 13:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager