Tīkli atgriežās !!!!!!!!!!!!!!!!!

Manā skatījumā vēl viena svarīga lieta , visi publiskie ūdeņi tikai pašvaldību apsaimniekošanā, nekādu privāto firmu saimnieku, piemēri mums valstī ir kur nokauj publiskos ūdeņus.
5.jūnijs 2014, 12:47 | links
 
Nu beidz liekuļot. Kopš kura laika tev vajag atļauju kaut ko publicēt? :)
Par MT pats nopelnīji. Nez kāpēc es nelamāju Mirtinu, kurš MOSP var saukt par kroplu veidojumu trīsreiz dienā, jo viņš to pateiks, nečakarējot copes koleģialitāti un negudrojot teorijas klāt, pietiek jau esošo.
5.jūnijs 2014, 12:29 | links
 
Tā nav padošanās maliķu priekšā, bet protest pret nesakārtoto likumdošanu un Rīgas diktātu pret visu. Man attieksme ir ja vienojamies tad kaut vai no publiskiem zvejniekus visus ārā (izņemot spec. zveju) , bet tad visiem , makšķerniekiem , medniekiem vienādus noteikumu( manā skatījumā limiti vērtīgām sugām 2 gab.) un kaut kas lai atlec no visa pašvaldībai ja viņas kontrolē, vai tā būs novada atsevišķa LM karte, tas viss ir runājums, bet nedomāja ka sabiedrība tuvākos gadus būs tam gatava.
5.jūnijs 2014, 12:08 | links
 
V.S.O.P.-beidziet runāt par nodokļiem no makšķerniekiem, jo mīts jau labs, varbūt viņi kaut kur Rīgā ne jau mums te uz vietas un nokontrolēt makšķerniekus nav tik viegli, visi zina ka noķer 5 līdakas jāved uz bagāžnieku un ķer tālāk. Rīt pacelšu jautājumu ka mēs novadā beidzam sargāt, lai valsts ja var un grib lai sargā jo tā nav pašvaldības funkcija, jo nenāk finansējums.

Malikis2011, 5.jūnijs 2014, 11:52


Šī nav konstruktīva attieksme, Aivar. Izkstās pēc padošanās... maliķu priekšā.
5.jūnijs 2014, 11:56 | links
 
V.S.O.P.-beidziet runāt par nodokļiem no makšķerniekiem, jo mīts jau labs, varbūt viņi kaut kur Rīgā ne jau mums te uz vietas un nokontrolēt makšķerniekus nav tik viegli, visi zina ka noķer 5 līdakas jāved uz bagāžnieku un ķer tālāk. Rīt pacelšu jautājumu ka mēs novadā beidzam sargāt, lai valsts ja var un grib lai sargā jo tā nav pašvaldības funkcija, jo nenāk finansējums.
5.jūnijs 2014, 11:52 | links
 
Andri Grīnberg, tevi sapratu, tas gan manās acīs neattaisno MT lietošanu, jo tas ir personisks aizskārums, atbildēt uz tevis rakstīto ātri un kvalitatīvi nevar. Laiks būs vakarā, bet ir cits jautājums, vai tev būs vēlme lasīt?
5.jūnijs 2014, 11:51 | links
 
Lūk viens kvalitātes kontroles jautājums piemēram (esmu jau to uzdevis, pretī saņemot tikai ķengas) -

kopš a.god. Nazis darbojās Buļļupē un nedaudz pārsteidzās, nav bijis neviena protokola turienes zvejniekam. Divi gadi, ķīviņš un spiediens milzīgs, oponentu vidū daudzi sabiedriskie inspektori, mobilā grupa utt..
Pa šo laiku neviena pārkāpuma, nevienas saiknes ar kreiso zivju tirgu.

Par ko tas liecina, vaicāju.

a) Ka pārkāpumu nebija?
b) ka zvejas pretinieki pamatā ir gatavi braukt tikai ar muti?
c) ka ir problēmas kontroles galā, un tās var novērst ar izstrādāto ieteikumu X, kurš tūlīt tūlīt būs gatavs. Jo mums tak baigi rūp zivis.

Akmens_Viesis, 5.jūnijs 2014, 11:00


Paprasi Mārtiņam kāds papīrs attiecībā par šo lietu uzpeldēja komisijā.
5.jūnijs 2014, 11:45 | links
 
V.S.O.P.-kļūst redzemāki, bet zūd darba jēga, kāda sū.. pēc drāzt vietējos par tiem 30m. nelegālo tīklu ,zemūdens medniekus , ka atbrauc pilsētas gaļinieki ar konkrētu aprīkojumu un ar velci izmeļ 10 reizes vairāk nekā vietējais ar tiem 30m nelegālā tīkla un piedrazo visur kur grib?

Malikis2011, 5.jūnijs 2014, 11:31


Un ko - pret pilsētniekiem roka neceļas? Šķiro pārkāpējus? Beidz... Tu taču tā nedari.

Tas, ka advencēts copmanis ķer vairāk - tā tas ir. Tāpat kā arī nodokļos viņš jau ir samaksājis joperesetē vairāk aprīkojumu pērkot un pie Tevis to visu atvelkot/aizvelkot. Tā taču nav skaudība?

Kā tagad atceros Liepues reidā satikto nevainīgo onku, airu laivā ar spinigu rokā..... aukliņa pārtrūksi... maisiņā vimbiņas... ar TV pēdām... TV notrūka kontrolei tuvojoties... UN?
5.jūnijs 2014, 11:37 | links
 
Mirtin, uz tavu jautājumu atbilde ir... diemžēl, tizla - kamēr nevar radīt muļķudrošu sistēmu, tikmēr drošības pēc labāk lai netiek veidots nekas ilgmūžīgs.
Tipa, ja esam krāni, lai pēc laika var izmest ārā. Beztermiņa sadarbības līgumi neatmaksājas, tā ir veģetācija nevis orientēšanās uz rezultātu. Pusgads, gads, maksimums divi.

Zivju fonda sastāvs piemēram, ir iecementēts likumā. Un kur ieguvums? :) Paprasi Tevis pieminētajam ĀŪ, ko viņš par to domā.
5.jūnijs 2014, 11:32 | links
 
V.S.O.P.-kļūst redzemāki, bet zūd darba jēga, kāda sū.. pēc drāzt vietējos par tiem 30m. nelegālo tīklu ,zemūdens medniekus , ka atbrauc pilsētas gaļinieki ar konkrētu aprīkojumu un ar velci izmeļ 10 reizes vairāk nekā vietējais ar tiem 30m nelegālā tīkla un piedrazo visur kur grib?
5.jūnijs 2014, 11:31 | links
 
V.S.O.P. - Demokrātijā tomēr lemj vairākums.

Un pienāk brīdis, kad vairākums kļūst par mazākumu:) Redzi, ja sākotnēji netiktu melots, ka tiek veidota makšķerniekus vienojoša organizācija, nevis savas taisnības cauri lobēšanas apvienība, tad varētu tev piekrist. Taču ja gribēja visus apvienot, tad balsošana ar vairākumu organizācijas darbības sākumposmā ir kategoriski nepieļaujama, jo automātiski veidojas domubiedru grupas, kas savācot kvorumu var nolemt ko tādu, ko atsevišķas grupas nespēj akceptēt un nostājas karojosā opozīcijā. A pēc tam jau ir vienalga - ideja laba vai slikta - ir jākaro un jāpierāda, kuram tas mēriņš krānīgāks:)))

Savkārt, ja būtu vienošanās princips, pirmkārt, izkristalizētos pašas svarīgākās lietas, kuras obligāti ir jāatrisina, jo tās satrauc visus, savukārt viss pārējais būtu atkarīgs no ieguldītā darba un spējām pārliecināt. Turklāt, tad, ar laiku MOSP pārvērstos par visu makšķernieku jumta organizāciju un samazinātu mākslīgi veidoto piparorganizāciju skaitu, jo administratīvās kapacitātes trūkuma dēļ falšie vienkārši atkristu pie rotācijas.

Ja tikai vienam otram būtu bijusi vēlme vienot, nevis lobēt un palikt pie teikšanas. Kā jau minēju, ĀŪ to ļoti labi var pastāstīt, jo kādreiz spēja izdomāt, kā apvienot tik dažādos zemniekus, un tur karoja par subsīdiju miljoniem, nevis karošanas pēc:))

Atkārtošos, protams, labāk ka MOSP vispār ir un kaut ko dara. Jo vienmēr ir labāk, ka ir kāds, kas ziedo laiku, varēšanu un enerģiju lai kaut ko sakārtotu. Cik MOSP ir ilgtspējīgs... to ar laiku redzēsim. Iepriekšējie centieni šādā veidā kaut ko panākt jau ir vēsture.

mirtins, 5.jūnijs 2014, 08:41

Divas lietas:

1. Par kopējo MOSP darbu, iestrādnēm un paveikto zin tikai MOSP valde, institūcija, kurai MOSP biedri uzticas. Publicēts tiek iztikas minimums, kuru tāpat maigie trusīši vai melīgie tušņi turpinās ķidāt un sazvērestības meklēt. Tāpēc, ka savu raksturu dēļ viņi nav gatavi kopmpromisiem un grib tūlītēju rezultātu. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc visas idejas netiks publicētas. Ir vēl citi.

2. Tevis aprakstītais LOSP ir finansiāli atbalstīta un finansiāli motivēta organizācija ar algotiem amatiem Utt. Tās pašas finases spiež tos pašus zemniekus vienoties, piekāpties, jo citādāk nebūs ko mutē bāzt.
Cope ir hobijs, tai ar biznesu sakars ir 0% līdz ar to motivācija vienoties ir tikai apzinīgāko copmaņu prioritāte. Piemērs - pamēģini iestāstīt kaut ko kādam urmasam, kurš strādā ikdienas darbu un tālāk par savu budžetu neredz. Viņam vajag visu na haļavu un āmen, par 10 Ls gadā kungu vajag apkalpot. Vai tā ir attīstība, resursa kopšana un izmantošana?
Tieši tāpat kā MRK slipa izbūvi izprot kā naudas pelnīšanu par laivas ielaišanu, aritmētikas līmenī. Kontekstu kāds padomā? Cik tāda labiekārtota vieta pie ūdeņiem dod vietējam iedzīvotājam iespējas?

MOSP vadīšanu uzņēmos ar atbildību par padarīto un vienkārši izmest zvejniekus no ūdeņiem neredzu jēgu, arī valde tam jēgu neredz, jo tas neko neatrisina. Lai gan kā makšķerniekam - man murdi traucē ungribētos, ali viņu nav. Bet zivju pietiek.

Gribi - atnāc uz valdi nākamnedēļ, mirtin , pirms ar kroplīgiem epitetiem mētāties.

V.S.O.P., 5.jūnijs 2014, 09:33

A ko tur darīt:) Iesaistīties koalīcijās, pārbalsot, veidot kaktu kantorus, lai sagrābtu varu... a priekš kam?:)))Da strādājiet kamēr dukas pietiek un paldies jums par to:)

Pajautā sev, kas notiks, kad tev dukas pietrūks. Kad kādi zicbiedri pārbalsos? Kas notiks tad?

mirtins, 5.jūnijs 2014, 11:23


Redzi, kad nezini ko darīt, bet viedoklis IR tad.... bet Tu jau esi erudīts cilvēks, vai ne? Nosūtīšu Tev valdes sēdes darba kārtību ;) Pats izlem.
5.jūnijs 2014, 11:29 | links
 
Piedod V.S.O.P. bet šos "Par kopējo MOSP darbu, iestrādnēm un paveikto zin tikai MOSP valde, institūcija, kurai MOSP biedri uzticas. Publicēts tiek iztikas minimums, kuru tāpat maigie trusīši vai melīgie tušņi turpinās ķidāt un sazvērestības meklēt. Tāpēc, ka savu raksturu dēļ viņi nav gatavi kopmpromisiem un grib tūlītēju rezultātu. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc visas idejas netiks publicētas. Ir vēl citi." nu ir tik netālredzīgi un kopumā sabiedrību nevienojoši... Pēc savas iekšējās pārliecības vienkārši šādu nespētu pieņemt un neredzu, kādēļ organizācija, kas darbojas visu labā, nespētu rīkoties tieši pretēji.

Nu bet labi... nav mana daļa:)
Paldies ka MOSP ir un darbojas. Jācer ka ilgi. Bet piemēri vēsturē liecina ko citu:)
5.jūnijs 2014, 11:28 | links
 
V.S.O.P.-nu Rāznā medīt jau pāris gadu nevar, tas tā zināšanai.

Malikis2011, 5.jūnijs 2014, 11:21


Vai tu pamazām nekļūsti līdzīgs MT? Lasi burtus un nedomā par kontekstu?

Šis nav uzbrauciens, tikai jautājums saasinātas uztveres sakarā... saprotu Tava darba specifiku, jo tev sliktais redzams ik dienas. Tas ir profilakses darba jautājums. Ikšķiles rajonā pārkāpēju kļūst mazāk, "Mēs zivīm" darbs sāk atmaksāties. Varbūt arī Tavu darbu rezultāti kļūs redzamāki un taustāmi.
5.jūnijs 2014, 11:27 | links
 
V.S.O.P. - Demokrātijā tomēr lemj vairākums.

Un pienāk brīdis, kad vairākums kļūst par mazākumu:) Redzi, ja sākotnēji netiktu melots, ka tiek veidota makšķerniekus vienojoša organizācija, nevis savas taisnības cauri lobēšanas apvienība, tad varētu tev piekrist. Taču ja gribēja visus apvienot, tad balsošana ar vairākumu organizācijas darbības sākumposmā ir kategoriski nepieļaujama, jo automātiski veidojas domubiedru grupas, kas savācot kvorumu var nolemt ko tādu, ko atsevišķas grupas nespēj akceptēt un nostājas karojosā opozīcijā. A pēc tam jau ir vienalga - ideja laba vai slikta - ir jākaro un jāpierāda, kuram tas mēriņš krānīgāks:)))

Savkārt, ja būtu vienošanās princips, pirmkārt, izkristalizētos pašas svarīgākās lietas, kuras obligāti ir jāatrisina, jo tās satrauc visus, savukārt viss pārējais būtu atkarīgs no ieguldītā darba un spējām pārliecināt. Turklāt, tad, ar laiku MOSP pārvērstos par visu makšķernieku jumta organizāciju un samazinātu mākslīgi veidoto piparorganizāciju skaitu, jo administratīvās kapacitātes trūkuma dēļ falšie vienkārši atkristu pie rotācijas.

Ja tikai vienam otram būtu bijusi vēlme vienot, nevis lobēt un palikt pie teikšanas. Kā jau minēju, ĀŪ to ļoti labi var pastāstīt, jo kādreiz spēja izdomāt, kā apvienot tik dažādos zemniekus, un tur karoja par subsīdiju miljoniem, nevis karošanas pēc:))

Atkārtošos, protams, labāk ka MOSP vispār ir un kaut ko dara. Jo vienmēr ir labāk, ka ir kāds, kas ziedo laiku, varēšanu un enerģiju lai kaut ko sakārtotu. Cik MOSP ir ilgtspējīgs... to ar laiku redzēsim. Iepriekšējie centieni šādā veidā kaut ko panākt jau ir vēsture.

mirtins, 5.jūnijs 2014, 08:41

Divas lietas:

1. Par kopējo MOSP darbu, iestrādnēm un paveikto zin tikai MOSP valde, institūcija, kurai MOSP biedri uzticas. Publicēts tiek iztikas minimums, kuru tāpat maigie trusīši vai melīgie tušņi turpinās ķidāt un sazvērestības meklēt. Tāpēc, ka savu raksturu dēļ viņi nav gatavi kopmpromisiem un grib tūlītēju rezultātu. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc visas idejas netiks publicētas. Ir vēl citi.

2. Tevis aprakstītais LOSP ir finansiāli atbalstīta un finansiāli motivēta organizācija ar algotiem amatiem Utt. Tās pašas finases spiež tos pašus zemniekus vienoties, piekāpties, jo citādāk nebūs ko mutē bāzt.
Cope ir hobijs, tai ar biznesu sakars ir 0% līdz ar to motivācija vienoties ir tikai apzinīgāko copmaņu prioritāte. Piemērs - pamēģini iestāstīt kaut ko kādam urmasam, kurš strādā ikdienas darbu un tālāk par savu budžetu neredz. Viņam vajag visu na haļavu un āmen, par 10 Ls gadā kungu vajag apkalpot. Vai tā ir attīstība, resursa kopšana un izmantošana?
Tieši tāpat kā MRK slipa izbūvi izprot kā naudas pelnīšanu par laivas ielaišanu, aritmētikas līmenī. Kontekstu kāds padomā? Cik tāda labiekārtota vieta pie ūdeņiem dod vietējam iedzīvotājam iespējas?

MOSP vadīšanu uzņēmos ar atbildību par padarīto un vienkārši izmest zvejniekus no ūdeņiem neredzu jēgu, arī valde tam jēgu neredz, jo tas neko neatrisina. Lai gan kā makšķerniekam - man murdi traucē ungribētos, ali viņu nav. Bet zivju pietiek.

Gribi - atnāc uz valdi nākamnedēļ, mirtin , pirms ar kroplīgiem epitetiem mētāties.

V.S.O.P., 5.jūnijs 2014, 09:33


A ko tur darīt:) Iesaistīties koalīcijās, pārbalsot, veidot kaktu kantorus, lai sagrābtu varu... a priekš kam?:)))Da strādājiet kamēr dukas pietiek un paldies jums par to:)

Pajautā sev, kas notiks, kad tev dukas pietrūks. Kad kādi zicbiedri pārbalsos? Kas notiks tad?
5.jūnijs 2014, 11:23 | links
 
V.S.O.P.-nu Rāznā medīt jau pāris gadu nevar, tas tā zināšanai.
5.jūnijs 2014, 11:21 | links
 
MOSP, man personīgi , zemūdens mednieki nekad nav bijuši mīļi, jo esmu makšķernieks un dažus no viņiem pazīstu. Ļoti spēj resursus noplicināt.

V.S.O.P.- nekad nespried par visiem pēc kāda konkrēta cilvēka- lasi negauša/pārkāpēja....
Es par tevi, kā makškernieku, nespriežu pēc tā ko redzu- teiksim pie salu tilta- kur viens otrs makšķernieks vismaz 10 zemmēra zadartiņus somā iebāž manā acu priekšā, bet uz aizrādījumu vēl piedraud, pēc tiem sivēniem kas pied...Š upmalas, jeb varbūt tev taisnība un jāsāk tā vērtēt citus- būs vieglāk(es labs-citi slikti)
Es cenšos (tieši cenšos nevis redzu) ieraudzīt kopainu- savā ziņā priecājos, ka kāds (kaut MOSP, MRK da vienalga kurš) cenšas ko saglabāt uzlabot un ir gatavs strādāt, piedalīties, ziedot...
Bet man riebjas kad kad kāds aiz skaistiem vārdiem cenšas uz kāda rēķina skaistāk dzīvot!!!!
Pameklē un padomā, ko labu var dot un ieguldīt gan zvejnieki gan mednieki kopējās lietas (zivju resursu saglabāšanas, vairošanas.....) labā- gan jau atradīsi, ja gribēsi!
Un No medniekiem bija gan informācija gan sadarbība, gan vēstules - tikai kā pats zini- viņu svara kategorija neatbilst tavai&Co, līdz ar to rezultātu redzam uz papīra! :(

Ediitis, 5.jūnijs 2014, 10:58


Nepārmet to, ko sen jau darām un par ko mūs gāna.
MOSP sadarbojas ar Zvejnieku federāciju(par ko mūs pastāvīgi lamā), bet zemūdens mednieki no sadarbības ir pazuduši kopš pērnā rudens. MOSP un arī pēc tam atgādināja, ka zvejniecības likums var izstartēt jebkurā brīdī un MN sadaļa par zemūdens medībām ir atslēgas vārds mierīgai līdzāspastāvēšanai. Zemūdens medniekiem šobrīd nav neviens cits ko vainot kā paši sevi.

Par cilvēkiem. Slikti cilvēki ir visās aprindās. Sliktākais, ko izdarīja zemūdens mednieki bija nihilistiskais gājiens valdības maiņas brīdī 2010. gadā. Nevajag tagad tēlot naivos, jo Jums ir stipri lobiji, kā Riekstiņš Jūs aizstāvēja visās sēdēs - tik spēcīga un shematiski argumentēta aizstāvība būtu makšķernieku sapnis.

Tagd Jums ir Jūra un LZM vietas. Ar autobusiem uz Rāznu braukt zušus slaktēt vairs nevarēs.
5.jūnijs 2014, 11:13 | links
 
Cien. Ediit, bet MN darbs jau pierima vispār - ne tikai ZM sadaļa, kuru gribējām kā atsevišķu sadaļu....

Jo nav jēga skriet Zvejniecības likumam pa priekšu, jo atkal viss jāpārstrādā. Re, kas sanāca.
5.jūnijs 2014, 11:03 | links
 
Lūk viens kvalitātes kontroles jautājums piemēram (esmu jau to uzdevis, pretī saņemot tikai ķengas) -

kopš a.god. Nazis darbojās Buļļupē un nedaudz pārsteidzās, nav bijis neviena protokola turienes zvejniekam. Divi gadi, ķīviņš un spiediens milzīgs, oponentu vidū daudzi sabiedriskie inspektori, mobilā grupa utt..
Pa šo laiku neviena pārkāpuma, nevienas saiknes ar kreiso zivju tirgu.

Par ko tas liecina, vaicāju.

a) Ka pārkāpumu nebija?
b) ka zvejas pretinieki pamatā ir gatavi braukt tikai ar muti?
c) ka ir problēmas kontroles galā, un tās var novērst ar izstrādāto ieteikumu X, kurš tūlīt tūlīt būs gatavs. Jo mums tak baigi rūp zivis.
5.jūnijs 2014, 11:00 | links
 
MOSP, man personīgi , zemūdens mednieki nekad nav bijuši mīļi, jo esmu makšķernieks un dažus no viņiem pazīstu. Ļoti spēj resursus noplicināt.

V.S.O.P.- nekad nespried par visiem pēc kāda konkrēta cilvēka- lasi negauša/pārkāpēja....
Es par tevi, kā makškernieku, nespriežu pēc tā ko redzu- teiksim pie salu tilta- kur viens otrs makšķernieks vismaz 10 zemmēra zadartiņus somā iebāž manā acu priekšā, bet uz aizrādījumu vēl piedraud, pēc tiem sivēniem kas pied...Š upmalas, jeb varbūt tev taisnība un jāsāk tā vērtēt citus- būs vieglāk(es labs-citi slikti)
Es cenšos (tieši cenšos nevis redzu) ieraudzīt kopainu- savā ziņā priecājos, ka kāds (kaut MOSP, MRK da vienalga kurš) cenšas ko saglabāt uzlabot un ir gatavs strādāt, piedalīties, ziedot...
Bet man riebjas kad kad kāds aiz skaistiem vārdiem cenšas uz kāda rēķina skaistāk dzīvot!!!!
Pameklē un padomā, ko labu var dot un ieguldīt gan zvejnieki gan mednieki kopējās lietas (zivju resursu saglabāšanas, vairošanas.....) labā- gan jau atradīsi, ja gribēsi!
Un No medniekiem bija gan informācija gan sadarbība, gan vēstules - tikai kā pats zini- viņu svara kategorija neatbilst tavai&Co, līdz ar to rezultātu redzam uz papīra! :(
5.jūnijs 2014, 10:58 | links
 
:)

Kaspar Zvagizne, es domāju, ka šis tavs ieraksts ir delfu līmeņa apvainojums.

Es formulēšu problēmu citādi, varbūt tev pieleks beidzot -
ar katru sadomāto, no pirksta izzīsto pārmetumu mums jūs padarāt MOSP dzīvi vienkāršāku. Kvalitātes prasībām jābūt abpusējām, par to nevajag apvainoties.

Kas mani kaitna varu pateikt - ka jūs te populistiski raujaties, bet patiesībā neesat nekādi "vienkāršie makšķernieki". Jums ir savs webs, savs copes lietu lieltirgotājs, jūsu sadarbības partneris ir copes likumdošanas ledlauzis un kuluāru cīņu lauva. Jums pieeja lēmumu ietekmēšanai un informācijai patiesībā ir lielāka, kamēr mēs savējo tikai veidojam.
Tā nav?
Varbūt tā ir tikai mana greizsirdība aiz nezināšanas?

Tikmēr savā praktiskajā darbībā jūs nebūt neatbalstāt to ko sakāt. Piemēram, tā pati 40% vēstule neved pie "vairāk zivīm", ko jūs solāt panākt, jo tās esot "vienkāršo makšķernieku intereses".
Manuprāt, iekšējiem ūdeņiem tuvākajos gados noderēs visi 3 kontroles līmeņi - gan valsts, gan pašvaldību, gan sabiedriskais. Un arī šo līmeņu iespējas piesaistīt ūdeņiem līdzekļus. Mums jāprasa, lai šie līmeņi būtu un sadarbotos kā pulkstentiņš, nevis jācenšas kāds no tiem aplinkus "nonest". Tāpēc nav brīnums, ka šādus tekstiņus MRK no plašākas sabiedrības slēpj.

Atgādināšu arī, ka šajās dienās kāds, kurš uzdodas par makšķernieku aizstāvi Kasparu Zvaigzni, ir apgalvojis šādas lietas:

* ka esot pret mrk vērsta kampaņa, ko organizējot es ar Balodi. Patiesībā tak jūs liek mierā pamatā, uz brīdi izdevās mani izvest ar visādu figņu.
* ir centies izmantot divus gadus vecu citātu no mosp mājas lapas, it kā tas būtu teikts šodien.
* gaišredzības lēkmē ir noskaidrojis, ka VMK biedriem neesot sava viedokļa un citas jaukas lietas par organizāciju, kas ir tādi paši normāli makšķernieki, tikai nelien te čatot, jo riebjas (un normālam cilvēkam riebjas, bet mēs jau tādi neesam, Kaspar, Tu un Es, vai ne).
* devis mājienu, ka Lašiem būt naudu esot piesavinājies Simpsons (vecā skola labi pārņemta, apsveicu).

Varbūt pieturamies pie tā ko teica, ja nemaldos, CL lietotājs "usis" - visiem jākļūst labākiem.

Ar šodienu? :)
5.jūnijs 2014, 10:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager