Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
Sacensības | 11.jūnijs 2022, 21:28 | Komentēt | 813 skatījumi

Arī Jelgavas pilsētā ir zivis

Šodien, 11. jūnijā Jelgavas pilsētas ūdeņos tika aizvadīts Latvijas čempionāta spiningošanā no krasta pilsētas vidē (streetfishing) 2. posms. Siltais un saulainais laiks pulcēja par vienu censoņu komandu vairāk nekā to bija savācies uz pirmo posmu Liepājā. Tas liecina par šī izcili demokrātiskā un pieejamā sporta veida augošo popularitāti makšķernieku vidū.

Par to, cik nopietni vīri uzņem šo čempionātu, jelgavniekiem bija iespēja pārliecināties vairāku pēdējo nedēļu laikā - intensīvi treniņi notika gan Lielupē, gan citos pilsētas ūdeņos. Zināmas neskaidrības radās ar izpratni par to, kas ir un kas nav privāts krasts un kur tieši sacensību laikā drīkstēs makšķerēt. Kādam varbūt jāatkārto ģeometrijas pamatlikumi, citam kāda juridiska nianse.

Tomēr pasākums ir noslēdzies veiksmīgi un otrā posma uzvarētāji noskaidroti. Pirmie, tāpat kā Liepājā, komanda RatterBaits (Valters Rubenis un Roberts Valters). Atšķirībā no pirmā posma šiem vīriem divreiz vairāk punktu (un zivju) - 15088 punkti. Otrajā vietā Jelgavā ierindojās Ulmus Medus Fishing Team (Jānis Briedis un Gatis Malmeisters) - 6985 punkti. Tas ir krietni mazāk nekā uzvarētājiem un noteikti vienam otram liks izdarīt secinājumus. Trešie komanda Via Marine (Kaspars Šverns un Guntis Zariņš) - 6704 punkti.

Līdz ar to jau ieskicējas labākie šajā disciplīnā - ar divām pirmajām vietām Ratter Baits ir praktiski neķerami, bet par atlikušajām divām vietām uz pjedestāla būs nopietna cīņa.

Apsveicam visus 2.posma uzvarētājus un tiekamies noslēdzošajā 3.posmā Rīgā 9. jūlijā!

Liels paldies visiem sacensību atbalstītājiem - Ratter Baits, Mana Cope, Makskeresanaskarte.lv, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, CopesLietas, Ēsma, LITE un Jelgavas pilsēta.

foto: Eduards Ņesterovs

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 5 no 5
(1 balss) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager