Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
Aktuāli | 21.decembris 2021, 20:26 | Komentēt | 1775 skatījumi

VVD inspektoriem talkā nāks 11 apvidus automašīnas

Šī gada decembrī Valsts vides dienests (VVD) ar Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) atbalstu papildināja zvejas kontroles tehnisko nodrošinājumu ar 11 speciāli aprīkotām apvidus automašīnām, kas īpaši piemērotas bezceļu braukšanas apstākļiem un lieti noderēs cīņā ar maluzvejniekiem. Automašīnas vides inspektoriem sniegs iespēju piekļūt grūti pieejamām vietām, pārvarēt dažādus šķēršļus un saglabāt izcilus redzamības apstākļus arī nakts stundās.

VVD zvejas kontroles komandas rīcībā nodotās Mitsubishi apvidus automašīnas ir pielāgotas zivju resursu kontroles vajadzībām. Tās aprīkotas ar zivju šķirošanas galdu un svariem, dronu un portatīvo datoru uzlādes vietām, kā arī tajās ērti pārvadāt aprīkojumu un izņemtos nelikumīgi ievietotos zvejas rīkus – tīklus un murdus.

Transportlīdzekļi jau tiek izmantoti VVD reģionālajās vides pārvaldēs un Zvejas kontroles departamenta Jūras kontroles daļas un mobilās grupas darbā, veicot zvejas kontroli jūras piekrastē.

VVD izsaka pateicību Lauku atbalsta dienestam un Zemkopības ministrijai, ar kuriem ciešā sadarbībā tika rasta iespēja piesaistīt investīcijas 393 525,06 EUR apmērā no EJZF līdzekļiem.

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 5 no 5
(1 balss) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager