Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
Aktuāli | 11.oktobris 2021, 23:21 | Komentēt | 862 skatījumi

Klāt oktobra Copes Lietas

Šajā rudenīgajā numurā metrīgo līdaku lielmeistars Normunds Ikomass atklāj mums virkni interesantu nianšu, kas piešķirs jaunu garšu lāsumaino plēsēju copei. Savukārt Normunds Grabovskis atgriezās vimbu teritorijā, šoreiz atklājot to ķeršanas knifus Buļļupē. Karpiniekiem noderēs vadlīnijas, kas jāņem vērā, dodoties pēc rudens trofejām, bet piekrastes bušu kārotājiem vēl dažas būtiskas detaļas no Eiņa Asara.

Vēl oktobra Copes Lietās uzzini par copes niansēm Liepājas ezerā – gan no likumiskās, gan tīri praktiskās puses. Ja vairāk interesē upes, tad noteikti jāizlasa par džigošanas iespējām Daugavā virs Pļaviņām – visticamāk, tev nav daudz priekšstata par to, cik interesanta un aizraujoša var būt cope mūsu likteņupē. Savukārt, sacensību sekcijā šoreiz rūpīgāk ielūkojāmies tajā novirzienā, kas saucas foreļu spiningošana no krasta – tas patiešām ir ļoti aizraujošs sports ar virkni knifu un nianšu, kurus mums atklāja vecmeistars Māris Klauze. Visbeidzot, ārzemju ceļojumu nodaļa šoreiz devās medīt lielas alatas uz visādām mušām un, jāsaka uzreiz, badā nenomira.

Atgādinām, ka sākusies žurnālu abonēšana nākamajam gadam. Kā ierasts, visi Copes Lietu abonētāji saņems dāvanā CL sienas kalendāru, CL lasītāja karti, kas nodrošina atlaides labākajos copes inventāra veikalos, un piedalīsies Lielajā Abonēšanas Loterijā. Balvu fonds tajā sasniedz 15.000 eiro un starp balvām ir tādas interesantas preces kā Mercury laivas benzīna motors, Garmin eholote, Fox karpu gulta, Norfin jaunākā modeļa copes kostīms, dāvanu karte no Copes Nams, NGT Latvia veidots komplekts karpu copei un vēl virkne vērtīgu lietu. Turklāt katrs abonētājs var izvēlēties sev nepieciešamāko un lielajā loterijā “cīnīties” tikai par to vienu balvu.

Visērtāk abonēt Copes Lietas ir vietnē www.abonesana.lv , savukārt viszemākā abonementa cena gadam būs spēkā līdz 31. oktobrim – 27.98 eiro

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 5 no 5
(1 balss) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager