Ziņas

LV čempionāts pludiņmakšķerēšanā noslēdzies

27.un 28.augustā, Rīgā, Daugavā pie Voleriem notika Latvijas 2016.gada čempionāta pludiņmakšķerēšanā 3.(pēdējais) posms.

Sacensības Voleros ik gadu izceļas ar savu neprognozējamību zivju sugu ziņā un ievērojamiem lomiem, arī šogad pirms sacensību treniņi parādīja, ka rudens raudu aktivitāte vēl nav sākusies, toties lomos ir daudz nelielu breksīšu, trāpās skaisti asari un aizvien vairāk parādās mūsu ūdeņu jaunpienācēji - bullīši, kuru daudzums Daugavas lejtecē ar katru gadu strauji palielinās. Lielais dziļums un mainīgā straume (no stāvoša ūdens līdz pat ļoti spēcīgai) padarīja šo sacensību posmu īpaši sarežģītu, bet vienlaicīgi arī interesantu, ļaujot tikt pie labiem lomiem arī ne pašiem spēcīgākajiem sportistiem. Pēc divu dienu sacensībām par šī posma uzvarētāju kļuva Ivans Daņilovs, otrajā vietā Normunds Grabovskis, trešājā Igors Kude.

Pēc šī posma trīs posmu summā noskaidrojās arī šī gada Latvijas čempionāta pludiņmakšķerēšanā kopvērtējuma uzvarētāji. Jau sesto gadu pēc kārtas par Latvijas čempionu kļuva Ivans Daņilovs, otrajā vietā - Normunds Grabovskis, trešajā - Raitis Kozlovskis.

Detalizētus 3.posma un kopsavilkuma rezultātus var redzēt protokolā.

 
 
3139 skatījumi / LMSF / 29.augusts 2016, 20:32
[14] Komentāri | dilst | aug
 
eldorado

Normund, jāsaņemas, jāsaņemas!! ;))))

30.aug Atbildēt | Ziņot 0
ZivjuZaglis

aš veseli 17 dalībnieki. tas tak nav čempis, bet sētas mači :)

30.aug Atbildēt | Ziņot 0
NG-NG

tici vai nē, bet šis noteikti nav mazskaitlīgākais LČ, ja skatamies no vidējā sportistu līmeņa :), bet.... tev taču ir vienalga :), galvenais kaut ko ieķēzīt :)

30.aug Atbildēt | Ziņot 1
ZivjuZaglis
ZivjuZaglis > NG-NG:

neticēsi, man galīgi nav vienalga :) . cik noprotu arī tev, ja reiz atsaucies manam ķēzijumam :). manu komentu bij jālasa kā jautājumu - kāpēc tikai 17 dalibnieki? ir sajūta, ka visu, ko rīko lmsf ir kā privāta ballīte :) . pat visi trīs posmi Rīgā! :) . manis pēc lai tā arī paliek, sasauciet čomus kādā no rīgas kafeinīcām, izdaliet kārtis un uzraujiet zolīti, bet nebatonējiet man, ka nu pat ir noskaidrots LR čempions zolītē :) .

30.aug Atbildēt | Ziņot 0
NG-NG
NG-NG > ZivjuZaglis:

:))))) var jau maksligi sasedinat ari 30 dalibniekus :), bet ....vadošo sportistu limenis ir parak augsts, lai varetu kads kaut ko ietekmet :)), pietam tas pavisam nav lets sports un te ir palikuši tikai paši "slimakie" . Ar varu piespiest kadu teret savu naudu un laiku nevar, pietam LČ notiek pec starptautiskajiem noteikumiem, kas daudzus atbaida :)).

Igauņiem pludiņš ir miris jau, leišiem visi kasas un ari ir 15-20 cilveku pludina ...., taka pie mums vel viss nav tik slikti :)), mes nekasamies un katru gadu pa gadam jaunam pienak klat, diemzel ari pa kadam atkrit :), jo laiks uz vietas nestav :)).

Bet Riga viss notiek tikai tapec, ka te ir centrs un no 17 dalibniekiem 13-14 dzivo Riga :)))

30.aug Atbildēt | Ziņot 2
ZivjuZaglis
ZivjuZaglis > NG-NG:

neesmu iedziļinājies starptautiskajos noteikumos, taču, ja čempī piedalās vien pārdesmi «slimo», tad ir kas greizi (ņemot vērā makšķerēšanas popularitāti valstī). lai veicas. ;)

31.aug Atbildēt | Ziņot 0
johanson
johanson > ZivjuZaglis:

Es domāju, ka lielā mērā greizi ir tas, ka vidējā alga valstī ir nedaudz virs 800 eur pirms nodokļu nomaksas. Un ja viena posma izmaksas (neskaitot inventāru un ceļu) ir +/- 100eur, tad beigās galīgi "slimie" vien paliek :)...

Taču tik un tā tas nav slēgts izredzēto klubiņš. Jebkurš interesents var pieteikties un mēs tikai priecājamies par jaunpienācējiem...

31.aug Atbildēt | Ziņot 0
kola
kola :

Tiltu rajonā tie bullīši vēl nav manīti??? Man neviens nav vēl pieķēries.

30.aug Atbildēt | Ziņot 0
johanson

Bija bija... Tikai neteiktu, ka dikti daudz un ievērojama izmēra, bet pa kādam trāpījās.

30.aug Atbildēt | Ziņot 0
antonins

Riktīgu LR Čempionu varētu noskaidrot, ja viesiem būtu vienādi rīki un vienāds ekipējums, teiksim visiem 19 dalībniekiem lazdas kāta makšķere un lai pierāda kurš prasmīgāks!!! :)

1.sep Atbildēt | Ziņot 0
johanson

Ja tu domā, ka LV cēmpionātā vai pēc FIPSed noteikumiem notiekošajās sacensībās uzvar tas, kuram ir visdārgākā makšķere - tad tu dziļi maldies :) Viss kā reiz ir atrunāts - maksimālais barības daudzums, dzīvās ēsmas daudzums, štekera maksimālais garums utt. Tā ka lazdas kātu izdalīšana pat nav vajadzīga...

1.sep Atbildēt | Ziņot 0
opusums

apsveicu vīrus, īpaši Ivanu, kuru pazīstu personīgu un , kurš ir īsts copes fans, NG laikam noveco :)

1.sep Atbildēt | Ziņot 0
FishingMafia

Šogad pirmo reizi piedalijos L­Č 3.posma, un man pat sanaca nepalikt pedejam pirmajā dienā! Sakot no organizatoriem un beidzot ar dalibniekiem , visi bija baigi pozitivi, atsaucīgi un meģinaja man palidzet gan ar padomu, gan ar atlaidem veikalos :)))) Paldies, jums visiem, baigi patikami bija ar jums visiem iepazities :) Un visiem gribu ieteikt piedalities! Es pa 2am dienam uzzinaju vairak neka pa 3 gadiem!!! :))) PALDIEEEES!

5.sep Atbildēt | Ziņot 0
Girts7

Gribētos pamēģināt piedalīties Latvijas čempī pludiņa mačos.

23.nov Atbildēt | Ziņot 0
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers