Kā gāja copē (atskaites)?

...labs,smukulis,tiešām laba zuvīte...
Ta' ko jūs tā kā jauni skuķi?Cik tad svarā bija tas "smukulis"?
7.augusts 2010, 08:11 | links
 
Biju uz Pētera dīķi. Kādas 7 karpu copes. Mājās pārvedu 1 karpu ap 2 kg. Daudz shodu jo sēdēju zālēs un no tām karpu dabūt laukā nereāli, bet cope interesanta. Viss ar pludiņu un kukurūzu.
7.augusts 2010, 06:50 | links
 
mlg2
mjaa, viens traapijaas dikti smuks :)
akm
labu apetiiti:)))
7.augusts 2010, 01:35 | links
 
Ziviniek, visas manas nerealizētās copes turpat kuņģos vien atradās :)
7.augusts 2010, 01:18 | links
 
par skaitu klusē,bet viens zanders Zivniekam bij Skaistulis:)
7.augusts 2010, 01:17 | links
 
shovakar biju ielaidies ieksh taas peljkjes :))) kompaanija bija akm(Akmens_Viesis) un otraa laivaa mlg2, bija veel paradzeets Bralitis, bet tas muus uzmeta :( saakumaa cope likaas galiiigi shvaka, ko nevareetu teikt par mlg2, jo shim peedeejaa mirklii radaas iespeeja ielaisties stundu aatraak un tad shis tika pie smukas zivtinjas, mees ar akm laidaamies veelaak un nacaas samierinaaties ar paarpalikumiem :( bet tik un taa copiite bija, vieniigi taa arii neizpratu, kamdeelj akm netika pie smuka zanderiisha jo copes bija labas, un viss paareejais arii bija ok, bet zanders domaaja savaadaak un liidz sachokam taa arii neatvilkaas! man nospiideeja drusku vairaak un tiku pie smukaam zivtinjaam - cik?? par to maate daba klusee :))))) Ne asakas!
7.augusts 2010, 01:06 | links
 
biju uz karpas diikki, divas. Viena 2kg otra maza ap 400 g.
Aizvakar tur pat 3 zivis, visas ap 1,5 kg.
Negribéja nekádus músdienu gardumus un maisiijumus, vieniigi tarpu.
7.augusts 2010, 00:13 | links
 
noFX - nevar buut ka mailu nau, man gaujaa vinas vienmeer keras, nu kad kakim savaigas :D

ar spiningu provee tikai agri no riita vai veelu vakaraa. ja uz liidakaam.
7.augusts 2010, 00:00 | links
 
Gauja pilnīgi tukša...

Pa 3 dienām 4x biju copēt Gaujā, gan uz pludu, gan uz spiningu gan uz MM neviena paša kuaiņa nebija... Nezinu kas ie vainas bet fakts kā tāds, vairākas vietas iemēģinātas, vairākas ēsmas, bet pat ne raudiņu ne kādu mazu mailīti neizdevās nomedīt. Žēl... Mēģināsim vēlāk..
6.augusts 2010, 23:25 | links
 
šodien beidzot sāka ņemt brekšēni pie manas laipas Lielupē. No 4 rītā kārtīgi sabaroju (Tukuma straume + Salmo Lielais breksis), bet līdz 10 domāju ka atkal palikšu bešā, tāpat raustīja mazie. Un nedaudz vēlāk jau pieteicās pirmais breksēns (Ap 0,5 kg) un cope sākās, līdz 13 savilku 14 breksēnus (Kopējais svars 5,3 kg). Ap 12 straume iz maijās un ar tādu pašu ātrumu sāka plūst atpakaļ, domāju ka jāmet miers, bet pēc 20 min pārtraukuma copes turpinājās un tieši šajā laikā noķēru lielāko breksēnu 920gr. Un pārliecinājos ka Owner āķi tiešām ir super, tievi bet nu asi un izturīgi pēc velna, baltajam tārpam izgāja cauri vienā setā.
6.augusts 2010, 20:25 | links
 
Pa to video;tad kad es viņu pievienoju CL forumā,tad bija.Tagad lietotājs ir viņu atsaucis/izdzēsis.
6.augusts 2010, 18:11 | links
 
Man vakar Lielupē pie baltās kāpas tas pats.Plaukstas lieluma breksēni uz gruntenes nāca ārā aš pa 2 gabali uzreiz.Uz maili (arī gruntene) 3 asari un 2 nerealizētas copes.
6.augusts 2010, 12:21 | links
 
no 7 liidz 11 Lielupee pie Gatciema tik vien kaa plaukstas brekshelji....bet rausta bez jeegas.
6.augusts 2010, 12:09 | links
 
Āķi! ko Tu tukšu video esi ielicis?
5.augusts 2010, 21:35 | links
 
shiti nakt ap 15 plauzhiem virs 400 g lidz 600 g
Lielaakaa dalja turpina peldeeties. Iesaku arii citiem nelielus breksiishus laist valjaa!
5.augusts 2010, 21:33 | links
 
Divus vakarus pēc kārtas ar veco pa vecajām vietām Lielupē..ap Zirgu salu un gar molu...
Vakar..1 mēra līdaciņa 58 cm...2 atlaistas....
Šovakar..1 zanduks 53cm pretī Slokas slimnīcai uz gumiju..pa grunti dauzot..4 atlaistas zemmēra līdakas..pa sēkļiem aiz salas...un kādas 5 reizes kaut kam ievilka pa zobiem un patirinājies aizgāja mājā:):):)
Nekas jau spīdošs..priecē ka parādījusies kaut kāda dzīvība...mēģināju džigot..bet nekā...
Svaigs gaiss un veselīga sejas krāsa jau arī ir labi:):):)
Visiem ne asakas:)
5.augusts 2010, 21:28 | links
 
Vakar un šodien biju Gaujā. Vakar vakarā dabūju sapalu 35cm 600g (līdz šim bijuši tikai 15-25cm). To palaidu vaļā. Šodien dabūju sapalu 45cm 1.100KG,personīgais rekords :)
5.augusts 2010, 18:13 | links
 
vakar vakarā ar GintsGG un mlg2 ielaidāmies tajā peļķē :) soreiz ar mailīti bija problēms, bet kauc cik sakasijām. Cope vakar bija dikti švaka, bet salīdzinoši ar dienu, kad bija filmēšana, lielāko daļu izdevās realizēt. jāteic, ka GintsGG priekš pirmās reizes tika pie smuka loma - 2 smuki mēri un čupiņa ar zemmēriem, mlg2 - 1 mērs un ar čupiņa ar zemmēriem, man pašam vot īsti nesapratu vai nu 3 vai 4 mēri un ar čupiņa ar zemmēriem, nu un jau tumsā bijām maliņā...
p.s. vakar tas brengulīts bija maktengards, bet šodien no rīta galva kaut kā dulla bija :)))
5.augusts 2010, 08:45 | links
 
Ja ņem auklu rokā ar jūtām-kā ziemā,ar iespēju slidināt caur pirkstiem,tad pavisam droši var ņemt.
4.augusts 2010, 23:39 | links
 
Mirtin apdomājies - - ķerot zanderus citreiz raudiņa jāliekuz āķa- vai tu to varēsi izturēt :)))
4.augusts 2010, 23:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager