Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
Inventārs | 3.novembris 2023, 14:33 | Komentēt | 623 skatījumi

Uztveramais tīkls - svari

Ideja vienā veselā apvienot visparastāko uztveramo tīklu ar visparastākajiem elektroniskajiem svariem nesa kompānijai Frabill balvu par ICAST izstādes labāko produktu kategorijā “Makšķerēšanas aksesuāri”. Patiešām – tagad mums vairs nav jāmokās pašiem un jāmoka zivs, ņemot to ārā no uztveramā tīkla, liekot iekšā svēršanas somā vai, nedod dievs, sverot, iekārtu aiz žokļa. Arī rakties pa somām svaru meklējumos pēc zivs noķeršanas vairs nevajadzēs, viss nepieciešamais būs pa rokai.

Ar Frabill Witness uztveramo tīkliņu svēršana kļūst pavisam vienkārša – atliek vien to pacelt gaisā ar visu zivi un nolasīt svaru rādījumu ekrāniņā. Kas būtiski – svari ir noregulēti atbilstoši paša uztveramā tīkliņa svaram, tātad rādīs precīzu zivs svaru, un tev nebūs jānodarbojas ar kalkulēšanu, atskaitot no rādījuma sveramās somas svars. Maksimālais zivs izmērs, ko šādi var nosvērt, ir 30 mārciņas jeb 13,6 kg.

Pilnai laimei uz uztveramā tīkliņa kāta ir sazīmēts lineāls, ar ko ērti izmērīt zivs garumu.

Ja saudzīgs noķer&atlaid princips tev ir prioritāte, tad šis patiešām ir īpaši efektīvs risinājums, kā zivij nodarīt vismazāko skādi svēršanas procesā.

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 5 no 5
(1 balss) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager