Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
LMSF | 29.augusts 2016, 20:32 | 15 komentāri | 11008 skatījumi

LV čempionāts pludiņmakšķerēšanā noslēdzies

27.un 28.augustā, Rīgā, Daugavā pie Voleriem notika Latvijas 2016.gada čempionāta pludiņmakšķerēšanā 3.(pēdējais) posms.

Sacensības Voleros ik gadu izceļas ar savu neprognozējamību zivju sugu ziņā un ievērojamiem lomiem, arī šogad pirms sacensību treniņi parādīja, ka rudens raudu aktivitāte vēl nav sākusies, toties lomos ir daudz nelielu breksīšu, trāpās skaisti asari un aizvien vairāk parādās mūsu ūdeņu jaunpienācēji - bullīši, kuru daudzums Daugavas lejtecē ar katru gadu strauji palielinās. Lielais dziļums un mainīgā straume (no stāvoša ūdens līdz pat ļoti spēcīgai) padarīja šo sacensību posmu īpaši sarežģītu, bet vienlaicīgi arī interesantu, ļaujot tikt pie labiem lomiem arī ne pašiem spēcīgākajiem sportistiem. Pēc divu dienu sacensībām par šī posma uzvarētāju kļuva Ivans Daņilovs, otrajā vietā Normunds Grabovskis, trešājā Igors Kude.

Pēc šī posma trīs posmu summā noskaidrojās arī šī gada Latvijas čempionāta pludiņmakšķerēšanā kopvērtējuma uzvarētāji. Jau sesto gadu pēc kārtas par Latvijas čempionu kļuva Ivans Daņilovs, otrajā vietā - Normunds Grabovskis, trešajā - Raitis Kozlovskis.

Detalizētus 3.posma un kopsavilkuma rezultātus var redzēt protokolā.

 
 
[15] Komentāri | dilst | aug
 
badapiicka

Normund, jāsaņemas, jāsaņemas!! ;))))

30.08.16 Atbildēt | Ziņot 0
ZivjuZaglis

aš veseli 17 dalībnieki. tas tak nav čempis, bet sētas mači :)

30.08.16 Atbildēt | Ziņot 0
NG-NG

tici vai nē, bet šis noteikti nav mazskaitlīgākais LČ, ja skatamies no vidējā sportistu līmeņa :), bet.... tev taču ir vienalga :), galvenais kaut ko ieķēzīt :)

30.08.16 Atbildēt | Ziņot 1
ZivjuZaglis
ZivjuZaglis > NG-NG:

neticēsi, man galīgi nav vienalga :) . cik noprotu arī tev, ja reiz atsaucies manam ķēzijumam :). manu komentu bij jālasa kā jautājumu - kāpēc tikai 17 dalibnieki? ir sajūta, ka visu, ko rīko lmsf ir kā privāta ballīte :) . pat visi trīs posmi Rīgā! :) . manis pēc lai tā arī paliek, sasauciet čomus kādā no rīgas kafeinīcām, izdaliet kārtis un uzraujiet zolīti, bet nebatonējiet man, ka nu pat ir noskaidrots LR čempions zolītē :) .

30.08.16 Atbildēt | Ziņot 0
NG-NG
NG-NG > ZivjuZaglis:

:))))) var jau maksligi sasedinat ari 30 dalibniekus :), bet ....vadošo sportistu limenis ir parak augsts, lai varetu kads kaut ko ietekmet :)), pietam tas pavisam nav lets sports un te ir palikuši tikai paši "slimakie" . Ar varu piespiest kadu teret savu naudu un laiku nevar, pietam LČ notiek pec starptautiskajiem noteikumiem, kas daudzus atbaida :)).

Igauņiem pludiņš ir miris jau, leišiem visi kasas un ari ir 15-20 cilveku pludina ...., taka pie mums vel viss nav tik slikti :)), mes nekasamies un katru gadu pa gadam jaunam pienak klat, diemzel ari pa kadam atkrit :), jo laiks uz vietas nestav :)).

Bet Riga viss notiek tikai tapec, ka te ir centrs un no 17 dalibniekiem 13-14 dzivo Riga :)))

30.08.16 Atbildēt | Ziņot 2
ZivjuZaglis
ZivjuZaglis > NG-NG:

neesmu iedziļinājies starptautiskajos noteikumos, taču, ja čempī piedalās vien pārdesmi «slimo», tad ir kas greizi (ņemot vērā makšķerēšanas popularitāti valstī). lai veicas. ;)

31.08.16 Atbildēt | Ziņot 0
johanson
johanson > ZivjuZaglis:

Es domāju, ka lielā mērā greizi ir tas, ka vidējā alga valstī ir nedaudz virs 800 eur pirms nodokļu nomaksas. Un ja viena posma izmaksas (neskaitot inventāru un ceļu) ir +/- 100eur, tad beigās galīgi "slimie" vien paliek :)...

Taču tik un tā tas nav slēgts izredzēto klubiņš. Jebkurš interesents var pieteikties un mēs tikai priecājamies par jaunpienācējiem...

31.08.16 Atbildēt | Ziņot 0
kola
kola :

Tiltu rajonā tie bullīši vēl nav manīti??? Man neviens nav vēl pieķēries.

30.08.16 Atbildēt | Ziņot 0
johanson

Bija bija... Tikai neteiktu, ka dikti daudz un ievērojama izmēra, bet pa kādam trāpījās.

30.08.16 Atbildēt | Ziņot 0
antonins

Riktīgu LR Čempionu varētu noskaidrot, ja viesiem būtu vienādi rīki un vienāds ekipējums, teiksim visiem 19 dalībniekiem lazdas kāta makšķere un lai pierāda kurš prasmīgāks!!! :)

01.09.16 Atbildēt | Ziņot 0
johanson

Ja tu domā, ka LV cēmpionātā vai pēc FIPSed noteikumiem notiekošajās sacensībās uzvar tas, kuram ir visdārgākā makšķere - tad tu dziļi maldies :) Viss kā reiz ir atrunāts - maksimālais barības daudzums, dzīvās ēsmas daudzums, štekera maksimālais garums utt. Tā ka lazdas kātu izdalīšana pat nav vajadzīga...

01.09.16 Atbildēt | Ziņot 0
MV-F
MV-F :

Man šķiet ka akmens laikmets jau ir pagājis.

14.12.18 Atbildēt | Ziņot 0
opusums

apsveicu vīrus, īpaši Ivanu, kuru pazīstu personīgu un , kurš ir īsts copes fans, NG laikam noveco :)

01.09.16 Atbildēt | Ziņot 0
FishingMafia

Šogad pirmo reizi piedalijos L­Č 3.posma, un man pat sanaca nepalikt pedejam pirmajā dienā! Sakot no organizatoriem un beidzot ar dalibniekiem , visi bija baigi pozitivi, atsaucīgi un meģinaja man palidzet gan ar padomu, gan ar atlaidem veikalos :)))) Paldies, jums visiem, baigi patikami bija ar jums visiem iepazities :) Un visiem gribu ieteikt piedalities! Es pa 2am dienam uzzinaju vairak neka pa 3 gadiem!!! :))) PALDIEEEES!

05.09.16 Atbildēt | Ziņot 0
Girts7

Gribētos pamēģināt piedalīties Latvijas čempī pludiņa mačos.

23.11.16 Atbildēt | Ziņot 0
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager