Tīkli atgriežās !!!!!!!!!!!!!!!!!

Andris ABC,jā sorry,ir tāda lieta par fizisku un juridisku personu.Vienalga sviests;))
4.janvāris 2012, 15:12 | links
 
AndrisABC
Ja gribi copēt vai zvejot,nokārto formalitātes.Tad dari kā tīk.
:))
4.janvāris 2012, 15:04 | links
 
Pārkāpums tas ir un punkts. Kamēr licence nav uzrokām, nevar zināt vai viņa tiks izsniegta. Telefoniski apstiprinātas ziņas neskaitās, jo pēc tam var atnākt protokols par zvejniecības noteikumu pārkāpšanu, kas liegtu saņemt licenci. utt utjp

Tas ir pārkāpums, kur lika tās zivis, kas murdā bija tajā laikā? pierakstīja 2. janvārim klāt vai vispār nepierakstīja nekam? krāpjās ar uzskaites žurnāliem? jautājumu dzaudz...
4.janvāris 2012, 15:03 | links
 
:DDD
4.janvāris 2012, 15:02 | links
 
Andris ABC ,jūras zvejā jā.Bet iekšējiem ūdeņiem jābūt klāt īpašniekam.Tad jau iznāk,es esmu makšķernieks,man ir sia.Mani darbinieki,drīkst makšķerēt ar manām makšķerēm bez MK.Man taču ir.
4.janvāris 2012, 15:01 | links
 
Šoreiz jāpiekrīt Zvaigzne(m), vairāk formāls pārkāpums. Esmu pats piedzīvojis gadījumu, kad uz gada sākumu nebuja iegādāta Makšķerēšanas karte, vienkārši viņu nebija pārdošanā. Un protams gadījās sastapt inspektorus. Cilvēki saprata situāciju, kaut arī varēja pēc pilnas programmas... Nolaidība, protams, ka laicīgi nepagarināja licenci. Bet tāda ir cilvēka daba, nedari to, ko var izdarīt rīt. šis gadījums manuprāt nav klajš maluzvejniecības paraugs. Nu gribās mums visiem, lai maluzvejnieki saņem kārtīgu sodu, bet vai šis ir tas gadījums? Nezinot visu apstākļu kopumu, izdarīt secinājumus negribētos.
4.janvāris 2012, 14:57 | links
 
Izspruks bez soda, ja kādam interesē varu paskaidrot.Īpašnieks atgriezās no ceļojuma pa Franciju un secināja ka viņa 8 murdi nozagti, bet viņa birkas uz citiem murdiem kas nav viņa īpašums.grūtāk būs ar paskaidrojumu ka nav licences, bet tur apstākļi auto Francijā salūza un nepaspēja izņemt no upes un aizbraukt jauno licenci saņemt.
4.janvāris 2012, 14:55 | links
 
Nazi , jā vajag palīdzību tīkla/murda izcelšanai , tikai pasaki , es esmu gatavs palīdzēt jebkurā laikā , jā nespēsim izcelt uzreiz visu - sagriezīsim un izcelsim pa gabaliem .
4.janvāris 2012, 14:49 | links
 
Brusi, kā tu iedomājies, kā z/s var ielikt tīklu? Tu iedomājies, ka uzņēmumā darbus drīkst darit tikai tās īpašnieks/vadītāks? Nejauc individuālos darītājus ar uzņēmumiem.
4.janvāris 2012, 14:46 | links
 
Jautājums Nazim, Jūs tā vienmēr reidos braucat kopā ar Valsts policiju un TV3 Bez Tabū, jeb kopā Jauno gadu uz upes svinējāt?
Cik man zināms Bez Tabū tāpat nebrauc, savādāk ko darīsi ar safilmētajiem dabas skatiem?
Vainu mīkstonošie apstākļi, IJŪP darbinieku nolaidība nesavlaicīgi pagaritnot licenci vai bija izrakstīta, nepaspēja saņemt, 1.jan. brīvdiena, 2.janvārī būtu izņēmis. Formāli pārkāpums, bet jautājums cik smags un vai tiesa to atdzīs par maluzvejniecību? Ar mazu ieriebšanu lietai nepalīdzēsi, tāds mazs latviešu prieciņš vien sanāks.
Ja grib to lietu risināt tur bullim riktīgi pie pautiem jāķeras.
4.janvāris 2012, 14:45 | links
 
Andris ABC,Kurš likuma pants atļauj strādniekam likt tīklus?
4.janvāris 2012, 14:42 | links
 
Murda īpašnieks zivis realizē piemēram tirgū.Pieņēmējs parbauda,ka licenze ir,ķertas legāli.var pieņēmt.BET.Klausies,tās zivis tak smird.staģis-cik tev piemaksāt,lai ar ožu būtu labāk.Pārdevējām pasaki,lai kārtīgi sasaldē,gan iesmērēs.
4.janvāris 2012, 14:40 | links
 
Brusi, Z/S "Staģis-1" drīkst algot arī strādniekus.
4.janvāris 2012, 14:39 | links
 
Viņiem pakratīt uz to visu!
4.janvāris 2012, 14:34 | links
 
Un ko par to saka pārtikas veterinārais dienests?
4.janvāris 2012, 14:33 | links
 
Brusis
Iedod man savu autovadītāja apliecību.Gribu pavizināties.
:))))
4.janvāris 2012, 14:32 | links
 
Likumā nav teikts ka jāpārbauda katru dienu! Tas nozīmē ka var baudīt kad vēlās!
4.janvāris 2012, 14:31 | links
 
Es vēl nedaudz padomāju par vēl vienu lietu.Murda licenzes īpašnieks ir staģis,kurš atrodas Francijā.Un kas tad to murdu ielika,pārbauda,izņem zivis.Neesmu lasījis nevienu likumu,kurš to atļauj darīt paziņām vai draugiem.Zivis,starp citu pēc diennakts tīklā,ūdenī neatbilst pārtikas produkta statusam.
4.janvāris 2012, 14:29 | links
 
Brusis es neuztveru to kā uzbraucienu!
Stāstu kā bij. Mēs bijām vairāki, bet nevarējām pacelt pat vienu asti. Varbūt Jūs iedomājaties ka tas ir kautkāds ķīniešu vanskars, nav. Tas lielums vienkārši ir pīīīī......!!! Es labi zinu ko var un ko nevar, es uzrakstiju dienesta ziņojumu JIŪP sods tiks uzlikts kā to paredz. Un es par to nelemju!
Bet es tam sekošu un gaidīšu atbildes no JIŪP.
4.janvāris 2012, 14:26 | links
 
Nazis
Svētīgs ir darbs,kurš padarīts līdz galam.Ja kārtējais tipiņš izspruks no soda,vai saņems tik minimālo un turpinās zvejot,tad neredzu tavam darbam jēgu.Kā jau minēju - Lai veicās.
Ja šis tipiņš izspruks no soda,tad neredzu jēgu turpināt barot vienu no ministrijām.
4.janvāris 2012, 14:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager