Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
Aktuāli | 26.aprīlis 2021, 23:05 | 2 komentāri | 350 skatījumi

Izsludina pieteikšanos gada balvai zivsaimniecībā LielaisLoms2021

Zemkopības ministrija (ZM) aicina pieteikt zivsaimniecības nozares uzņēmumus un to pārstāvjus gada balvai zivsaimniecībā “Lielais loms 2021”. Balvas mērķis ir veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā. Izvirzīt pretendentus gada balvai aicināti ne tikai paši zivsaimniecības nozares uzņēmumi, bet arī nevalstiskās organizācijas, zinātniskās institūcijas un pašvaldības. Gada balvas pretendentu vērtēšana notiks attālināti.

Ministrs Kaspars Gerhards: “Ik gadu mēs atskatāmies uz paveikto, “Lielajā lomā” vērtējot zivsaimnieku paveikto. Taču šogad konkurss uzskatāmi spēs izcelt tos labos piemērus, kad zivsaimnieki neatlaidīgi turpināja strādāt arī pandēmijas radītajos krīzes apstākļos, veiksmīgi turpinot savu mērķu sasniegšanu, pārvarot krīzes radītās grūtības un izaicinājumus. Ir svarīgi ne vien būt lepniem par savu ieguldīto darbu un paveikto šajā grūtajā laikā, bet arī darīt zināmus savus sasniegumus – Latvijai ir ar ko lepoties!

Pretendenti gada balvai “Lielais loms 2021” tiks vērtēti šādās nominācijās: “Gada uzņēmums jūras zvejniecībā”, “Gada uzņēmums jūras piekrastes un iekšējo ūdeņu zvejniecībā”, “Gada uzņēmums akvakultūrā”, “Gada uzņēmums zivju apstrādē”, “Jauns un daudzsološs nozarē” un “Ieguldījums zivsaimniecības un ūdeņu apsaimniekošanas popularizēšanā”. Pieteikumi dalībai šajās nominācijās līdz 2021. gada 14. maijam iesniedz SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (turpmāk – LLKC) konsultāciju birojos vai Lauku atbalsta dienesta (turpmāk – LAD) Klientu apkalpošanas centros vai arī nosūta to elektroniski uz e-pasta adresēm llkc@llkc.lv (LLKC) vai prese@lad.gov.lv (LAD) ar norādi vēstules mērķī “Lielais loms 2021”.

Arī šogad tiks pasniegta balva nominācijā “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā”, kas tiek piešķirta personai par ilgstošu un nozīmīgu ieguldījumu zivsaimniecības nozares attīstībā. Pretendentus šai balvai var izvirzīt ar zivsaimniecības nozari saistītās nevalstiskās organizācijas, zinātniskās institūcijas un pašvaldības. Lai pieteiktu pretendentus balvai nominācijā “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā”, līdz 2021. gada 14. maijam jāiesniedz pieteikums ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā Rīgā, Republikas laukumā 2, (tālr. 67878705) vai jānosūta uz e-pasta adresi: kaspars.funts@zm.gov.lv.

Katrā nominācijā pretendentu vērtēšanas komisija noteiks vienu laureātu, kurš saņems balvu “Lielais loms 2021”, ZM diplomu un naudas balvu. Laureātu apbalvošana notiks 2021. gada nogalē. Šogad “Lielais loms” notiek 7. reizi.

Iepazīties ar gada balvas zivsaimniecībā “Lielais loms 2021” nolikumu, vērtēšanas kritērijiem, pieteikuma veidlapām un iesniedzamo informāciju var gada balvas “Lielais loms” tīmekļvietnē www.lielaisloms.lv.

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 0 no 5
(Nav balsu) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[2] Komentāri | dilst | aug
 
Foe
Foe :

Kaut kā nesapratu šī raksta jēgu makšķernieku forumā.

Makšķerniekiem ir jāpiesaka zvejnieki, balvu saņemšanā par iekšzemes ūdeņu izkāšanu?

Nu tad pirmkārt piesaku staģa kantori.

Mūža ieguldījums,gada uzņēmums,ieguldījums un t.t.

Nesavtīgas rūpes par zivju ceļiem,to regulāra attīrīšana no mazvērtīgām un nevienam nevajadzīgām zivīm.Tikai pateicoties Buļļupes un Daugavas savešanai kārtībā,lielie zivju bari var netraucēti peldēt uz nārsta vietām.

Otrkārt,nēģu zvejas kantoris ,,Tāpat nosprāgs,,.

Kurš vēl vislabāk atbilst kritērijam ,,Ieguldījums zivsaimniecības un ūdeņu apsaimniekošanas popularizēšanā”

29.apr Atbildēt | Ziņot 1
DSV
DSV :

Forsha atbilde,gribeju rasktit tp pashu.Mums japluaksina plaukstas vai,D

30.apr Atbildēt | Ziņot 0
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager