Os555 [1.mai]: Šodien no 6.30-11 bez pieskāriena, tad biki salasījām no 11-14 4gab - 52, 79,83, 110. Tipiski Lielupei maijā- 100x100 metros un uz džerkiem visas.
1.maijs 2024, 14:53 | links
Os555 [1.mai]: Šodien no 6.30-11 bez pieskāriena, tad biki salasījām no 11-14 4gab - 52, 79,83, 110. Tipiski Lielupei maijā- 100x100 metros un uz džerkiem visas.
svens76 [1.mai]: Willy [19m]: Lielupe.skaists sezonas atklāšanas rīts!Tik daudz laivu liekas nebiju redzējis!Daudz pano ekipāžu,kocenes,pūšļi utt...pilna upe!Ui,man ar barā nepatīk!:)ap 12jau daudzi pazuda
Zivs gan īpaši aktīva nebij,bet divas mamzeles laivā dabuju!viena kaķim,otra lai aug!smuka trīniece pie laivas aizgāja un vēl viena atvilkās līdz laivai palūrēt,vai tas tiešām esmu es!?:)
..nu tā kkā!uz velci nekā,visas copes uz mazo bbno rīta ieskrēju ķīsī, visas populārās vietas kolhozā, aizmaucu uz pretējo pusi pie zoo, divas ap 60-65 uz mazo džerku pierunāju, viena smukāka atnāca palūrēt līdz laivai. smuka, ùdens dzidrs, saulìtè atràdìjàs. bet nu nepatīk man tie 1 maija bari, jau sūcu aukstu aliņu mājās saulītē. arī kaifs:)
Willy [1.mai]: Lielupe.skaists sezonas atklāšanas rīts!Tik daudz laivu liekas nebiju redzējis!Daudz pano ekipāžu,kocenes,pūšļi utt...pilna upe!no rīta ieskrēju ķīsī, visas populārās vietas kolhozā, aizmaucu uz pretējo pusi pie zoo, divas ap 60-65 uz mazo džerku pierunāju, viena smukāka atnāca palūrēt līdz laivai. smuka, ùdens dzidrs, saulìtè atràdìjàs. bet nu nepatīk man tie 1 maija bari, jau sūcu aukstu aliņu mājās saulītē. arī kaifs:)
Zivs gan īpaši aktīva nebij,bet divas mamzeles laivā dabuju!viena kaķim,otra lai aug!smuka trīniece pie laivas aizgāja un vēl viena atvilkās līdz laivai palūrēt,vai tas tiešām esmu es!?:)
..nu tā kkā!uz velci nekā,visas copes uz mazo bb
Davis-Di [20.04.24]: Kaut kas jau ķeras arī pavasarī, redz Strītfishing Rīgas posmā šodien arī mazo asarīti skrāpē ar atvadu un pa kādam 25cm+ arī trāpas, bet to jau nevar salīdzināt ar copi vēlāk vasarā vai uz vasaras otru pusi.Skaidrs, ka salīdzināt nevar.
Cik atceros pavasarī, maijā man tas asaris vienmēr ir bijis cimperlīgs, gan seklajos ezeros, gan citur, laikam pa īstam vienu reizi no Maija atceros, kad normāli izšāva vienā Kurzemes ezerā, te arī bilde:
Davis-Di [19.04.24]: Lielai daļai asaru tagad lēnām domas citā virzienā, kā arī punči pilni ar ikriem un pieņiem, kas mazina vēlmi maili sist iekšā.Jap.
Ar nanojig gan jau var labāk piemānīt.