Tīkli atgriežās !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ginča lotas man jau ir:)) Man vajag līdaku - un rīt !!! :)) Bet tā patiesībā ir baigā niša - zivju veikals . Te piem Siguldā tirgū tikai trešdienās ja paspēj var renģi nopirkt .Citās dienās atsos gintsggpetrovič :))) Mammīši izpērk momentāli ! :)) Citas sugas ieskaitot breksi un līni vispār deficīts :)) Tāda nu ir tā tirgus situācija .
23.decembris 2011, 22:50 | links
 
Brālīt...
...par postu 22:15-super...
...kravcevičam11-liels -FUI.Nez kurā vietā Micuks kādam draudēja,ko ?...
...ja vien neesi galīgi tups...
23.decembris 2011, 22:45 | links
 
Brālīti , nečīksti , aizej un noķer lotu , būs daudz labāk par jebkuru kārpu .
23.decembris 2011, 22:38 | links
 
Jāraksta iesniegums Eko bodei ;)
23.decembris 2011, 22:36 | links
 
Piezvani zvejniekiem, pasūti un ātri vien varēsi braukt pakaļ. Piemēram, manā galā (galīgi ne pie Siguldas) manam paziņam ir dīķis, kurā viņš uz pasūtījumiem ķer līņus un citas karpveidīgās!

Domāju, ka Tavā galā arī kāds atradīsies.
23.decembris 2011, 22:36 | links
 
Zvaigzne tu piem vispār necopē - tik sēdi pie datora ,bet kur lai es rīt piem. nopērku svaigu līdaku vai līni Siguldā ??? :))))
23.decembris 2011, 22:33 | links
 
Bralitis, skaties, ka nesanāk, ka pēc tavas atļaujas veikalā varēsi nopirkt zandartus, asarus un vēdzeles, kurus upē vairs nenoķersi ....
23.decembris 2011, 22:28 | links
 
Lai tik liek tīklus un murdus - varbūt bodēs parādīsies zivis . Citādi zvanu karpiniekam - saku noķer man kūpināšanai karpu . Nē es viņas izdrāžu un laižu atpakaļ ,, karpu man nav. Zvanu foreļotājam - saku vajag foreli . Tu ko !!! Tā tak svētā govs - to sabučo,5x izdrāž,tad atkal sabučo,tad n-tās fotosesijas visādās pozās --- un atkal ----- es bez foreles !!! Brīžiem gribas aurot - veči es ko vienīgais copēju un ēdu tās zivis !!! Tad man nekas neatliek kā aiziet un nopirkt norvēģu foreli :))))) Vienvārdsakot liekat tīklus Bet lai man Siguldā būtu zivju bode kur es varu nopirkt,siļķi,breksi,līdaku,Vaidavas foreli un maili ,JO zandartus ,asarus un lotas pats ķeru.Es viņas nebučoju bet noēdu :)))))))))))))))))))

p.s. gaidu uzbrukumu :))))))))))))))))))))))))))
23.decembris 2011, 22:15 | links
 
aceros ka veči stāstījuši ka paņem kārtīgu baļķi, saurb caurumus un sadzen iekšā 1.5 metru garu armatūru un palaiž šdus vairākus ežus pa upi:D

un ar laivu pavada šos no muguras, jo ja gadījumā aizķeras, lai palaistu tālāk.

savulaik esot carnikavas murdi un tīkli uz jūriņu aizsūtīti!!!!! :D:D:D
23.decembris 2011, 22:01 | links
 
Šeit apgrozās daudz visādu meistaru , zeltroču , izgudrotāju , zinošu un pieredzējušu cilvēku , varbūt kāds zin , vai var izgudrot kādu uzparikti , kuru palaižot upē pa straumi , kad tā ieiet murdā , sagriež to lupatu lēveros , vai kā citādi pataisa to par nelietojamu ?
23.decembris 2011, 21:55 | links
 
Moderators, vispār jau makšķerniekam ir ierobežojums cik viņš drīkst apēst 1 reizē, vismaz lielākajai daļai zivju, tā ka teikt maucība, tas ir tā maigi. Interesanti kādi ierobežojumi būs zvejiekiem
23.decembris 2011, 21:46 | links
 
Kur nolaisties ? Tik zemu kā tu ? :)))
23.decembris 2011, 21:41 | links
 
Maukas- makšķernieks tik drīkst ķert pašpatēriņam, t.i. sev ēšanai, a zvejnieks vēl drīkstēs pārdot un vēl urkšķēs!

Bračiņ> nolaidies...ir svētku priekšvakars...
es jau sāku maisīt "Ziemassvētku" nikno.
23.decembris 2011, 21:38 | links
 
23.decembris 2011, 21:27 | links
 
Kewey, citāti ir oriģināli, lai cik tas skumji nebūtu.

Iesniegumu (faksu) atradu pēc saites eerglis komentārā:
http://forum.miloveikals.lv/viewtopic.php?id=198

(šī nav vietnes reklāma, bet informācijas atrašanās vieta, centos ievietot bildi pie raksta)
23.decembris 2011, 21:11 | links
 
Kravcev tu pats saprati ko uzrakstīji :

AndrisKKK -pareizi runā - vajag izanalizēt situā un atļaut nodarboties ar zveju profesionāliem zvejniekiem, kuri maksā nodokļus un apgādā iedzīvotājus legāli ar vietējām ....nevis kaļiņigradas vai peipusa ....zuvēm

Sevišķi man patīk tas teksts par nodokļiem un legālo iedzīvotāju apgādi ar zivīm... :))))))))))

Micuk man jau šķiet ka to ES direktīvu jau ir tik daudz ka drīz dupsi nevarēs bez direktīvas noslaucīt . Ir noteikumi ,ir sodi,-- NAV kontroles mehānisma ... un tas ir viss. Uzraksti direktīvu lai nodrošina Latviju ar lielāku inspektoru skaitu :))

Hromoj to patvaļu var izbeigt ja tu spēsi tiem cilvēkiem nodrošināt normālu iztiku,,tātad tas jau ir politekonomisks jautājums.
Var ierosināt -nošaut uz vietas bez tiesas un izmeklēšanas - BET vai to pieļauj starptautiskās cilvēktiesību normas un ES direktīvas ??? :))))))
23.decembris 2011, 20:58 | links
 
AndrisKKK -pareizi runā - vajag izanalizēt situā un atļaut nodarboties ar zveju profesionāliem zvejniekiem, kuri maksā nodokļus un apgādā iedzīvotājus legāli ar vietējām ....nevis kaļiņigradas vai peipusa ....zuvēm
23.decembris 2011, 20:14 | links
 
zvaigznite; vai tas teksts ir orginals ,vai tavs izgudrojums,nopublice ,ko rausties?
23.decembris 2011, 19:59 | links
 
atkal sakusies daugavas apdirsana ,no pieminekla dirseja.
23.decembris 2011, 19:55 | links
 
Redz Micuks ir pāršāvis pār par strīpu:( rīt pie viņa atnāks kriminālpolicija par draudiem un par to pēc Krimināllikuma panta cik draud Micuk :? MOSP drusku savādāk lietu traktē un šādus durikus atšifrēs tūlīt un nodēvēs par nodēvējiem. Birkava laiki sen jau pagājuši Tu izrakteni
23.decembris 2011, 19:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager