Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
CopesLietas.lv | 14.janvāris 2022, 18:33 | Komentēt | 976 skatījumi

Policija brīdina par ledus bīstamību Rīgā

Ilgstošais sals un biezā sniega kārta rada ilūziju, ka Rīgas ūdenstilpju ledus varētu būt pietiekami biezs, lai uz tā droši atrastos. Taču ledus kvalitātes analīze liecina, ka tā biezums ir nevienmērīgs, svārstoties no aptuveni 7cm līdz pat dažiem milimetriem, turklāt esošais ledus ir porains, kas paaugstina tā trauslumu.

Ņemot vērā, ka ir sācies skolēnu ziemas brīvlaiks, policija aicina vecākus savām atvasēm atgādināt, ka pašlaik pilsētā uz ledus atrasties ir aizliegts un tas ir bīstami. Tāpat policija aicina zemledus makšķerniekus būt pacietīgiem un sagaidīt brīdi, kad oficiāli tiks atļauts atrasties uz ledus.

Katru ziemas sezonu speciālisti no Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes monitorē ledus biezumu un kvalitāti Rīgas ūdenstilpēs, īpaši uzmanību pievēršot populārākajām pulcēšanās vietām un zemledus makšķernieku iecienītākajām vietām. Pašlaik ledus biezums ir nevienmērīgs un porains, turklāt to klāj bieza sniega sega, kas rada mānīgu iespaidu par ledus izturību.

Atgādinām, ka no 3.decembra Rīgā ir uzsludināts paaugstinātas ledus bīstamības periods – šajā laikā uz ūdenstilpju ledus Rīgā atrasties ir aizliegts. Sods par atrašanos uz ledus var sasniegt 100 eiro.

rpp.riga.lv

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 0 no 5
(Nav balsu) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager