Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
Sacensības | 23.maijs 2022, 17:02 | 1 komentārs | 415 skatījumi

Jūnija sākumā notiks acensības “Lielupes zandarts 2022”

Šogad Jelgavas atklātās sacensības makšķerēšanā no laivām “Lielupes zandarts 2022” notiks 4. jūnijā no pulksten 5.30 Lielupē no autotilta Jelgavā līdz Kalnciema tiltam Jelgavas novada Valgundes pagasta teritorijā.

Pulcēšanās vieta: pie laivu slipa Pilssalas ielā Jelgavā. Reģistrācija sāksies pulksten 5.00, dalībniekiem iesniedzot iepriekš sagatavotu pieteikuma formu (sacensību nolikuma 2. pielikums). Pulksten 5.30 tiks dots sacensību starts, pulksten 15.00 plānota lomu svēršana, pulksten 15.30 – apbalvošana.

Dalībnieki var startēt individuāli vai komandā pa diviem cilvēkiem (vismaz vienam jābūt pilngadīgam). Dalībnieki netiks dalīti pēc vecuma vai dzimuma. Sacensību dalībniekam jāuzrāda derīga makšķerēšanas atļauja, kas noteikta Makšķerēšanas noteikumos. Makšķerēt atļauts, izmantojot vienu makšķerēšanas rīku (velce, spinings). Dalības maksa – 10 eiro no dalībnieka skaidrā naudā sacensību dienā pirms sacensībām.

Lomā tiks ieskaitīti pieci zandarti un piecas jebkādas citas zivis (asaris, līdaka, salate, sams u.c.), par katru zivi piešķirot punktus saskaņā ar sacensību nolikumu. Sacensību 1.–3. vietas ieguvēji individuālajā un komandu vērtējumā tiks apbalvoti ar medaļām, diplomiem un balvām. Lielākā zandarta īpašnieks tiks apbalvots ar balvu 200 eiro apmērā.

2021. gadā pandēmijas dēļ sacensības “Lielupes zandarts” nenotika. Kā alternatīva tika rīkots konkurss makšķerniekiem “Lielupes zandarts 2021”, ļaujot dalībniekiem pieteikt zandartu, kas noķerts Lielupē 2021. gada jūnijā. Konkursā uzvarēja Ēriks Glagaus ar 750 gramus smagu zandartu. Savukārt 2020. gadā sacensības notika klātienē, un tajās uzvarēja Juris Ullas no Kuldīgas ar 3640 gramus smagu zandartu.

Sacensības rīko makšķerēšanas sporta klubs “Lielupes brekši” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

Sacensību nolikums.

Foto: no Jelgavas Sporta servisa centra arhīva

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 5 no 5
(1 balss) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[1] Komentāri | dilst | aug
 
Davis-Di

Zandarts vietām vēl nav iznārstojis dēļ vēsā pavasara, būs slaktiņš no ligzdām.

26.mai Atbildēt | Ziņot 0
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager