Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
rotinnss | 6.marts 2008, 10:49 | 37 komentāri | 10232 skatījumi

Vai ir pareizi un etiski turet lielveikalos dzivas zivis?

Staigajot ikdiena pa lielveikaliem MAXIMA, RIMI un citiem nakas saskarties ar dzivu zivju tirdzniecibu. It ka viss butu daudzmaz kartiba, ja vien nenaktos redzet ainas, kad akvarijos salaistas zivis slapst, ir apsistas, ar aprautam spuram u.t.t. Vai tiesam nav neviena, kas kontrole cik daudz zivju vienlaicigi atrodas akvarija? Saprotu, ka tas jau ir domatas nobendesanai un apesanai, bet vai ir etiski tas spidzinat pirms kads tas uzliek uz panas?

P.S.Foto par so rakstu varat apskatit mana albuma!

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 0 no 5
(Nav balsu) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[37] Komentāri | dilst | aug
 
rotinnss

Varbuut zinaataaji zin kaa ar to ciiniities!?

06.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
maituputns

pirms kāda laika tak bija baigā ažiotāža par šito tēmu, bet tagad tas viss atkal noklusis... cik atceros, tad toreiz vai gribēja panākt, vai panāca ka akvārijiem jābūt lielākiem, tur zivis nedrīkst būt vairāk par cik tur utt. utpr. bet pats redzu veikalos ka tas netiek ievērots ;( man jau liekas ka te būtu darbiņš dzīvnieku aizstāvjiem, jo zivis arī ietilpst viņu kategorijā! cits jautājums vai viņi vispār kaut ko panāks, bet izraisot kaut kādu rezonansi sabiedrībā, moš arī kaut kas notiks! lielveikali jau nava vienīgā problēm! otra vieta kur zivis tiek bendētas ir centrāltirgus - tur karpu "akvāriji" ir vienkārši pārbāzti ar zivīm, viņas visas ir vienā putrā! netiek lietoti arī humanizātori, kas man liekas ir obligāta prasība! nemaz jau nerunāsim par zemmēra zivīm, un zivju tirdzniecību aizliegumu laikos! šīs lietas nava un domāju ka vēl tuvākajā laikā arī netiks atrisinātas, jo tiem kas tur sēž augstos amatos, ir dziļi vienalga vai zivis smok vai ne! tā nu tas diemžēl ir!

07.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
Hugo
Hugo :

Ja jums gadās kaut ko tādu redzēt, iegaumējiet šo nummuru tel. 67039700 (PVD)


P.S. ļoti atsaucīgi cilvēki, ar lielu prieku uzvelk šos kretīnus. Nekautrējieties nosaukt savu vārdu un tel. nummuru, atzvanīs un paldies pateiks. Tas ir pārbaudīts un darbojas.

07.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
heino

Un kad Latvijas televizija raada ka latviesi Somija velk lidaku no alinga ar gafu,tad vai viss ir normali.Man berns prasija,vai zivei nesaap!Cik zinu,tad Latvija ir liegts sis zivju izcelsanas veids,tad kapec to raada pa sabiedrisko televiziju un vel nezeligi priecajas par so varondarbu.Vel tacu ir Eiropas saistosie noteikumi,kas liedz pirceja acuprieksa zives veikala galinat!Ari dzivas tirgot ir stingri liegts!


Ar maksķeri - 03.01.2008. 6160

VFS/LTV7 – 03.01.2008. Spilgtākie iespaidi no piecu Latvijas ceļotāju ekspedīcijas pa Jukonas upi. Somijas līdakas zem ledus.

www.tv.lv/static/consol...-4792C71E72B3}

10.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
heino

Redz, ari TV popularize cietsirdigu attieksmi,ko tad pectam no tautas gribam sagaidit.Ja es tapat inspektora prieksa Latvija darisu,tad vinam mani tacu jaasoda,vaine?

10.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
RolisLiepaja

Interesentiem -LV nav atļauts izmantot uztveramo āķi ( gafu ) tikai lašu , taimiņu un alatu , kā arī strauta foreļu uztveršanai .

11.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
heino

Rolis,bet intresanti,kads tam pamats?Vai sim zivim vairak sap,vai ari sesto nokerto lidaku un ar gafu izcelto varetu un vajag laist apakal lai varbut dzivo talak?Ka tu doma?Pec manam domam seit ir visa attieksme pret dzivo radibu nonivileta un nesaprotama padarita.

11.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
heino

Rolis,nenem to personiski,paldies ka diskusija pidalies!

Tas ka zivi izcela ar gafu manuprat nau etikas parkapums!Parkapums ir ka to pa televiziju a berniem rada,parkapums jau pec Latvijas likumiem ir zivs nenogalinasana uzreiz,bet ta nezeliga dizosanas kameras prieksa!A varbut sarunasim ar medniekiem un radisim agonija mirstosus trofejus vairak,radisim Zoro filmas,pecak sukstisimies ka visas setas ar so vardu aprakstitas!

11.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
RolisLiepaja

Pmats tam ir tāds , kad šīs sugas ir īpaši aizsargājamas LV un gafs var nodarīt lieku kaitējumu zivij .... A par pārējo var diskutēt nejēgā !!!

11.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
RolisLiepaja

Katrs izrāda un izsaka savu personisko attieksmi pret apkārtējo situāciju , cik cilvēku tik viedokļu būs ... tapēc pastāv likumi un citi normatīvie akti , kas reglamentē mūsu darbības vai bezdarbības ....

11.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
RolisLiepaja

MN 32.4. noteikumi :lomā paturamās zivs nogalināt uzreiz pēc to noķeršanas ....

11.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
rotinnss

A varbut sarunasim ar medniekiem un radisim agonija mirstosus trofejus --- VS --- Pmats tam ir tāds , kad šīs sugas ir īpaši aizsargājamas LV un gafs var nodarīt lieku kaitējumu zivij...

KOKS AR DIVIEM GALIEM.

11.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
RolisLiepaja

Nevajag meklēt ne kokus ne to galus un agonijā mirstošus dzīvniekus un cilvēkus var cauru diennakti skatīties Discovery vai Animal Planet un nevienam tas nerada nekādas emocijas .... Ieteiktu vispār neķert zivis , jo kā var sagādāt prieku tas kas zivij sagādā tādas ciešanas ..... Vienkārši ieteiktu nekrist galējībās , a par tām zivīm lielveikalos , jā nu nesmuki tas jau ir , ka piebāzts tik pilns , ka zivs smok nost !

11.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
heino

Ja,galejibas tiesam krist nevajadzetu!Vienkarsi pirms programas radisanas vajadzetu pridinat par raidijumu satueosam cietsirdibas scenam!Pirms filmam gan bridina par to,ka satur attiecigus skatus,bet laikamjau /ar makskeri /autori tik talu neaizdomajas.Bet nakosa paaudze bus tada,ar kadam vertibam mees to izaudzinasim!Varbut TV.LV tomer vajadzetu vadities pec labakajam tradicijam,nevis apsaubamam vertibam!

Redz ka pateicu!))

11.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
RolisLiepaja

Jā , labi gan pateici :))))

11.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
heino

rotinnss,tu esi labs puika,bet kapec tu zivi sava avatara esi piesejis.Varbut vel ir dziva un tu moki vinu?

Nenem launa,es ta jokoju!Bet katra joka sava dala taisnibas ar ir!

11.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
rotinnss

Vienkaarssi par cik bija sacensiibas, nezinaajaam ko dariit laist atpakall peec sveerssanas vai arii nosist.

P.S. Beigaas naacaas nosist, jo zinna sasniedza visus daliibniekus un visi gribeeja redzeet, tad arii patureeju!

12.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
maituputns

nu ja jau tā runājam, tad piemēram animal planet arī vajadzētu redaktēt ļoti daudz raidījumu, jo šaubos vai bērnam ir labi skatīties, kā lauvas medī zebras, pēc tam sadala tās, vai kā krokodils uzbrūk antilopēm! runa ir par to kas jau tiek piemērots citur pasaulē - raidījumu satura izvērtēšana! latvijai līdz tam vēl tālu!

par forelēm, lašiem, jā šīs zivis ir aizliegts celt ar gafu, jo viņas ir īpaši aizsargājamās sugas!

12.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
heino

Skatoties Animal planet mes jau zinam ,kas tur sagaidams.Tapat ari ar sausmu filmam!Bet skatoties TV.lv,nekad neko nevar skaidri zinat!Traks jau tur nekas nebija,bet vinkarsi bernelis mani nostadija neerta situacija,kad pajautaja vai zivei nesap!Vai tad taja raidijuma nepietiktu ja butu bez gafa paradijusi un bez tas mezonibas,jautajums tikai tiktalu!

Par to ka dala zivju ailiekta izcelsanai ar gafu ,bet dala ne,tas man neizprotami.Ka jau teicu,tad sesto lidaku varam celt ar gafu,bet ta ka loma vairak paturet nedrikst,tad samocitu laidisim atpakal.Vel ari pardomas izraisa tas fakts,ka cemeret zivis aizliegts,bet ar gafu vai tad necemerejam?

12.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
heino

Un vispar,runa jau bija sini raksta par etiku,es ari turpinaju runat tikai par etiku,bet jau ne veikala,tacu jau TV.LV,kuru vro daudz vairak tautas,neka veikalu!

12.03.08 Atbildēt | Ziņot 0
 
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager