Tīkli atgriežās !!!!!!!!!!!!!!!!!

nedaudz nogaidīsim.
6.janvāris 2012, 20:28 | links
 
Smaidīt nav aizliegts
6.janvāris 2012, 20:20 | links
 
Nevarēja neievērot smīniņu runājot ar to Staģis īpašnieku. Interesanti par ko jāņirdz.
6.janvāris 2012, 20:19 | links
 
Nazi
Nu atslābsti par tiem zvejniekiem...lai zvejo.:-)
6.janvāris 2012, 19:59 | links
 
Nu ko lai dara, kam tagad viegli! Kravcevics- man nav darba saistību ar VVD, un mani nevar ietekmēt ne algas ziņā, ne kā savādāk! Mans pienākums piefiksēt, tā arī dariju!
6.janvāris 2012, 19:39 | links
 
Nazi-atkal tiesa uz 100gadiem:D
6.janvāris 2012, 19:34 | links
 
Kravcevics11, nesaki man ko darīt un es neteikšu kur tev iet.
Vai tik nav tas Vimbukroga "Ivo" atgriezies pie rakstīšanas :)
6.janvāris 2012, 18:56 | links
 
Valaini , nu ka padomā par sevi un nākotni, jūtu neesi pārliecināts - pēc šī raidījuma - gatavojies lūgt atstāšanu VVD rindās, Jūs vienkārši nezinat aizmugures lietas 3 dienu laikā, varat jau zvanīt un pārbaudīt savu neaizskaramību - Jūs vienkārši jau tajā dienā UZMETA.

Tāpēc nesapņo par tiesisko valsti -----kauns pakļauties MELIEM!
6.janvāris 2012, 18:00 | links
 
Un paskatīsimies ko parādīs bez tabu. Vai vēl būs luste lekties!
6.janvāris 2012, 17:39 | links
 
Kravcevics- šeit neviens nemeklē ienaidniekus un tas ka neraksta tas nenozīmē ka neseko! Skat ka pašam nesanāk meklēt.
6.janvāris 2012, 17:38 | links
 
Varētu Tev piekrist par smakām, kā saki rodas no nekurienes:)))
Pavēro šo sadaļu pēdējās 2 dienas, vai neliekas, ka esi kļuvis vienīgais, kas mēģina cepties, attopies datora mīcītāj, esi palicis utopiskā ienaidnieka dziļā aizmugurē, ja vien saproti savā digitālā paurī kaut ko, politika ātri mainās un lūzerus sit pat savējie, iesaku griezties pie sava kunga tā Dieva Helpa:)))
6.janvāris 2012, 15:36 | links
 
Kravcevics11, neesi ne pirmais, ne pēdējais, kas te anonīmi smird par cilvēkiem kurus nepazīst
5.janvāris 2012, 19:07 | links
 
Pareizi Pieno Žvaigzdes - kā jūties pie datora - garlaicīgi vienam pašam, es to zinu, kā jūtas vientuļš vecis, kam par visu ir ko teikt, bet trūkst kārtīgas lauku mauķeles. Tēma ir izsmelta, rīkojums no augšas ir bijis, tāpēc sekojošie teksti varbūt derēs visiem tikai potences palielināšanai. Jūsu Oraculum.
5.janvāris 2012, 18:46 | links
 
moderators, nazis ir vienā diskusijā izskaidroja kāpēc ir sabiedriskais vides inspektors, nevis valsts vides inspektors un kāpēc nodarbojas ar to, ar ko nodarbojas, nedomāju ka ik pa laikam vajadzētu atkārtoties....
Neskatoties uz to ka man nepatīk ka Nazis liek vienādības zīmi starp maluzvejnieku un zemūdens mednieku, esmu priecīgs, ka ir tāds kā Naizis, kas atrod un velta savu laiku un savus līdzekļus maluzvejnieku ķeršanai. Jo īpaši tāpēc, ka valsts ierēdņi, kuriem būtu jādara viss, lai valstī būt pienācīga kontrole, neko nedara lietas labā.
5.janvāris 2012, 18:10 | links
 
specNazim> varēji jau neatbildēt, apmēram tā kulinārija skaidra. Kaut kas tajā visā nelīmējās kopā!
5.janvāris 2012, 15:27 | links
 
 
moderators- kam man būtu jābūt???
5.janvāris 2012, 09:15 | links
 
Nazis> a kāpēc Tu esi sabiedriskais?
5.janvāris 2012, 00:47 | links
 
5.janvāris 2012, 00:39 | links
 
Ir noteikumos kā aci mēra, bet kā diegu nav
4.janvāris 2012, 23:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager