Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
CopesLietas.lv | 17.aprīlis 2020, 16:02 | 1 komentārs | 542 skatījumi

Šajā žurnālā vīrusa nav

Pirmkārt, tā nav fiziski – žurnāls ir drukāts, iesiets un iepakots celofāna maisiņā pilnībā automatizētā procesā bez roku darba. Līdz žurnāla nonākšanai veikalu plauktos vai pastkastē paiet vairākas dienas, kuru laikā vīruss, ja arī ir kaut kādā veidā nokļuvis uz lapām, ir miris. Tāpēc nomazgā rokas un lasi droši!

Otrkārt, žurnāla saturā par vīrusu nerunāsim. Pietiek, ka ar to ir pilni visi mediji. Mēs runāsim par copi, par to, kā to padarīt rezultatīvāku, patīkamāku un arī populārāku.

Šajā CL numurā mēs ar večiem papļāpājām par copi Gaujā un Lielupē, par to, kāda tā bija agrāk un kāda ir tagad. Stipri nopietnāka saruna iznāca ar BIOR Zivju departamenta direktoru par lašiem un līdakām, par likumiem un liegumiem. Ne visos jautājumos mūsu domas sakrita, bet ir sajūta, ka mēs varētu iet vienā, kopīgā virzienā. Vēl šomēnes mēs iedziļinājāmies, kā un ar ko labāk doties bradāšanas piedzīvojumos. Atradām atbildi arī uz jautājumu, kas ir pinki un kāpēc tie mēdz būt zili, nevis rozā. Un vispār – tā fīdermakšķerēšana ir tik interesanta padarīšana, ja iedziļinās!

Vēl mums ir viens reti pamācošs stāsts no Raimonda Kinerta, mūsu šī gada pirmā pasaules medaļnieka, par to, kā pareizi salīmēt pieredzi, analītisku domāšanu ar vienkāršu čuju. Un arī par to, vai tiešām komandas intereses vienmēr jāliek augstāk par individuālo rezultātu.

Ne mazāk pamācoša ir Jura Bogdanoviča grēksūdze par tām trofejām, kas aizgājušas gar degunu, eleganti pamājot ar asti. Kolēģi gan runā, ka Juri allaž pavadot veiksme, viņam ķeroties tur un tad, kad citiem nekā. Zini, ar ko atšķiras profesionāls makšķernieks no amatiera? Viņš nepaļaujas uz veiksmi. Jebkuram var gadīties, ka nepareizā vietā, nepareizā laikā, uz nepareiza rīka un nepareiza mānekļa paņem trofeja. Tādi gadījumi ir, un to sauc par milzīgu cūceni. Apgūstot rīkus un tehniku, iemācoties lasīt ūdeni, reljefu, laikapstākļus, prognozēt zivju uzvedību, liekot kopā teoriju ar praksi, nepieciešamība pēc veiksmes samazinās. Tāpēc mēs veidojam šo žurnālu, un tāpēc tu to lasi – lai neļautu mis Fortūnai pārāk lielu vaļu.

Sargā sevi!

 
 
[1] Komentāri | dilst | aug
 
Malgomajfisk

Es tieši tādu infu ieliku kafejnīcas logā,-

šeit CORONAS nav,

bet ir svaigi pīrādziņi...:)

21.apr Atbildēt | Ziņot 1
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager