Tīkli atgriežās !!!!!!!!!!!!!!!!!

hramoj- es to saprotu un paldies ka piedāvājat palīdzību, pilnīgi noteikti to izmantošu!
Ar enkuriem ir tā ka ja velk ārā tad visu, ja nu viņu attaisno tad var būt jauna prasība par kaitējumu, viņam taču zelta enkurs bija!
4.janvāris 2012, 18:47 | links
 
normali! pareiza pieeja.
4.janvāris 2012, 18:45 | links
 
Ja tas sūda murds tur bija nelikumīgs un spēka pietrūka viņa izcelšanai, tad Nazi - sauc palīgā. Būs tev token gatavi kādi 20 makšķernieki un vēl daži noteikti ar motorlaivām. Un vēl paņem dažus zemūdens medniekus, kuri pārgriezīs enkurveidīgos izstrādājumus un tas murds būs nahrenizēts. Un tas viss bez valsts naudas tērēšanas.
4.janvāris 2012, 18:41 | links
 
likums ir pārkāpts! Viss, balli beidzam. Tā ir sistēma, nav izņēmums.
4.janvāris 2012, 18:39 | links
 
Ak vai mani Kravcevics11 ir atmaskojis!!!!!! :DDD

Kravcevics11- izskatās ka esi visus uzrakstus uz sienām un žogiem izstudējis, un tu visam tam tici??? Varbūt arī vairākiem esi autors?
Mani uz tiem gaiteņiem sūtīt nevajag savulaik pietiekoši pastaigāju!!!
4.janvāris 2012, 18:34 | links
 
Ja būtu bijusi licenze, vai murdu skaits atbilda licenzei, vai to vienalga bija vairāk ?
4.janvāris 2012, 18:31 | links
 
Valaini , tā tik turpini un klausi pasūtītājus - Nazi:) aizej uz Saeimu vai rezerves variantā uz Mk un izlasi kas rakstīts netālu no griestiem - par paša godīgumu un neuzpērkamību par Jūdasa grašiem un likumu izpildi kā Latvijas pilsonim, kuru ārzemēs neviens negaida tādā kompektācijā kā Mauthauzenē , ja gadījumā neesat tur bijis , uz vārtiem kur vaņģoja ebreju zvejniekus Nāves jūrā bija izkalts raksts :( Jeden das Seine) ja nezini palasi Helpu, ir tāds beļģu rakstnieks, dzimis Briselē 1955.gadā.
4.janvāris 2012, 18:22 | links
 
komunists, zinu par sēnēm un ogām, ir tādi, kas no šī rūpala pārtiek. Par laimi, zivis kuras noķēruši amatierzvejnieki (makšķernieki un ...), saskaņā ar likumu, pārdots aizliegts.
4.janvāris 2012, 18:21 | links
 
Brusis, nevajag dziļi līst, pagarg Dievs vēl dziļi braukt mežā, var apmaldīties. Ne pirmo reizi dird ziņas par personām kas diennakti klīdušas. Jāņem piemērs no tiem, kas Ādažu poligonā sēnes lasa, var izbraukāt ar sabiedrisko, un pēc pāris adrenalīna pilniem mirkļiem ar kāroto sēni zobos vari doties mājās.
Ar mašīnu braukt sēņot vispār bīstami, salasīsies kādas tur haluciogēnās sēnītes, lietu piešūs.
Bet pa lielam, ir tāda apsudra situācija, ja meža ceļi skaitās pie ceļiem?
4.janvāris 2012, 18:16 | links
 
tas ir loti labi.tas nozime ka tu sastadiji adm prot uz kokreta zejnieka?,kurs parbaudija murdus bez licenzes.Super!
4.janvāris 2012, 18:15 | links
 
Es konstatēju, savācu pierādijumus, un pēc piederības nodevu materiālus administratīvās lietvedības uzsākšanai.
4.janvāris 2012, 18:05 | links
 
tas tacu ir dazadas lietas.
4.janvāris 2012, 18:02 | links
 
nazi. es tevi nesaprotu tas zvej zvejoja bez licenzes ,vai tu konstateji tiklu atrasanos.
4.janvāris 2012, 17:59 | links
 
Zvaigzne,ja atceries mūsu diskusiju,tad sēņot,vismaz ar autotransportu,Latvijā ir aizliegts.Meža likums saka,atļauts pārvietoties.Par apstāšanos vai stāvēšanu ne vārda.Dabā redzamās kabatas likumos nav vispār.Pilvarotās pesonas kvītis jau ir sagatavojušas.Tā kā-sū,īgs bizness.
4.janvāris 2012, 17:58 | links
 
Zvaigzne, sēnes jau sen uzpērk biznesmeņi. pārsvarā gan gailenes un baravikas. leišos viens pat par miljonāru pamanījies kļūt!
4.janvāris 2012, 17:47 | links
 
NG, es gribu nopirkt sēnes. Veikalā es varu dabūt šampinjonus un kaut ko līdzīgu suņu sēnēm, bet ēdamas. Ja gribu gaileni, beku lien mežā un kaujies ar ērcēm un odiem. Kāpēc nevienam neienāk prātā mežā augošo sēņu lasīšanu pataisīt par rūpniecisku biznesu?
Tas ir tikai mans viedoklis. Gribi karpu, pangasijas fileju ej uz veikalu, tur tās zivis ir, neesmu redzējis ka kādā Rimi siļķes nebūtu. Bet ja gribi līdaku, asari, zandartu, tad tāpat kā ar sēnēm, pacel savu aizmuguri, nopērc gada katri, piederumus un uz priekšu.
Kopš kura laika valsts interesēs ir izpildīt untumus, un kur varu iesniegt iesniegumu, ka gribu svaigu medījuma gaļu katru dienu redzēt Valles bodē?
Vanems, atvainojos, nodarbojas ar apzinātu statistikas vispārējo datu tendenciozu interpretāciju, ja piemin vidējo, jāpiemin dispersija, kas kaut kā Vanemam ir aizmirsusies.
4.janvāris 2012, 17:36 | links
 
šitos, kas kāš ar tonnām vajag riktīgi uzpasēt!
4.janvāris 2012, 17:18 | links
 
Jā komunist- un vispār izsaukuma zīme.!!!
4.janvāris 2012, 17:17 | links
 
bļin- ja papīri nav kārtībā, tad tak nevar to murdu likt! punkts!
4.janvāris 2012, 17:16 | links
 
NG-NG es neredzu citu iespēju kā šiem uzliktsodu par zveju bez licences, tas nozīmē ka tas būs viņiem pa kuplajām biksēm.
Vinijs- Lai es vēl Tevi vestu uz iecirkni man būtu jāpiemaksā, man vairāk nav ko citu darīt kā vizināt manā glaunajā mašīnā! :DDD
Par to nogriežšanu necīnīšos jo man vairāk bail no tavas sievietes nekā no tevīm! Es jau tāds knīpa ar Latvju bāleliņa svaru vien esu!
4.janvāris 2012, 17:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager