Tīkli atgriežās !!!!!!!!!!!!!!!!!

Piezvani zvejniekiem, pasūti un ātri vien varēsi braukt pakaļ. Piemēram, manā galā (galīgi ne pie Siguldas) manam paziņam ir dīķis, kurā viņš uz pasūtījumiem ķer līņus un citas karpveidīgās!

Domāju, ka Tavā galā arī kāds atradīsies.
23.decembris 2011, 22:36 | links
 
Jāraksta iesniegums Eko bodei ;)
23.decembris 2011, 22:36 | links
 
Brālīti , nečīksti , aizej un noķer lotu , būs daudz labāk par jebkuru kārpu .
23.decembris 2011, 22:38 | links
 
Brālīt...
...par postu 22:15-super...
...kravcevičam11-liels -FUI.Nez kurā vietā Micuks kādam draudēja,ko ?...
...ja vien neesi galīgi tups...
23.decembris 2011, 22:45 | links
 
Ginča lotas man jau ir:)) Man vajag līdaku - un rīt !!! :)) Bet tā patiesībā ir baigā niša - zivju veikals . Te piem Siguldā tirgū tikai trešdienās ja paspēj var renģi nopirkt .Citās dienās atsos gintsggpetrovič :))) Mammīši izpērk momentāli ! :)) Citas sugas ieskaitot breksi un līni vispār deficīts :)) Tāda nu ir tā tirgus situācija .
23.decembris 2011, 22:50 | links
 
Gribu redzēt ,ko brēksiet pēc pāris gadiem ,ka viss būs izskāsts.Nu tad jau,lai Gauju ar oficālie zveijnieku okupē ar tīkliem.Katrā ziņā esmu kategoriski pret tīkliem.
23.decembris 2011, 22:56 | links
 
Skaidrs man ir business, 1,2, 4,5 dienās piegādāt zivis Siguldas tirgum. 8-ņos sapērku centrāltirgū pilnu maisu un 10-os siguldā, pret pavasari pirkšu jaunu laivu

Cik noprotu tad zvejnieku pederācija bīda to likumu centralizēti. Tas nozīõme notikusi klusa saruna ZM gaiteņos. Tad vajag organizēt no MOSP puses klusu sarunu ar Laimdotu (nevajag rakstīt vestules, vajag pieteikties uz pieņemšanu). Paralēli vajag taisīt sabiedrisko domu caur medijiem un beztabu
23.decembris 2011, 23:17 | links
 
Bralitis, uz ko ir balstīts tavs apgalvojums?

Kur lai tu ņem līdaku nemācēšu pateikt, es cenšos ēst tās zivis kuras pats esmu noķēris, attiecīgi neinteresējos kur zivis var nopirkt.
23.decembris 2011, 23:24 | links
 
es ko gribeetu teikt tiiklu sakaraa,ja balstas uz cilveeku godapraatu,un regulaari parbauda tiiklus,un,ja gadas lomi,tad patur maksjernieku noteikumos paredzeto daudzumu un meru,tad ,manuprat,parkapums ir stipri parspiileets...kaada starpiba,vai pec noteikumiem nokjeru uz aakja vai tiiklaa...
23.decembris 2011, 23:30 | links
 
gulbis37, vai tik nejauc pašpatēriņam ar rūpniecisko zveju? Tas ko grib atjaunot ir rūpnieciskā zveja = Kuģis brauc, savāc vērtīgāko, pārējo izgāž pār bortu.
23.decembris 2011, 23:36 | links
 
zvaigzne,protams,ka runaaju tikai par pashpaterinju....sheit ir copmanju,nevis zvejnieku portaals...
23.decembris 2011, 23:38 | links
 
Gulbi starpība ir tur ja uz āķa noķeru mazo - atkabinu un atlaižu, bet ja tīklos mazās sapinas un nomirst - ko tad . Izlidināt 10 zemmērus lai dabūtu vienu mēru ??? Iepinķerējas sīkās arī tīklos ar lielām acīm,par murdiem pat nerunāju -tur uzreiz kirdik :(( Zivis tautai vajag -citādi galva nestrādā re ku piem pasviedu biz.ideju Duglasam (bet tas tāpēc ka daudz ēdu zivis -tās veicina domāšanu) ,būtu viņš nodzīvojis līdz sirmam vecumam un nemaz nezinātu ka vajag Siguldā zivju veikalu :))))))
23.decembris 2011, 23:39 | links
 
zvaigzne,nu tu iedomajis,ka kugjis brauc pa Babiites ezeru...ta vinsh tur uzsediisies tai seklaja putraa;)))))))))
23.decembris 2011, 23:40 | links
 
Braaliit,ja regulari parbauda tiiklu,tad nekas nenospraagst...ne jau vienreiz diennaktii..ik peec paris stundaam.
23.decembris 2011, 23:41 | links
 
visi kuģi nosvilināti, tik laiveles palikušas, tāpēc spiežās iekšzemē dziļāk! Izsijās to, kas vēl kustās.

Nu, tad..., par tiem kas jūrā:)
23.decembris 2011, 23:45 | links
 
gulbis37, kuģis uzsēdīsies, bet laiva? Zvejnieka un makšķernieka lielākā atšķirba ir tajā vai tas ir bizness vai nav. Zvejnieks ķer, pārdod un no tā dzīvo, ar ko tas vairs nav svarīgi.
Galvenais jautājums vai iekšējie ūdeņi, spēj pavilkt komerciju?
Mans uzskats ka nevar, ka pietiek tiem kas ķer priekš sevis un savas ģimenes.
Valsts savu nodokli saņem tāpat, tikai makšķernieku gadījumos - no makšķernieku veikaliem un tiem, kas saistīti ar šo lietu (laivu ražotāji, motoru pārdevēji utt.).
23.decembris 2011, 23:45 | links
 
Varbūt . Cik esmu tīklus izvilcis - vienmēr esmu beigtas zivis atradis ,reti kad kāda bij dzīva. Ja zvejnieks dara godam savu šepti -man nav nekādu pretenziju,Un vēl ja darītu kā ķīnā - kur vienmēr var nopirkt dzīvu zivi - vispār abām rokām esmu par.
23.decembris 2011, 23:46 | links
 
Bralitis, tā arī neatbildēji uz ko ir balstīts tavs apgalvojums?
23.decembris 2011, 23:47 | links
 
gulbis37...
...daudz tādu tīklinieku ,kas pārbauda tos ik pēc 2 h...?
...pašam smiekli nenāk...?
23.decembris 2011, 23:47 | links
 
ja,taa ir..viss jau balstas uz godapraatu,grozies,ka gribi...samaksa par licenci,nomarkjee tiiklu,un velc likumos noteikto normu,un tupi pie tiikla klat,tapat kaa pie copenes...ejot maajass,tiklu araa,un chau...inspektors pienaak,licence ir,norma ir,viss atbilst,un ok....ja tikai tas tieshaam taa notiktu,bet liidz tam veel 50 gadi jaaug.
23.decembris 2011, 23:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager