Tīkli atgriežās !!!!!!!!!!!!!!!!!

nu uz veselību
7.janvāris 2012, 01:12 | links
 
Vaņa, kasīt pakaušus varēs pie ministeres!
7.janvāris 2012, 01:04 | links
 
weekend, puikas laikam ieņem. Rīt varēs kasīt pakaušus.
7.janvāris 2012, 00:48 | links
 
Vanem, nu droši, droši... Lielie Naži jau ir prom!
7.janvāris 2012, 00:31 | links
 
gandrīz aizrijos, kurkulis atgriezies
Labi, lai rij, pa ģēlu
7.janvāris 2012, 00:18 | links
 
Vanem
Kas neglīts:-)
7.janvāris 2012, 00:17 | links
 
Nazi
Uzskati kā gribi. Šeit paužu savu viedokli.
Jā...pie visām iespējām mēģināšu ierobežot tādu organizāciju darbību, kas ierobežo brīvas tiesības izmantot publiskus ūdeņus.
7.janvāris 2012, 00:16 | links
 
neglīts paņēmiens.
7.janvāris 2012, 00:08 | links
 
Šis jau izskatās ka BIOR darbinieks kurš izsniedz zinātniskos pamatojumus cenšās iespaidot mūsu darbību. Tagad arī skaidrs no kurienes zvejniekiem nāk BIOR atzinumi par zveju un lomiem!
Un man dēl tāda spiediena būs jāpārkāpj likums. Varu Tev droši teikt ka nebūs tā kā Tu to saki.
6.janvāris 2012, 22:50 | links
 
Jā.
Mans mērķis ir nolikvidēt LM organizētājus publiskās ūdenstilpēs, nepieļaut LM organizēšanu MN noteiktajos liegumos, publiskajās ūdenstilpēs.
Personīgi pret nevieno nekas nav. Pašrēizējā likumdosana atļauj atkāpes no noteikumiem (manās uztverē...nepieļaujami).
Gribi rīkot LM...slēdz līgumus par ūdenstilpēm kuras nav publiskas, izdomā noteikumus kuri ir draudzīgi makšķerniekam, kuri nesatur papildus aizliegumus no MN...tieši pretēji...nāc viņiem pretī. Parstāvi makšķerniekus. Pagaidām Jūsu organizācijai nekas par to neliecinas- papildus aizliegumi, u.tt..
Beidz čakarēt zvejniekus, kuri ir tik pat pilnvērtīgi izmantot zivju resursus, ,kā makšķernieki.
Ja esi dabas sargātājs(zivju), tad mekle pārkāpumus(nopietnus)...nevis tas ka makšķerniekš makšķerē ar 3 makšķerēm un zvejniekam nav karodziņš pareizā izmērā, bet gan 10 zemmēri un zvejniekam 100m lieki tīkli(nenogriežot esošās birkas)...drāz tādus ja vari to pierādīt.
6.janvāris 2012, 22:24 | links
 
Jeeska- Zinu ka Tev nepatīk zvejnieki...samierinies...nāksies!
Varbūt pēc tāda teksta gribēji pierakstīt- ja nē tad neapstiprināsi LM???
6.janvāris 2012, 22:00 | links
 
Jeeska- parunāsim par VAA organizētajiem LM un to cik un kas Tev būtu sakāms par zvejniekiem!
1. Cik daudz saistības ir ar zvejniekiem.
2. cik kompitents Tu esi sniegt zinātniskos pamatojumus par LM, ja esi ieinteresēta persona no makšķernieku puses.
3. kas ir mainijies kopš pagājušā gada, ja Tu sniedz savādāku zinātnisko pamatojumu.
4. Lai mainītu ZP nav jāveic kāds monitorings un kad viņš ir veikts?
6.janvāris 2012, 21:58 | links
 
Nazi
Kaut kad nesen savā postā līdzīgu situaciju minēji ar makšķerniku karti....neredzu atšķirību strap zvejniekiem.
Zinu ka Tev nepatīk zvejnieki...samierinies...nāksies. Atvaino. Tavi organizētie LM nolikumi ne pa visam nav draudzīgi makšķerniekiem....attvaino:-)
6.janvāris 2012, 21:52 | links
 
Jeeska - kur ir teikts ka 1janvārī drīkst zvejot bez licences! Tad jau arī Tu vari paņemt murdu un iet zvejot, pateikt ka es domāju ka būs! Un nezinu vai makšķerniekam būtu attaisnojums ja nav makšķernieku kartes. Pasaki man lūdzu ka nevarēja nopirkt!
Tākā es nēsu AP noformējis, man vispār nekas nedraud! Ja būtu murdz vilkts ārā būtu izņemšanas protokols un smalki viss safilmēts!
6.janvāris 2012, 21:34 | links
 
kaut kāds leļļu teātris! Es jau biju cerējis ar kovboja cienīgām pakaļdzīšanām un šaudīšanos, a te, tirgus bābas rāda. Būtu labāk iefilmējuši Liskinam pludiņus, lai apskatās.
Un ko tad Liskins tik neizlēmīgs- jālemj Saeimai, senātam, kongresam?!
specNaža smīniņš, jā- dikti aizdomīgs šķita.
Vanem- a ko jānogaida, a? de Fakto?
6.janvāris 2012, 21:31 | links
 
Nazi
Arī makšķernieku kartes nevar visur nopirkt....tici man "Staģis" nebūs tas kas sev dzīvi "Čakarēs" (aizstāvu zvejniekus). Visticamāk ka papīri ir nokārtoti....zaudētājs būsi tu...atbvaino.
Pamēģini vienu murdu izraut ārā,,,iesūdzēs Tevi pa pilnu programu, ....privāts.
6.janvāris 2012, 21:25 | links
 
Imitations plāns ir labs un gana vecs. Šāda tipa plānu izmanto arī biedrība Atlantijas lasis. Vienīgā problēma LV būs tā, ka nebūs kas šo pasākumu finansē. Skopais latvietis jau neies savu naudu uz tādām muļķībām tērēt jo nopelnīt takš nav iespējams.
6.janvāris 2012, 21:08 | links
 
Visoptimālākais variants, kā novērst zvejošanu ar tīkliem, murdiem etc. vispār pašā saknē.
Vajag pieturēties pēc sekojoša plāna:
1. Nodibinām zivjsaimniecību "Zaļais purkšķis".
2. Iesniedzam attiecīgai pašvaldībai iesniegumu par rūpnieciskās zvejas tiesību nomas līgumu slēgšanu komerciālai zvejai attiecīgajā pašvaldības teritorijā uz visiem zvejas limitiem.
3. Par cik pieteikums par zvejas limitiem konkurēs ar citām zivjsaimniecībām - pašvaldībai jārīko izsole.
4. Pārsolām visus un iegūstam monopolstāvokli zvejā attiecīgajā pašvaldības teritorijā vismaz uz 3 gadiem.
Par cik Z/S "Zaļajā purkšķī" ietilpst tikai morāli stipri cilvēki viņi neveic zveju ar zvejas rīkiem, bet atļauj zivīm plaukt un zelt attiecīgajā pašvaldības teritorijā.
Rakstīts pēc Greenpeace analoģiska rīcības plāna....
6.janvāris 2012, 21:04 | links
 
Es jau arī saku lai zvejo, bet noteikumi taču visiem vienādi! Tur jau nebija dzirdams viss teksts, tur varēja norēkties tikai aiz tā ka vīrels atklāti izrādija ka viss ir po......, viņš ir Francijā un nezvejo, bet zvejo viņa murdi.
Bail man nav gan, vienkārši mēs saskaņojam reidus ar VP un JIŪP un ja viņi ir ar mieru piedalīties es tak nevaru teikt - nē! Jo vairāk cilvēku zina jo labāk esi savu pakaļu piesedzis. ;)
To zvejnieku virsaiti redzēju pirmo reizi, nemaz tik briesmīgs neizskatijās!
6.janvāris 2012, 20:48 | links
 
labs darbins kas padarids,malacis.,bet ko Arajs vilkas tev lidzi ,pasam nav dusa uzrakstit protokoly. ..vai bailes no ta staga ipasnieka.jesli sit znacit uvzaet.
6.janvāris 2012, 20:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager