Tīkli atgriežās !!!!!!!!!!!!!!!!!

Būs štrums - mērīsim!
4.janvāris 2012, 23:18 | links
 
Nazi- ir kaut kur noteikumos iekšā, kādā attālumā jābūt murds no murda upē, auklas resnums uz ko visi grēko, bet problēma ar mērīšanu, tad ar acs izmēru un marķēšanu, ja gribās tad gandrīz pie katra murda piesieties.
4.janvāris 2012, 23:05 | links
 
paskaties MK 30.11.2009.noteikumiNr.1374 tur visi limiti
4.janvāris 2012, 22:56 | links
 
Malikis- es domāju Daugavu zem Rīgas hes!
4.janvāris 2012, 22:54 | links
 
Man uz 40 km Daugavas izņem līdz 10murdiem, limits ja nemaldos 67
4.janvāris 2012, 22:52 | links
 
Neatminos cik bija murdu Igaunijas lielākajā ezerā, liekās ka līdzīgs cipars. Bet ezers ir 35 km garš un platākā vieta 15km. Mums Daugavai cik un cik rīki sanāk!!!
4.janvāris 2012, 22:34 | links
 
Man nav iebildumu pret inspektoriem, mani trcina tā tīklu būšana Daugavā! Izvairoties no tiem kā slalomā jāmauc ar laivu!
4.janvāris 2012, 22:29 | links
 
Man nav iebildumu pret inspektoriem, mani trcina tā tīklu būšana Daugavā! Izvairoties no tiem kā slalomā jāmauc ar laivu!
4.janvāris 2012, 22:29 | links
 
Vot pamēģini nepiekrist!
Trīšu zūbinu!
4.janvāris 2012, 22:24 | links
 
Vot te es nazim pilnībā piekrītu! Pats gan karti nopērku gada nogalē!
4.janvāris 2012, 22:19 | links
 
Vinijs- Teikšu savu viedokli, ja makšķerniekus štrāfē par to ka nav kartes 1 janvārī tas ir stulbi un nekorekti, tad šos zvejniekus kas aizmirsa licenci uz kautkādiem 8 murdiem vajag likt cietumā.
Sencis- tie brīvdienu liegumi ir nosacītajās vietās un uz zvejas tīkliem.
4.janvāris 2012, 22:18 | links
 
Noteikumi par rūpniecisko zveju iekšējos ūdeņos

http://www.likumi.lv/doc.php?id=156708
4.janvāris 2012, 22:17 | links
 
Palabojiet mani, kungi, bet man šķiet, ka kādreiz kautkādos normatīvajos aktos bija noteikts, ka tīklus nedrīkst likt brīvdienās. Šajā sakarā 2. jaut:
1. vai šādi noteikumi ir spēkā?
2. vai 1. janvāris nav brīvdiena?
4.janvāris 2012, 22:11 | links
 
Copmanis- ja ar tādiem nostrādā nu jau 12 gadus tad ir zināmi knifiņi. Man stukaču daudz, bet šoreiz bija plānots un pieteikts reids. Alberts ar mums brauc strādāt, un kā redzam dažreiz tas noder!
Bet visi tie pēkšņie niki lai rej.
4.janvāris 2012, 22:10 | links
 
Personīgi es neesmu zvejnieks. Nazim minēju piemēru, ka mūs, makšķerniekus štrāpē uz nebēdu, bet tīkliniekus nē! Ne jau tīklinieki katru gadu apmaksā zivju resursu atjaunošanu, mēs to daram!
4.janvāris 2012, 22:10 | links
 
neitralais - tavu kompetenci var redzet :)
tiko paspeji piereģistrēties bet viedoklis par nazi ir ?????

copmani - par juraskrabi ,tiešām toreiz tur bija tā apsurdā situācija. Toreiz arī nazis tur piedalijās, un es arī. pārsteigti mēs bijām.

Kas attiecas par nazi un cik viņam šeit būtu jādiskusē - neitralais - nesatraucies, viņš paspēs sevi parādīt ūdeņos.

Bet labvēļi vai nelabvēļi lai taču cenšās nazim jau tas ātrumu nemazina ;D
4.janvāris 2012, 22:10 | links
 
Neitrals- Tu man algu nemaksā, tātad manas stundas pavadītās te neskaiti. Tavs intelekts ir zemāks par vidējo ja Tu atļaujies aizskart nepazīstot cilvēkus. Jā man ir naids pret maluzvejniekiem kas zvejo ar tīkliem, manā skatijumā "Staģis"ir taspats kas Dripes kungs. viņš arī vienu vakaru aizgāja ikrus paēst. tam staģim vajadzēja izvākt murdus un tad doties uz ārzemēm. un labā zivju gājienā nav 1kg zivtiņu.
imitions - piefiksēts normāli!
4.janvāris 2012, 22:07 | links
 
Parādās visādi Frukti kas norej Nazi, tie paši "zvejnieciņi" visticamāk ka ir.
Bez tabu ar Albertu ar veltīgi nebija, gan kāds Nazim nostučīja par to faktu. Bet vajag tos zvejniekus čakarēt, piebāž pilnu Daugavu ar tīkliem un murdiem, nav kur pavelcēt.
4.janvāris 2012, 22:01 | links
 
Nazis jau tikai konstatē faktu, ir bijis pārkāpums vai nē to noteiks vides dienests. Atceroties no zives.lv tur ņēmās pa Daugavu tāds Jūraskrabis, šis izņēma veselu lērumu nemarķētu murdu kurus atdeva vēlāk īpašniekiem. Cerams ka šoreiz sodīs, varbūt...
Nelikumīgos rīkus ja zināms saimnieks drīkst iznīcināt tikai pēc VVD lēmuma pie tam kopā ar VID.
4.janvāris 2012, 21:56 | links
 
Lasot šos komentārus godīgi man nāk smiekli. It īpaši par lietotaja Nazis komentāriem.Kā pats atzīst ka ir sabiedriskais inspektors, uzskatu ka viņam būtu jābūt daudz maz neitrālā pozīcijā starp zvejniekiem un makšķerniekiem,bet šīnī foruma sadaļa var ļoti labi saprast ka tā nav, un šeit lielā mērā notiek kaut kādā ziņā naida kurināšana pret zvejniekiem un it īpaši pret kaut kādu tur stagi-1un tā īpašnieku itkā viņš būtu ar saviem 8 murdiem tur kās murdu oligarhs.:D Smieklīgas ir arī runas par licences atņemšanu, šeit nekur nefigurēja citi pārkāpumi un par ,manis prāt diezgan smieklīgu pārkāpumu visi bļauj kā aunu bars jāanulē licence kaut arī lielākā daļa pat nevīžoja apskatīties MK noteikumus. Tāpēc secinu ka Misters nazis nav apveltīts ar pārāk lielu intelektu un noteikti izglītībā nav augstāka par vidējo, un visā visumā ir apburts ar zvejnieku iznīdēšanu. Nerunājot vispār par to kā var atļautis sabiedriskais inspektors no plks.12 - 22 sēdēt un rakstīts visādas teiksim ar darba gaidu ne pārāk atklātas lietas. It kā nebūtu ko citu darīt kā piemēram tvarstīt nelegālos maluzvejniekus vai kādus citus nopietnākus pārkāpējus.!!!!
4.janvāris 2012, 21:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager