Tīkli atgriežās !!!!!!!!!!!!!!!!!

Rādīs tikai piektdien jo tiek vākta visa informācija, kas pārkāpts, kāpēc, un kas par to būs!
4.janvāris 2012, 15:47 | links
 
Eergli, mēs neviens bez uzaicinājuma neapstājamies, visi esam pieraduiši kaut ko nedaudz pārkāpt un tas mums liekas pats par sevi saprotams. Ļoti labi, ka klāt bija televīzija. Televīzijā parādīti fakti vairs netiek noklusināti, vismaz formāla, bet reakcija ir. Vienīgais, būtu labi, ja televīzijā izskanētu, kas ir pārkāpts, kādi likuma panti. Bet mūsu žurnālistiem ir vajadzīgs tikai skandāls, nevis patiesība...
4.janvāris 2012, 15:42 | links
 
Nazis
Nu, kā! Lielupes grīvu tak uzspridzināja, tagad visa migrācija notiek pa taisno, līdz ar to Buļļupe vairs nav vajadzīga, un tur var zvejot! ;)))
4.janvāris 2012, 15:40 | links
 
Zvaigzne - ir OK!
ABC es jau 2 gadus atpakaļ izstrādāju projektu par elektronisko tīklu marķēšanu un licences izsniegšanu kurā būtu redzams nozvejas daudzums. Tur klāt visam ja ir elektroniskā zivju rīku marķēšana tad ir iespējams to aprīkot ar GPS raidītājiem, tad ir redzams kur un kā stāv šis tīkls un kādi lomi ir nozvejoti!
4.janvāris 2012, 15:40 | links
 
Buļļupe ir īpaši apdāvināta vieta, tas taču migrācijas zivju kanāls kas kādreiz bija Lielupe. kādēļ tur vispār atļauts zvejot!
4.janvāris 2012, 15:35 | links
 
Nazi, jautājums par svētku svinēšanu uz upes, no manas puses atceļas. Entsšūldigungs no manas puses.
4.janvāris 2012, 15:35 | links
 
Brusis, būtu rūpīgāk lasījis e-pastus, zinātu, ka neko pagaidām vaļā raut negrasās, bet vadu izņēma no aizliegtajiem rīkiem.
4.janvāris 2012, 15:35 | links
 
Nazi, paldies tev par tavu darbu. Bet visam ir jābūt likumīgi, it īpaši no to puses, kas cīnās ar nelikumībām. Ja jau cilvēka iesniegums tika pieņemts, tad tas noteikti notika uz likuma pamata. Nav jau svarīgi kurš un kāpēc iesniedza. Svarīgi, kas notiks tālāk un to arī vajadzētu mēģināt iespaidot.
4.janvāris 2012, 15:34 | links
 
AndrisABC, nē tā es nedaru, bet ja esmu pieķerts daudz nekurkstu, vainīgs, par sodu lai lemj kompetentie, ja būs nepareizs apstrīdēšu.

Piemērs, man viens copmans teica, ka šis noštrāfēts uz Lāčplēša ielas starp skolas un baznīcas, piestājis pie aptiekas zāles nopirkt. Tajā vietā atļauts stāvēt mazajiem busiem 15 min. Itkā jau stāvēt ir atļauts, bet ne vieglajiem. Sodu izrakstīja šim, tā arī šajā gadījumā.
4.janvāris 2012, 15:33 | links
 
Manuprāt to gribētu zināt visi-Man gribētos arī uzzināt kad pēdējo reizi ir veikts monitorings ūdens tilpēs kuras grib atraut priekš tīkliem vaļā!!!???
4.janvāris 2012, 15:32 | links
 
Eerglis, tu vienmēr tik principiāls? Tev tak vadītāja apliecība ir? Kad tu brauc garām ceļu policijas auto ar 60 atļauto 50 vietā, drosi vien pats apstājies un pieprasi, lai tev izraksta sodu? Un droši vien vēl nokaunini ceļu policistus, ka viņi paši tevi nav apstādinājuši))).
4.janvāris 2012, 15:28 | links
 
Zvaigzne- Mēs saskaņojam reidus ar JIUP un Valsts policiju, ja ir iespējams ņemam līdzi vai braucam līdzi, TV3 korespondents brauc ar mums jau labi sen, arī viņš kādreiz bija sabiedriskais inspektors. Viņš brauc līdzi kā palīgs, arī iemūžina to ko mēs daram.
ABC neizskanēja tāda informācija, valsts policijā un JIŪP nebija iesnieguma par nozagtiem murdiem. Tā kā par to jautājuma nav.
Jautājums ir tāds, kāpēc šis cilvēks kas pārkāpj MK 295. var iesniegt ierosinājumu atļaut zvejot ar tīkliem?
Man gribētos arī uzzināt kad pēdējo reizi ir veikts monitorings ūdens tilpēs kuras grib atraut priekš tīkliem vaļā!!!???
4.janvāris 2012, 15:26 | links
 
Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014 Sagaidīsim ārvalstu tūristus ar kulturāli nomurdotu Daugavu;))
4.janvāris 2012, 15:26 | links
 
ergli, stav tikai pipelite bet tikli atrodas ,ja nav sinkums apskaties mk p 26.4.1
4.janvāris 2012, 15:25 | links
 
vainu pastiprinošie un mīkstinošie apstākļi ietekmē soda apmēru, nevis faktu ir vai nav bijis likumpārkāpums.

A ko tad zvejnieki necīnās, lai licenzes šiem izdala 30. decembrī? ja pirmajā nav licenzes, bet murds stāv, tātad pārkāpums ir.
4.janvāris 2012, 15:19 | links
 
Brusi, nemet visu vienā katlā. MK neviens priekš SIA neraksta, tās ir tikai fiziskām personām. Tur pretī tīklu/murdu licences tirgo arī juridiskām personām.
Urmaas, viss jau ir pareizi, nokārto visu un ne par ko neuztraucies. Bet dzīvē ne vienmēr tā notiek.
4.janvāris 2012, 15:19 | links
 
eerglis, ir vainu mīkstinošie un pastiprinošie apstākļi. Ko Nazis izrakstīja = AKP, kur to apstrīd? Man šķiet ka vispirms IJŪP ... tur tas protokols arī paliks.
4.janvāris 2012, 15:17 | links
 
to nazi, tas ir kada pasutijums,vai tava pasa inaciativa 1 janvari kopa tv vizinaties, paskaties noteikumus pilnigs abloms tev,veltigi kaski mekle.
4.janvāris 2012, 15:15 | links
 
Izvērtējiet taču nedaudz arī lietas apstākļus nevis formāli pieejiet lietai.
Sods noteikti būs, bet kāds un par ko. Par maluzvejniecību - ļoti šaubos.
Ja šī ZS pirmo gadu liktu tīklus un paspētu tos ielikt pirms dokumentu nokārtošanas tas būtu cits jautājums,

Ir cits jautājums, kāpēc makšķernieks nevar normāli pamakšķerēt un ko darīs tie, kas vēlas atpūsties, piemēram paslēpot ar ūdenslēpēm 1.janvārī? Ja upe ir pārbāzta ar murdiem, tad viņu citi izmantot nemaz nevar - pret šo jācīnas, ka piebāž tos murdus tā, ka citi ūdeni vairs nevar izmantot.
4.janvāris 2012, 15:14 | links
 
un vispār, nav tāda formāla likumpārkāpuma. Likumpārkāpums vai nu ir, vai nav.
4.janvāris 2012, 15:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager