Tīkli atgriežās !!!!!!!!!!!!!!!!!

Tuksi ne tuksi bet izsaku tikai savu viedokli.
Katram ir tiesibas izteikt savu viedokli.
Neka personiga..
Ne asakas jums:)
Neticu ka tie 4 izbeidzas del zveiniekiem,tur kads cits iemesls bij ko skara visus LV iedzivotajus tas ir visticamak...
Labs i nemaitasu jums nervus un sev ari,laiks ies un ta manis ka viss beigsies.
Ne asakas visiem:)
22.decembris 2011, 23:49 | links
 
IMIS777 nečakarē smadzenes te visiem.Man gan tāda sajūta ,ka tukši te kaut ko ļurini tikai.
22.decembris 2011, 23:34 | links
 
Imis te nu Tu kļūdies. Zinu Rīgā vismaz 4 veikalus kuri ir izbeigušies.
22.decembris 2011, 23:34 | links
 
Gints
Nu tu taka dzejnieks tagad:)
Nebus jau tik traki:)
Pirmstam neviens M veikals nebankroteja un bezdarbs nepieauga:D
22.decembris 2011, 23:32 | links
 
Lacuks007 cerams ka tavas spoles sabirs un manekli aprausies un laiva nosliks:D Priecigus ziemassvetkus :D
22.decembris 2011, 23:26 | links
 
IMIS , nejauc tīklus jūrā , ar tīkliem iekšējos ūdeņos . Man pašām ir 2 tīklu licenzes gan zvejai jūrā , gan zvejai līcī , bet esmu pret tīkliem iekšējos ūdeņos , iekšējie ūdeņi nav jūra , tos var ļoti ātri izsmelt un tad ar makšķeri tur nebūs ko darīt . Valsts arī būs zaudētājos , neviens negribēs copēt tukšos ūdeņos , tas nozīmē ka makšķernieku skaits krasi samazināsies , līdz ar to krasi samazināsies pārdoto MK skaits , bankrotēs liela daļa makšķernieku veikalu , neatgriezeniski tiks zaudētas daudzas darba vietas , bankrotējušiem veikaliem pārdevēji nebūs vajadzīgi , valsts no bankrotējušiem veikaliem nodokļus arī iekasēt nevarēs . No tīkliem būs daudz vairāk ļaunuma nekā labuma .
22.decembris 2011, 23:24 | links
 
sorry, ne Inesis , bet Inārs, tā sauc zvejnieku priekšinieku, normāls puika
22.decembris 2011, 23:15 | links
 
tur vajag noskaidrot kas tieši bīda šito cauri, jo zvejnieku biedrībā lielākā daļa ir jūras zvejnieki. Nedomāju ka Inesim būtu kāda interese ņemties pa jau ta paputinātajiem iekšszemes ūdeņiem. Tas atkal ož pēc kādas grupiņas sīko savtīgo interešu bīdīšanas. Vajag saprast kurš tur bīda un kādā stadija tas viss ir , tad var runāt ar Laimdotu (tā kas ministre pašlaik). Vēl protams der saprast vai tur ir kāda valdošās partijas aizmugure, ja ta tad vienīgais risinājums ir taisīt troksni caur beztabu un tādiem raidījumiem
22.decembris 2011, 23:14 | links
 
imi cerams ka tavi tīkli sapūs un "kuģim" virzuļi kusīs !
22.decembris 2011, 23:12 | links
 
Nejiet runa tikai par tikliem bet gan par vadiem tikliem un murdiem.
Man personigi vienalga ja atlauti tik ar murdiem zvejot tas jau butu labi.
Man nav problemu iegadaties murdu( us)
Tos kiniesus vispar aizliekt ar likumu vajag mana uzkatijuma..
Bet par so visu kas tiek sakts celats varu pateikt vienu. Sen bij laiks sakt piegriest makskerniekiem bisku skabekliti.
Un ceru ka taari bus..:D
22.decembris 2011, 23:11 | links
 
Imi, nesmīdini tautu! Kāda zvejniekiem daļa gar zivju resursiem, ja galvenais viņu uzdevums ir noķert maksimāli daudz.

Es esmu pietiekami redzējis - gan tīkliniekus darbībā, kad nebija aizliegti tīkli, gan izmestās zivju tonas mežos, kuras nevarēja realizēt.

Ja negodīgs makšķernieks noķers pāris zemmērus, tad negodīgs zvejnieks???

Manās acīs zvejnieks - publiskos ūdeņos ir un būs parazīts, kurš neko neieguldot - ne īpašus resursus, ne savu laiku - grib nopelnīt sev iztiku!

Darbojieties ar murdiem, kādas problēmas? Negribiet ieguldīt naudu biznesā, lētie ķīniešu murdi nav pārdošanā? :D
22.decembris 2011, 23:00 | links
 
Ja butu viss izsmelts tad tu rudenos nesedetu juras krasta un nevilktu pa vairaka normam zivju. Taka nevajag parspilet visu. Paskaties datos cik zveinieku ir palicis ,uz pirkstiem var izskaitit...
Butu ari labums no zveiniekiem netikai launums,jo zveinieku interese butu ari cinities ar brakaru izskausanu un kartibai uz udens...
Tie 100.000 makskernieki izskas vairak udenus neka 10 zveinieki sezona.
Ne visi copmani ir tadi kas patur cik ir atlaut un atlaito lielumu,mac cik vien var saker pec tam doma kur likt tas zivis.
Taka neesiet jus tik balti un nevainigi ka runajat te.
Protestejot pret tas tikai ir jusu intereses priek sevim lai gutu labumu sev kaja Latviesu daba visu tik sev un nevienam citam:-D Ceru ka apstiprinas par labu zveiniekiem un pie parakstu vaksanas ir loti daunc pazistamu draugu un draugu draugu kuri ir par un tostarp loti liela dala no tiem 100 000 ir kas bus par...
Neka personiga...
22.decembris 2011, 22:49 | links
 
IMIS777, kāpēc Jums nepietiek ar Jūru un līci? Tāpēc ka tur viss ir izsmelts? Cik Jūs kopā esat? Makšķernieki ir 100 000 un zemūdens mednieki vēl ap 10 000, ja šie 110 000 nav izsmēluši sausus ezerus un upes, tad tāpēc Jums ir jālien to darīt.
Jūs visu laiku esat bezatbildīgi, negausīgi grābuši no dabas atpakaļ tai dodot labākajā gadījumā balasta ūdeņus un pūstošu atkritumu izskatā to, ko nespējat relalizēt.
Kur Jūsu zivis paliek, tiek par lētu naudu pārkrautas uz citiem kuģiem, jeb tomēr nonāk pie Latvijas iedzīvotājiem par sapratīgām cenām?
No 110 000 amatriezvejniekiem (makšķernieki un zemūdens mednieki) Latvijas sabiedribai ir lielāks labums nekā no Jūsu biznesa.
22.decembris 2011, 22:06 | links
 
moderators, gribi vai negribi valsts nekad nerēķināsies ar indivīdu. Makšķernieki organizējas biedrībās dažādu iemeslu dēļ. Vieni lai sev kaut ko atrautu, citi, lai viņu balss tiktu uzklausīta.Ne visi grib būt vienlīdzīgāki par pārējiem. Lai atšķirtu, var sākt ar to, ka izlasīt darbības mērķus, kas pieejami Lursoft.

Piemēri: organizācija a) pārstāvēt biedrus makšķerēšanas jomas politikas izstrādē un realizācijā;
organizācija b) radīt un pilnveidot bāzi medībām un makšķerēšanai, nodrošināt to izmantošanu biedru vajadzībām. Rūpēties par savu biedru interešu pārstāvniecību visās institūcijās.

Attiecīgi vari izvēlēties, ar ko kopā būt, ja interesē tādi kas sev kaut ko vēlas atraut un būt vienlīdzīgāki par visiem, tad, biedrojies ar tiem kas Organizācijā B, ja gribi lai tavs viedoklis tiktu saklausīts un neceri uz īpašām privilēģijām, ej pie A.

Mans viedoklis, ka organizēta makšķernieka privilēģija ir tikt nopietni uzklausītam. BET ja valsts nozari netaisas pārraudzīt, tad arī makšķerēt.
22.decembris 2011, 21:56 | links
 
Nu, redz. Nākamais iespējamais darba virziens atrasts :D
22.decembris 2011, 21:56 | links
 
-Politikā....D!
22.decembris 2011, 21:52 | links
 
Imi, izlasi vēlreiz Zvaigznes komentāru.

Ja nepatīk - meklē citu profesiju! Kurā profesijā vēl var pelnīt uz sev nepiederošiem resursiem?
22.decembris 2011, 21:43 | links
 
Loti ceru ka pienems un apstiprinas par labu zvejosanai ar tikliem savadak zveinieki tai skaita ari es esam iespiesti galigi sturi un apdaliti...
Sen bij laiks kam sadam,savadak liekas ka upes un ezeri pieder tik makskerniekiem tas nav normali...
22.decembris 2011, 21:36 | links
 
Nu smuki, Ringo! Labi sadrukāts!

Tikai sāksim ar to- vai visi makšķernieki ir vienlīdzīgi, ar vienādām tiesībām? Vai tomēr organizētiem makšķerniekiem ir lielākas privilēģijas esot biedrības biedram?!
Piemērus neminēšu, Tu jau zini.
22.decembris 2011, 21:34 | links
 
Piekrīti, aizved uz labi apsargātu ezeru un sazinies ar atbilstošajiem dienestiem. Kad ieraudzīs soda summu, tad ilgi vairs nedomās par stulbiem piedāvājumiem.

Tikai jāatrod trešā persona, kurai pēc tam būs vienalga par iespējamām sekām :DDD
22.decembris 2011, 21:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager