Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
Aktuāli | 31.oktobris 2020, 13:30 | Komentēt | 780 skatījumi

Riebiņu novadā ar ZivjuFonda atbalstu realizēti vēl divi projekti

Ar Valsts Zivju fonda atbalstu šogad ir realizēti 2 projekti zivju resursu pavairošanas un atražošanas pasākumu jomā “Zivju atražošanas pasākumu veikšana Riebiņu novada Kategradas ezerā un Jāšezerā” un “Zivju pavairošanas pasākumu veikšana Riebiņu novada Zolvas ezerā”, pasākumā „Zivju resursu pavairošana un atražošana publiskajās ūdenstilpēs un ūdenstilpēs, kurās zvejas tiesības pieder valstij, citās ūdenstilpēs, kas ir valsts vai pašvaldību īpašumā, kā arī privātajās upēs, kurās ir atļauta makšķerēšana”.

Projekti realizēti ar mērķi papildināt zivju resursu krājumus Riebiņu novada Zolvas, Kategradas ezerā un Jāšezerā, tādejādi radot zivju dabiskai atražošanai labvēlīgus apstākļus, un lai nodrošinātu līdzsvarotu un ilgtspējīgu pašvaldības ūdenstilpņu zivju resursu attīstību, kā arī veidojot labvēlīgu vidi makšķerniekiem, rekreācijas un tūrisma attīstībai Riebiņu novadā.

Projekta ietvaros tika iegādāti un ielaisti: Jāšezerā – 9000 zandartu mazuļi, Kategrades ezerā – 12 000 zandartu mazuļi un Zolvas ezerā – 30 000 zandartu mazuļi.

avots

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 5 no 5
(1 balss) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager